אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

איילת שקד לסרוגים: "אין מגעים לכניסה לליכוד"

רגע אחרי חזרתה לכנסת, איילת שקד אמרה לסרוגים כי "נחמד לחזור, אך אנחנו בחוסר וודאות. אני מקווה שנתניהו יעמוד במילתו - אבל אם לא, נהיה אופוזיציה לוחמת"

איילת שקד לסרוגים: "אין מגעים לכניסה לליכוד"
  (צילום: סרוגים)

רגע אחרי שהושבעה לכנסת ה-22, איילת שקד התייחסה הערב (חמישי) בראיון לסרוגים לתחושותיה על החזרה לכנסת, ממנה נעדרה בחמשת החודשים האחרונים לאחר שהימין החדש לא עבר את אחוז החסימה בבחירות באפריל.

(צילום: סרוגים)

"זה נחמד לחזור לכאן, אבל יש חוסר וודאות, בניגוד לפעמים הקודמות שהיה ברור שתקום ממשלה. אני מקווה שלא נדרדר לבחירות נוספות" סיפרה.

על פגישותיה עם בכירי הכנסת, בראשם ראש הממשלה נתניהו, אביגדור ליברמן ובכירים מכחול לבן, אמרה כי "עוד מוקדם לדעת. יש הרבה אפשרויות, גם אם ליברמן יצטרף לגוש הימין, גם אם כחול לבן יאותו לשבת עם החרדים ונתניהו. אני מקווה שנמצא פתרון ולא נגרר לבחירות פעם שלישית".

בדבריה שקד התייחסה גם להצעות של בצלאל סמוטריץ' ונפתלי בנט לוותר על מקומם כדי להגיע לממשלת אחדות. לדבריה, "בצלאל אמר לרה"מ שבכחול לבן טוענים שהכי קשה להם עם סמוטריץ', אז הוא אמר בתבונה שהוא לא הבעיה, שהם יפתרו את שאר הבעיות לבד והוא יכול לזוז הצידה. אני חושבת שלא צריך להסכים לפסילות של חברי כנסת ושרים, ושאם כחול לבן רוצים, שינהלו מו"מ בתום לב על בסיס קווי יסוד, יסתדרו עם ראש הממשלה על עניין הרוטציה והנבצרות, ויתקדמו".

"בפוליטיקה הכל יכול להיות. נתניהו התחייב שהבלוק ישאר כבלוק, ושכך ינוהל המו"מ עם גנץ וכחול לבן" הסבירה. "אני מקווה שלא תהיה ממשלת אחדות בלעדינו, אבל גם האופוזיציה היא תפקיד במשטר פרלמנטרי. אני מקווה שנתניהו יעמוד במילתו וישמור על הגוש כולו – אבל אם לא, אז נהיה אופוזיציה לוחמת".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
תוכלי לעשות מלחמת מים בבריכה עם רוני ססובר
חחח | 03-10-2019 20:25
עדיף תכיני לבעלך קובה חמוסטה. גבר רעב הוא גבר בוגדני!
2
מיסכנה
אני | 03-10-2019 21:14
היא כל-כך נאמנה לנתניהו ולליכוד ולמחנה הדתי ציוני,אומנם לכאורה זה יותר קל להכין קובה חמוסטה לבעלה ,בסיטואציית נאמנות גורפת כזאת,אבל כבר אין זמן.
3
שקד שווה מנדט אחד. ״תודות״ לה ולבנט, מפלגת
יגאל | 03-10-2019 21:59
הבית היהודי כמעט לא עברה את אחוז החסימה. מישהי אחרת הייתה שמה את המפתחות ופורשת.
4
ביבי נתניהו ואחריו יאיר נתניהו
רענן | 03-10-2019 23:29
ביבי הוא המתנה הכי גדולה שניתנה לעם ישראל ממעמד ההר, בזכותו הגענו עד הלום. מציע שהרבנים יחתמו על מחויבות של הציבור הדתי לאומי לתמוך בו עד מאה ועשרים ואחכ ביורשיו החוקיים עד ביאת משיח צידקנו.
אמן ואמן בזכות רבי מאיר בעל הנס.
קרועים | 04-10-2019 0:12
תעיפו את הבלפורי הזה.
5
אמרת ימינה זה ביבי , ידעתי שאי אפשר לסמוך על המילה שלך לכן הצבעתי ביבי
משו | 04-10-2019 7:51
6
איל ניתן לסמוך על רהמ שלא יודע כלום????????
איילה לבנה | 04-10-2019 8:21
שקשקדים מרים וטועים בגדול .א ת מאמינה לביבי??? הלא נאמר נדרשת נוכלת כדי לזהות נוכל.איבדת את זה? ביבי ימכור הכל כולל הכל לא הבנת? גם את תמכרי וכבר מכרת.בשימוע ביב מכר את אשתו ובנו כמי שהפלילו אותו התמים שלא ידע כלום על קשר התמורה והדרישות מול וואלה של אלוביץ. בול כמו בצוללות לא היה לו מושג מה קורה לפניו מאחוריו ומצדדיו.
7
תשובה לרענן
שליח של עם ישראל | 04-10-2019 8:45
אני מסכים איתך שראש הממשלה בנימין נתניהו עשה המון טוב לעם שלנו, אך לא צריך להגזים. ראש הממשלה אינו כליל השלמות, ולמרות שעשה הרבה טוב בשנים האחרונות- קדמו לו עוד אנשים רבים שעשו טוב לעמנו. לדוגמה משה רבנו, יהושע בן נון, דוד המלך, חזקיה המלך, עזרא ונחמיה, דניאל, ועוד רבים. מה שכן, חשוב להודות על הטוב, תודה רבה לך ראש הממשלה על כל שעשית למעננו, יה''ר שה' יתן לך עוד הרבה כח וישלם לך את שכרך ''וכל מי שעוסקים בצרכי ציבור באמונה הקב''ה ישלם שכרם...''
8
איילת שקד
פרונדו | 04-10-2019 21:34
בהשבעת הכנסת ראש הממשלה פסח עליך ולא לחץ לך יד התייבשת ואת מגינה עליו כאב לי שראיתי את זה אבל את לא מרחמת על כבודך וחבל
9
מוות לבתי ספר
נועם | 05-10-2019 7:13
מוות לבתי ספר
10
יהדות התורה
נועם | 05-10-2019 7:13
גם אני מצביע ליהדות התורה
11
חבל נתניהו לא מצרף את אילת שקד ללכוד זה היה מ
יוסי | 19-01-2020 14:42
אילת שקד מזכירה את גולדה מאיר