אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

דאגה מאחוזי ההצבעה ביו"ש "מבצע הקש בדלת"

ראשי ימינה החליטו לצאת "להוציא אנשים מהבית" בטענה שהמצב לא טוב ביחס לליכוד . נתניהו הודיע: "עוצמה רחוקים מאחוז החסימה", בעוצמה טוענים "מנסים לגנוב לנו את הבחירות"

דאגה מאחוזי ההצבעה ביו"ש "מבצע הקש בדלת"
  Photo by Sraya Diamant/Flash90

בדקות האחרונות קיימו ארבעת ראשי ימינה התייעצות טלפונית דחופה לאור מה שהם מכנים אחוזי ההצבעה הנמוכים בקלפיות ביהודה ושומרון, הציונות הדתית ומעוזי הימין האידיאולוגי. "המצב של ימינה יחסית לליכוד לא טוב", טוענים במפלגה.

במפלגת ימינה הוחלט להפעיל ניידות רמקולים בשכונות וצוותי ״הקש בדלת״ להוציא אנשים מהבית. אזורי הפעולה אותם סמנו במפלגה: גוש עציון, פתח תקווה, קרית ארבע, ישובי מערב השומרון, מצפה הושעיה, דרום הר חברון, יישובי בנימין ובקלפיות מסוימות ברעננה.

עוד באותו נושא

יומן בחירות מתעדכן: 63.7 אחוזי הצבעה עד כה


24

גם יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני אמר כי לאור הנתונים בחמ"ל הישובים: "אחוזי ההצבעה ביישובים הגדולים ביהודה ושומרון נמוכים מאוד – צאו להצביע"

בשעות האחרונות בדק חמ"ל הישובים את מצב ההצבעה בהתיישבות. ממנו עולה כי בישובים הגדולים ביהודה ושומרון נרשמו אחוזי הצבעה נמוכים יחסית לבחירות הקודמות.

בעקבות כך יוצא יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני בקריאה דחופה: "אנחנו מזהים ביישובים הגדולים ביהודה שומרון אחוזים נמוכים ביחס לבחירות הקודמות. הפעם אנחנו מצביעים על הבית של כולנו ועל עתיד ההתיישבות, על ריבונות ופיתוח האזור. נשארו שעות אחרונות להשפיע על התוצאות – צאו להצביע למען ההתיישבות! ".

במקביל יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר יצא בקריאה דרמטית לפעילי עוצמה יהודית: "אנחנו על סף היסטוריה אך מישהו כאן מנסה לגנוב לנו את הבחירות"

"מישהו כאן מנסה לגנוב את הבחירות, מישהו מנסה לרמות, מישהו מנסה לפגוע בנו", אמר בן גביר לפעילים. "אנחנו מבקשים מכם חברים: תצאו לשטח, צאו לקלפיות. אנחנו צריכים אתכם בין השעות שמונה לאחד עשרה כדי להיות שם. כדי לבדוק שאף אחד לא גונב את הקולות של עוצמה יהודית, שאף אחד לא גונב את השלטון מהימין. אם יש עוצמה יהודית יש ממשלה ימנית"."

מנגד ראש הממשלה בנימין נתניהו כתב בטוויטר: "גם בשעה זו ״עוצמה לישראל״ נמצאת במרחק רב מאחוז החסימה. כל קול ל״עוצמה״ הולך לפח. אנחנו בקרב צמוד מאי-פעם מול לפיד-גנץ.‬"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
בזיון
משה | 17-09-2019 18:37
הורים הנותנים לילדיהם להצטלם עם העריק מצהל.
2
סתם שקרנים ! אחוזי הצבעה מצויינים ביו"ש!!!
קלפי ביו"ש | 17-09-2019 18:44
ימינה פשוט משקרים ללא הפסקה בכל תחום ובכל נושא
3
איזה הפתעה
יוסי | 17-09-2019 19:50
מה שחיכה לבצאלאל בכפר חב''ד היית הפתעה עבורו : פעילות אדירה של עוצמה יהודית , עם אוהל ענק ורמקולים אדירים שצורחים את הסינגל של עוצמה , ברח עם הזנב בין הרגליים
מתנת הפתעה לשמאל מחב"ד
רמי | 17-09-2019 21:22
לצערנו זה לא חדש מאז ומעולם המנהג החבדי הוא לתרום לשמאל מנדט או שניים כל מערכת בחירות שנייה