אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שמחה גולדין: "לא ננוח עד שהדר ואורון יחזרו לישראל"

אלפי אנשים השתתפו במקטע סוכות לזכרו והשבתו של סגן הדר גולדין, שם הביעו תמיכה בהוריו של החייל השבוי בעזה. האב שמחה קרא: "לא ננוח עד שהדר ואורון יחזרו לישראל"

שמחה גולדין: "לא ננוח עד שהדר ואורון יחזרו לישראל"
  (צילום: אבי נבי)

מעל אלף איש השתתפו היום (שלישי) במקטע סוכות לזכרו והשבתו של סגן הדר גולדין מידי החמאס. האירוע מתקיים זו השנה החמישית, ונועד לתמוך במשפחת גולדין ולומר לה כי היא לא לבד במאבקה להחזרת החיילים החטופים.

"זה מסע חד יומי חינוכי בערכים שאנחנו, החברים של הדר, מרגישים שאפיינו אותו" אמרו מארגני האירוע. "זו הפגנת סולידריות עם משפחת גולדין שנאבקת זה חמש שנים להשיב את בנה לישראל".

משתתפי המסע (צילום: אבי נבי)

שמחה גולדין, אביו של הדר, אמר באירוע כי "הבאת חלל לישראל היא המצווה היהודית החשובה ביותר ואת זה אנחנו דורשים מהמנהיגות, גם הדתית, גם החינוכית וגם הפוליטית – כל אלה צריכים לדעת שאנחנו משפחת גולדין וחברי מסדר הדר לא ננוח עד שהם יקיימו את זה. זו תביעה ברורה ומוחלטת להביא את הדר ואורון והאזרחים למדינת ישראל. צה"ל לא משאיר חיילים שיוצאים לקרב בידי האויב."

כזכור, בערב חג הסוכות ביקשה המשפחה מאזרחי ישראל להשאיר שתי כיסאות ריקים בסוכה להדר ולאורון על מנת להעביר מסר ברור כי חובתנו להשיב את הדר ואורון לישראל.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו