אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ליברמן: "שוב קורא לרה"מ להפסיק עם הטריקים"

בעקבות ההצהרות של גנץ ונתניהו בנוגע לממשלת אחדות, ליברמן תקף את רה"מ: "נתניהו יפיל את האשמה להכשלת ממשלת האחדות על גנץ ועליי ויוביל למערכת בחירות נוספת. תפסיק עם התרגילים הפוליטיים, הטריקים והשטיקים"

ליברמן: "שוב קורא לרה"מ להפסיק עם הטריקים"
  (צילום: פלאש 90)

לאחר שיו"ר כחול לבן הצהיר כי הוא מוכן להקים ממשלת אחדות בראשותו – ונענה בכך שנתניהו אמר כי "הופתעתי והתאכזבתי מכך שבני גנץ עדיין מסרב להיענות לקריאתי להיפגש", יו"ר ישראל ביתנו הגיב לראשי הסיעות הגדולות ותקף את ראש הממשלה בטענה שהוא מעוניין במערכת בחירות נוספת.

"בזמן שתוצאות הבחירות מתחילות להתבהר, נתניהו החל לעבוד במרץ על הספין החדש שלו, שיוביל את מדינת ישראל לסיבוב בחירות נוסף במטרה להשיג 61 לממשלת החלומות שלו" אמר ליברמן. "לגוש שהקים נתניהו אין שום קשר לימין. מצד אחד מדובר בש"ס, מפלגה שנמנעה בהצבעה על הסכמי אוסלו, ומן הצד האחר, המשיחיים, השואפים להחזיר אותנו לתקופת ימי שאול המלך, דוד המלך ולחוקי התורה, ולהפוך את האוניברסיטאות לבתי ספר לנבואה".

עוד באותו נושא

נתניהו על גנץ: "הופתעתי והתאכזבתי מהסירוב"


29

"נתניהו כמו נתניהו, שהחזיר את חברון לערפאת והצביע בעד ההתנתקות, הוא בטח לא ימין אלא סתם כדאיניק" הוסיף לטעון. "יצירת 'גוש ההלכה' של 55-56 ח"כים של הליכוד, המפלגות החרדיות והמשיחיים, והקריאה לבני גנץ להצטרף לממשלת אחדות עם הגוש, זה לא פחות מאחיזת עיניים ויצירת מצג שווא בשביל להכשיר את דעת הקהל לטובת סיבוב בחירות שלישי".

עוד באותו נושא

גנץ: "מוכן להקים ממשלת אחדות רחבה בראשותי"


24

לדבריו, "נתניהו, שלא מוכן לקבל את הכרעת הבוחר ולהודות בכישלון שלו, נאחז בקרנות המזבח ומנסה לייצר תודעה שכביכול הליכוד ניצחה בבחירות, קראה לממשלת אחדות וגנץ וליברמן הם שהכשילו את המהלך. למעשה, נתניהו עובד במקביל בשני ערוצים. מצד אחד, הוא מנסה להרדים את המערכת כאשר הוא קורא לאחדות, ומנגד ממשיך בנסיונות שלו לשכנע ח"כים ממפלגות אחרות להצטרף אליו ול'גוש ההלכה' שהקים אתמול על מנת להשיג רוב של 61 מנדטים".

"במידה ויכשל בהשגת הרוב הוא יפיל את האשמה להכשלת ממשלת האחדות על גנץ ועליי ויוביל את מדינת ישראל למערכת בחירות נוספת" הוסיף לטעון. "אני קורא פעם נוספת לראש הממשלה נתניהו להפסיק עם התרגילים הפוליטיים, השטיקים והטריקים. בוא נשב אתה, בני גנץ ואנוכי, ונקים ממשלה לאומית ליברלית רחבה למען עתידה של מדינת ישראל".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 10 דיונים מיין לפי
1
דווקא התרגלנו לסיבוב בחירות כל חמישה חודשים
חובב בחירות | 19-09-2019 15:37
דווקא התרגלנו לסיבוב בחירות כל חמישה חודשים וזה מתחיל למצוא חן. ביבי, לך על זה!!!
2
ביבי, תיזהר מליברמן
זהירות | 19-09-2019 15:44
הספינים שלך לא עובדים עליו. הוא ישמח לראות אותך בכלא. אם לא תבין את זה ותסגור מהר עסקת טיעון, תגמור כמו אולמרט.
3
טריקים??
מאיר | 19-09-2019 15:54
האיש אם בכי הרבה טריקים והשטיקים מספר 1 אומר די אם הטריקים. חחחחח דוברמן
ליברמן מחזיק את ביבי בביצים
בהחלט | 19-09-2019 16:29
אם ביבי לא התנהג יפה, הוא ישאיר אותו להתמודד מול כתבי האישום, והסוף ידוע מראש.
4
מי אלוף הטריקים?לי התשובה ברורה
רמ | 19-09-2019 16:21
מי הצניקן הכי גדול לי התשובה ברורה מי גרר אותנו לבחירות סתם התשובה ברורה ממש להקיא
5
הנאום של ליברמן אתמול חושב שאנחנו ברוסיה
חני | 19-09-2019 16:22
הכל תכתיבים א .ב. ג. ד. ה. למה מי אתה כולה 8 מנדטים
6
אני לא מבינה למה לא מעיפים אותו הצידה
אורלי | 19-09-2019 16:25
למה עמיר פרץ לא מדבר עם תכתיבים או שס או ימינה מי הוא הבחור שהוקם זה התגוננות מפני התנפלות הם לא רוב העם הם לכל הפחות מפלגה גדולה בגלל שלקחו את מצוקת האתיופים
7
ששש שב בצד אל תפריע לגדולים
דוד | 19-09-2019 16:37
8
ראש התחמנים מדבר על טריקים...
פ | 19-09-2019 17:43
טריק של ראש התחמנים לגנות טריקים... נבזות של דוברמן!
לכן
התמים | 19-09-2019 17:54
הוא מזהה מרחוק את הטריקים והשטיקים של נתניהו. נתניהו קודם מקים גוש ימני בשליטתו והנהגתו ואז קורא לגנץ לפגישה - נו, באמת. הרי ברור שכוונת נתניהו לארגן לעצמו קואליציה ולא באמת ליצור ממשלת אחדות רחבה, שיוויונית ומתפקדת.
9
בסוף לברמן יצא קרח מכל הכיוונים, מגלומן גדול.
אין התכנות להקים | 19-09-2019 17:44
ממשלה עם לברמן, האיש עם הראש בקיר, בסוף אף אחד לא ירצה אותו, ראו את האנשים סבבו, זה מבהיל, האיש מתכנן הפכה ללא בחירות, אז יהיה טרור כמו בוונצואלה, לבני גנץ אין מספיק ממליצים ולנתניהו יש, נוסף נתניה יש ניסיון אדיר בממשלה לגנץ אין שום ניסיון, לא מהזרם החרדי ולא חרדלי, מה זה הדיבורים בלי חרדים ובלי חרדלים, אבל עם ערבים השוללים את קיומה של מדינת ישראל כן? זכרו כולם, כחול לבן זה גם גוש עם שלושה מפלגות שונות לגמרי, יש שם ימניים ושמאלנים, ערבוביה של אנשים,
10
סיום קריירה
דוד | 19-09-2019 18:55
ליברמן סיים את תפקידו בפוליטיקה