אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו: "ישראל זקוקה לממשלה ציונית ויציבה"

לאחר תוצאות המדגמים הדרמטיות הערב, ראש הממשלה בנימין נתניהו במטה הליכוד: "אנחנו עדין מחכים לתוצאות האמת אבל דבר אחד ברור מדינת ישראל נמצאת בנקודת זמן היסטורית"

נתניהו: "ישראל זקוקה לממשלה ציונית ויציבה"
  צילום: הדס פורוש, פלאש 90

ראש הממשלה עלה לנאום עבר בין בכירי הליכוד ולחץ את ידיהם, לאחר לילה דרמטי עם פרסום תוצאות המדגמים הדרמטיות הערב (שלישי) בנאומו אמר נתניהו: "חברותי וחברי חברי הליכוד שותפי לדרך. כפי שאתם רואים אני צרוד, זה בא מהיום האחרון"

את נתניהו קיבלו בקהל בקריאות, "הוא הא מי זה בא ראש הממשלה הבא", ובשירת "ביבי ישראל חי וקיים". וכן "לא רוצים אחדות".

נתניהו הוסיף, "עדיף לאבד את הקול מאשר לאבד את המדינה, באתי לכאן הערב עם ראייתי שרה כדי לומר לכם תודה מעומק ליבנו, אנחנו אוהבים אתכם ואנחנו מאמינים בכם, עברנו כולנו מערכת בחירות קשה מאין כמוה, ואני רוצה להודות לשרות ולשרים של הליכוד ולחברי הכנסת של הליכוד. עמדנו יחד בלכידות במערכת הבחירות ונעמוד מלוכדים במשימות שלפננו, למען הליכוד ולמען מדינת ישראל"

נתניהו הוסיף, "עמדנו במערכה מול תקשורת חד צדדית מוטה, אך זה לא הרתיע אותנו מול חד צדדיות שכזו. אנחנו עדין מחכים לתוצאות האמת אבל דבר אחד ברור מדינת ישראל נמצאת בנקודת זמן היסטורית, ובראשם האיומים הקיומיים, הביטחוניים שאנחנו עומדים מולם ללא לאות וללא מורא."

על מערכת הבחירות אמר נתניהו, "מערכת הבחירות הייתה קשה, לא נעימה. וכולנו יחד ניהלנו מערכה שהיא הייתה כל כך מוטה על ידי תקשורת חד צדדית נגדנו. זה לא עצר אותנו והבאנו הישגים שלא יאומנו.

בעת הזאת מדינת ישראל זקוקה לממשלה ציונית. לא תהיה ולא יכולה להיות ממשלה שנשענת על מפלגות ערביות אנטי ציוניות ששוללות את עצם קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. מפלגות שמאדירות ומהללות מחבלים צמאי דם שרוצחים את חיילינו, אזרחינו."

על המשא ומתן הקואלציוני אמר נתניהו, "בימים הקרובים ניכנס למו"מ כדי להקים ממשלה ציונית". והוסיף, "אנחנו עדיין מחכים לתוצאות האמת. אבל דבר אחד ברור, מדינת ישראל נמצאת בנקודת זמן היסטורית. אנחנו עומדים בפני הזדמנויות כבירות, אתגרים ביטחוניים ומדיניים ובראשם האיום האיראני ואנחנו נלחמים בהם ללא לאות וללא מורא.

ניכנס למשא ומתן, זהו צו השעה. ממשלה שמאגדת רבים בעם ולא מדירה אף אחד שרואה בישראל כמדינת הלאום של העם היהודי. האופן שבו יתנהל המשא ומתן מול הנשיא יעצב את מדינת ישראל לדורות. למען זה, ישראל זקוקה לממשלה חזקה, יציבה וציונית. מדינה שמחוייבת ללאום של העם היהודי."

נתניהו אף אמר כי "לא יכולה להיות ממשלה שנשענת על מפלגות אנטי ציוניות ששוללות את עצם קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית שמהללות מחבלים שרוצחים את ילדנו."

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
רוצה מדינה דתית לא דמוקרטיה
אילנה | 18-09-2019 9:12
בדיוק כך ביבי נתניהו יקר מלך המלכים! רק מדינה דתית! עדיף מדינה דתית על דמוקרטיה! אחרת נאבד מהר מאוד את המדינה שלנו! עכשיו מיד לאחר הבחירות להתחיל לפנות ולגרש את הערבים משטח עזה! לזרוק את הערבים מהכנסת! את הבקעה להפוך אותה לשטח אסטרטגי! והנה לנו מדינה יהודית דתית וציונית! כל שונאי ישראל מבפנים הרוצים להשמידנו לגרש אותם לירדן! בני בליעל!!! בוגדים ארורים!
2
רק נתניהו יציל את המדינה מאוייבינו מבית ומחוץ
עם ישראל חי | 18-09-2019 9:36
אין שאלה בכל !! מי זה האפס הזה גנץ מול ביבי המלך...הוא יכול להיות ש.ג מקסימום לנהל סופרמרקט לא הייתי נותן לאדם המעורער הזה בנפשו..רק בנימין ירכיב את הממשלה ויסיר מעלינו את בג"צ וחמס שניהם מחבלים !!
3
איזה אפס
המעניש | 18-09-2019 10:43
כזה בכיין נהיה נתניהו שכבר שוכחים שפעם הוא היה פוליטיקאי בחסד. הטלת אשמה על התקשורת, גם הפעם, כאילו נתנה סיקור מוטה הוא חוזר הודאה בכשלון של עצמו. הבן-אדם התראיין במספר גופי תקשורת וזאת למרות שהחוק אוסר זאת במהלך יום הבחירות. הבכיינות של ביבי צריכה להגיד הכל לגרעים הבוחרים הקשה שלו. הסוס דועך, הרגל פצועה ולא ניתנת לריפוי ועכשיו רק נותר לדדות אט אט ממגרש המירוצים ליציע.
4
לגמרי היסטורית! מנסה להיפטר מדיקטטור שמנסה
מישהי | 18-09-2019 13:42
להפוך את המדינה לדיקטטורה כדי לקבל חסינות
5
בחירות
ל | 18-09-2019 16:31
לא נלחמים בבוחרים כדי שיצביעו עבורך.
6
דתיים יקרים
אביבית | 18-09-2019 17:53
זהו נגמר אנחנו רוצים מדינה ציונית ישראלית לא מדינת הלכה תשכחו מזה לא יקרה