אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שפי פז תועדה בהשחתת מטה האיחוד האירופי • צפו

כתובות נאצה רוססו על דלתות המבנים בשגרירות האיחוד האירופי בישראל ברמת גן, בהם נכתב בין השאר כי "כסף גרמני הורג יהודים". בהמשך פורסם תיעוד של פעילת הימין שפי פז מרססת את הכתובות

שפי פז תועדה בהשחתת מטה האיחוד האירופי • צפו
  תיעוד משגרירות האיחוד האירופי בישראל

כתובות נאצה רוססו הערב (ראשון) על דלתות המבנים בשגרירות האיחוד האירופי בישראל ברמת גן. בכיתובים, שרוססו בצבע אדום, נכתבו מסרים באנגלית בגנות הארגון, ביניהם "האיחוד האירופי החוצה" ו"כסף גרמני הורג יהודים".

בהמשך הערב נחשף בחדשות 12 תיעוד של רגעי ההשחתה, כאשר פעילת הימין שפי פז והאם השכולה מרב חג'אג, שבתה נהרגה בפיגוע בארמון הנציב, נצפו מרססים את הכתובות על קירות השגרירות.

בעקבות חשיפת התיעוד, חג'אג אמרה כי "איבדתי את היקר לי מכל. לא אכפת שאבלה את הלילה עצורה בתחנת המשטרה. האיחוד האירופאי מממן מחבלים ואת משפחותיהם, והאדמה בוערת מתחת לרגליים של כולנו. אעשה הכל כדי למנוע את הפיגוע הבא".

פז הוסיפה כי "המטרה היא להגיד לאיחוד האירופי שיסלק את הידיים שלו מישראל, ושיפסיק לתמוך בכל מה שהוא נגד העם היהודי. מירב איבדה את הבת שלה בגלל שהאיחוד האירופי תורם למחבלים והופך רצח יהודים לדבר משתלם מבחינה פיננסית".

אנשי השגרירות העבירו למשטרה צילומי אבטחה מהבניין, וכן הגישו תלונה רשמית למשרד החוץ הישראלי. "התקרית המזעזעת נועדה להלך אימים על האיחוד האירופי ושליחיו, ויש לגנותה בחומרה" נמסר ממשלחת האיחוד. "אנו נמצאים בקשר עם גורמי אכיפת החוק ומשרד החוץ בנוגע לנקיטת צעדי ביטחון נאותים". עוד ציינו כי במהלך האירוע לא היו דיפלומטים במקום, מכיוון שמשרדי האיחוד סגורים בימי ראשון.

שר החוץ ישראל כץ גינה גם כן את האירוע ואמר כי יפעל עם המשטרה למצוא את האחריאם. "אנו מזועזעים מההשחתה של שגרירות האיחוד האירופאי בישראל, ומגנים בחריפות את המקרה. ישראל מחוייבת לשמור על ביטחון כל הנציגות הדיפלומטיות בשטחה" אמר. "משטרת ישראל חוקרת את המקרה, ואנו מצפים לסיום מהיר של החקירה שבסופה ימוצה הדין עם המשחיתים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
שפי פז הטרנסג'נדר שחתמה הסכם עם שקד?
מה??,, | 15-09-2019 21:12
איך כל הפושעים נדבקים לשקד? קודם אפי נווה ועכשיו יהושפט פז? מה יש בה שמושך אותם?
שפי פז היא לסבית ולא טרנסג'נדר
לדייק | 17-09-2019 21:40
בדיוק כמו מאי גולן. לא צריך לשקר סתם.
2
חברה של איילת "לא ידעתי" שקד
הפתעה גדולה | 15-09-2019 21:43
מי שהולך לישון עם כלבים קם עם פשפשים
ממתי פשפשים מצילים את דרום תל אביב?
אני | 16-09-2019 1:20
לא ידעתי
3
כל הכבוד להם. עושות מעשים ולא דיבורים
בני | 15-09-2019 22:10
יש
4
שפי, אפי, מה עם גפי ודפי?
חחח | 15-09-2019 22:11
חבורה של דבילים אחד אחד
5
אמנם לא מסכים עם דרך
בני ברקי | 15-09-2019 22:44
חייה האישיים של פז. אבל לפחות בעניינים לאומיים ראויה לכל הכבוד גדול!!! אשריך שפי. אשריך על העמידה על כבודנו הלאומי. ולגרמנים רק להזכיר שלא שכחנו שום דבר. יום יבוא.
6
מזכיר לי פוגרום של אסופסוף
יאיר | 15-09-2019 23:17
כואב הלב איך ההסתה עובדת.