אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

שקד נגד נתניהו: "איבה לא הגיונית מהסביבה הקרובה"

בעקבות המתקפה של ראש הממשלה נגד מפלגת ימינה, איילת שקד תקפה לראשונה בחריפות את קמפיין הגוועאלד של הליכוד. לטענתה, "המדינה חשובה לו אבל יש משהו שגובר על זה – אני"

שקד נגד נתניהו: "איבה לא הגיונית מהסביבה הקרובה"
  (צילום: פלאש 90)

יו"ר ימינה איילת שקד נשאה הערב (ראשון) הצהרה מיוחד ממטה המפלגה, במסגרתו תקפה לראשונה בחריפות, כפי שלא עשתה עד היום, את נסיונות השתייה של נתניהו בקמפיין הגוועאלד – זאת בעקבות המתקפה של הליכוד נגד המפלגה וקריאותיו של ראש הממשלה לציונות הדתית שלא להצביע להם.

בדבריה הציגה את מפת החלוקה המתוכננת של שטחי הרשות הפלסטינית, וקראה "לעצור את תכנית החנק". "למרות ההיגיון הפוליטי הברור, וחרף הזהות האידאולוגית ונגד רצון המחנה הלאומי, בנימין נתניהו מעולם לא רצה אותנו בממשלתו" אמרה בזעם. "תמיד כפינו עליו את הכניסה של הציונות הדתית לממשלה שלו. הוא הצטרף לציפי לבני, ניסה לחבור ללפיד בלעדינו כדי שנישאר באופוזיציה. אחרי זה ניסה לפעול להכניס את בוז'י הרצוג, ואם זה היה תלוי בו- גם הרשימה המשותפת הייתה מקבלת הזמנה לפנינו".

"לא הייתה בכך שום הגיון פוליטי או ערכי. הבוחרים תמיד שוכחים את ההיסטוריה הפוליטית ונרמסים תחת פייק ניוז וגוועלד שהוא מפיץ – שאנחנו נהיה הראשונים שיזמין להיכנס ולכן אפשר שנהיה קטנים ועלובים. אני אומרת לא עוד" תקפה. "אני מבקשת מהציונות הדתית לשאול את עצמם – מדוע נתניהו תמיד מנסה לדרוס את המפלגה שלנו? למה לא מנהל מלחמת חורמה נגד ש"ס? התשובה ברורה- נתניהו וסביבתו הקרובה לא רוצים אותנו באמת, בגלל איבה לא רציונלית שעד היום אני לא מבינה אותה".

עוד באותו נושא

ימינה זועמת: "נתניהו במסע לחיסול הציונות הדתית"


40

"אני בן אדם וזה כואב לי, משום שהגעתי לחיים הפוליטיים כדי לעסוק בליבת הדברים שלנו פה. הרבה מהדברים נמנעים ולא מהסיבות הנכונות" הוסיפה. "אתם הרי יודעים שאני תמיד עשיתי הכל כדי להיות במקום של המבוגרת האחראית בקשר הזה. תמיד ספגתי, תמיד הייתי מהנעלבים ואינם עולבים. וכן, אני בן אדם. ואני מודה שזה כואב לי. זה כואב לי משום שהגעתי לחיים הציבוריים מתוך כוונה לעסוק בליבת החיים שלנו פה והבנתי שהרבה דברים נמנעים ממני מסיבות לא נכונות. הבנתי שהמדינה חשובה לנתניהו וסביבתו הקרובה אבל כנראה שיש משהו שגובר על זה – אני"

"אני מעולם לא נגררתי לקרב האישי הזה, אף פעם לא זרקתי בוץ בחזרה, ולא אתחיל עם זה היום. לא אדבר על נסיונות הרדיפה, אך אומר רק את זאת – מגיע לימין האידאולוגי ולציונות הדתית הרבה יותר. מגיע לישראל ימין שעושה ולא רק מדבר" אמרה. "אני מודיעה בפירוש- לא נידרס תחת המשאית של נתניהו. נילחם על כל קול של הציונות הדתית. אל תתנו לפוליטיקאים להגיד לכם למי להצביע – גם לא ראש הממשלה".

"לא אתן לטינה של נתניהו כלפי לפגוע בדברים החשובים באמת" הבהירה. "תכנית המאה של טראמפ עלולה להוביל למדינה פלסטינית. אני מבקשת מכל בוחרי הציונות הדתית להסתכל לי בעיניים – למי שמתלבט בינינו לבין הליכוד, הצביעו ימינה. אל תתנו לקמפיין הגוועלד להשפיע עליכם, זה לא אמיתי, גודל הגוש הוא מה שקובע. אני פונה לראש הממשלה – תעצור, תתמקד במה שחשוב ולא בקניבליזציה של הימין".

כזכור, אמש נתניהו הוציא סרטון ובו פנייה ישירה לציונות הדתית, כשהוא מזהיר מהצבעה ל'ימינה' או ל'עוצמה יהודית' שלא עוברת את אחוז החסימה. "אנחנו הולכים להפסיד את הבחירות", הזהיר. "אם אנחנו נקבל פחות מנדטים, מכחול לבן יטילו עליהם את הרכבת הממשלה יחד עם האפשרות שיהיה להם גם 61 – ויש אפשרות כזאת", כשהוא מסביר כי יחד עם ליברמן והמפלגות הערביות, כשהוא מוכיח את הברית הזו לאחר ששתי הרשימות הצביעו נגד חוק המצלמות בוועדה ובמליאת הכנסת נעדרו.

בעקבות המתקפה, בימינה ערכו הבוקר פגישת חירום במטה הבחירות באייפורט סיטי, לבלום את נהירת הקולות של מצביעים על הספקטרום הדתי לאומי מימינה לליכוד. במפלגה זעמו על הסרטונים שפרסם נתניהו נגדם, ואמרו כי הוא מעוניין לחסל את הנציגות של הציונות הדתית בכנסת. "זה מה שיקרה לנו חלילה אם תקנו את הספין של נתניהו ולא תצביעו לנו. נתניהו לא קורא לא להצביע שס או אגודה. רק את הציונות הדתית הוא רוצה למחוק. אל תתנו לו", התריע השר בצלאל סמוטריץ' בחשבון הטוויטר שלו.

עוד באותו נושא

לבלום נהירה לליכוד: פגישת חירום של ראשי ימינה


44

בתוך כך, מפגן ענק של 'זזים לימין' שהיה אמור להיערך הערב במטרה לגייס מתנדבים שיוציאו מצביעי ימין מהבית – בוטל. ניר אורבך הסביר לסרוגים כי "ברגע שהתברר לנו שהליכוד הולכים לנו על הראש נפסיק כל שיתוף פעולה איתם זה הסיפור ולכן גם הודענו שאנחנו לא מגיעים. זה לא שלא הצלחנו להתארגן ולהביא אנשים. ברגע שנבנו שהליכוד הולכים לנו על הראש הודענו על הפסקת שיתוף פעולה בכל מה שקשור לזה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
72 תגובות - 44 דיונים מיין לפי
1
אני ומשפחתי לא נצביע לך לכם יותר. יש לך חלק ב
shulamit cohen | 15-09-2019 17:09
בניסיון להפיל את נתניהו
זה הרבה יותר גרוע מכך, עבדה על ציבור נאיבי
לאורך כל הדרך | 16-09-2019 7:23
ניצלה וממשיכה לנצל את הציונות הדתית, מומלץ לקרוא באתר של יואב יצחק בנושא, במיוחד תגובות שיש בהם לינק עם הנוכלת שקד, תעשו עוד היום והעבירו לאתר סרוגים, ותראו היטב עם מי היה לציונות עסק, נשיקות עם אהרון ברק, ועוד מטעמים פיקנטיים, פעם בוגדים תמיד בוגדים, אסור בשום אופן להצביע לימינה משום שבראשם נמצאים שני בוגדים שבגדו בהם הבית היהודי, פעם בוגדים תמיד יהיו כאלה, שהקניבלית שקדיה מופקרת תלך לכל ערוצי התקשורת להתבכיין, נוכלם וגם טיפשה גדולה כשיש אודות השקדיה הנוכלת ובנזיטו חומרים מצולמים רציניים,תמונות שוות מיליון מילים, לצערי ובכאב רב, הטומנים ראשיהם בחול כבת יענה יספגו מנה אחת אפיים כשלא למדו את הלקח, השניים לא יביאו לכם את המנדטים הרצויים, יותר מכל הקבה מתעב שקרנים גנבים נוכלים ועוד לאור הזרקורים כשקדיה נוכלת ובנזיטו בני הזוג שטיב יחסיהם ידועים לכל,
זה בקטנה לעומת האיבה שלכם לעוצמה יהודית
איתיאל גרין | 15-09-2019 22:50
האיבה שלכם לעוצמה יהודית בראשות בצלאל סמוטריץ מזעזעת היא מונעת מכפיות טובה שינאה וקינאה עצומים אז את מדברת על ביבי? תסתכלי במראה ותראי מה אתם עושים לעוצמה יהודית ממש שינאת חינם ברמה הנמוכה ביותר . מעניין מה דעת הרבנים שתומכים בכם על זה, בנושא הזה קולם לא נשמע
שכנעתי היום 3 שיצביעו עוצמה במקום ימינה
ארז רעננה | 15-09-2019 18:18
היום שכנעתי 3 שרצו להצביע ימינה והחליטו להצביע עוצמה יהודית.בעזרת השם יתברך עוצמה יהודית תעבור.זאת המפלגה שלי..
מצווה
אזרח | 15-09-2019 18:02
להפיל את השקרן המושחת. כל אדם מאמין צריך להבין את זה.
שולמית לא אכפת לך לקבל הבטחות על הקרח
אריק | 15-09-2019 17:28
ולבסוף הבן אדם הזה צוחק לך בפרצוף?
2
הציונות הדתית לא למדה מאומה. אל תבכו אחר כך
אלון שריג | 15-09-2019 17:11
אל תבואו בטענות . לא לפינוי ישובים ולא לפינוי מתנחלים. טעיתם בעבר לא למדם כלום
תגובה לבניה שמבין גדול הוא לא, ימינה זה בלוף
אחד גדול, שמאלה | 16-09-2019 8:37
בתחפושת ימנית, חבל מאד שלא למדתם, לצמד בנט ושקד לא תהיה שום בעיה לערוק לבני גנץ ויאיר מחריב, כבר שבנט נבחר ליור ביחד עם רונצקי ושקד הלכו וכרתו את הברית עם האח המופלא יאיר מחריב כמעשה סנחריב, באופן אישי הזהרתי את רונצקי, אבל האיש הזה כמו שהחריב את הרבנות הצבאית החריב את הציונות הדתית, זה שגייס עצמו בצוק איתן שלא גויס כחוק, נכנס לכנוסים סגורים ומיד לאחר מכן העביר לבנט שהוא שר מטעם הציונות הדתית מידע, בכל ביס למדע המדינה ילמדו אותכם שזו בגידה שאין כמוה, אז על אנשים כאלה אפשר לסמוך, כך המשיכו לתקוף את נתניהו כשיושבים בממשלתו ומחממים היטב את אחוריהם כמייצגי הציונות הדתית, וכך המשיך בנט ושקד לרמות בכל נושא ועניין נגד הימין ונגד הציונות הדתית, תמיכה ברפורמים וכו', שקד כבר שרת משפטים המדליפה הגדולה ממשרד המשפטים בעזרת פלמור השמאלנית נגד ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, יש לי חדשות בשלך בניה, בלי הליכוד אתם פשוט לא שווים כלום, מי ילך אתכם, אולי רק עם הרב רפי בנפרד, פשוט לא יאומן אחרי שבגדו בכם גנבו לאור הזרקורים 11 מיליון ש'ח ועזבו את הציונות הדתית כשהיא ברצפה, והנוכל בנט מנסה לזקוף את הרמת הציונות הדתית מהרצפה שהרב רפי פרץ עשה זאת, אז נוכלים נשארים נוכלים בדיוק כמו שקנו קולות בכסף מחרדים וכך גברו על אורלב וגנבו את הבית היהודי, אחרי שהפסידו בליכוד לא רצו את שני הנוכלים הללו התחננו שיקבלו אותם, אתם הולכים לקבל מנה אחת אפיים משום שלא למדתם דבר וחצי דבר, על אפכם וחמתכם ראש הממשלה בנימין נתניהו ינהיג בעה את מדינת ישראל ולא שני שמאלנים רמאים גנבים שטיב יחסיהם הבזויים ידועים לכל, לך להתבגר בניה שלא בונה דבר וחצי דבר, כפויי טובה, ואם חלילה נתניהו לא יקבל את המנדטים שזקוק להם אתם הראשונים שתהיו בצרות צרורות, השמאל רק מחכה שטיפלו איך לא בעזרת שני ההנחשים נוכלים גנבים שאת עונשם יקבלו ובגדול, ואותם עלולים לעקור מישובכם, נא להפנים לפני שיהיה מאוחר מדי, בלי הליכוד שראש הממשלה בנימין נתניהו מנהיג אותו אתם אפס אפסים תפנים היטב,
לא מאמינים לנתניהו!!!
בניה | 15-09-2019 22:32
מצביעים ימינה ומחזקים את הציבור הדתי לאומי, לא נותנים לביבי להמשיך להשפיל אותנו. רק ימינה חזקה תתן ייצוג הולם לציונות הדתית!!! #ימני_מצביע_ימינה!
חמורו של שקרן
אזרח | 15-09-2019 18:04
הציונות הדתית היא לא יותר מחמור עבור נתניהו בדרך לכס אאש ההממשלה.
3
איילת שקד חזקה ואשת ערכי אמת
ליאת פרידמן | 15-09-2019 17:11
אין כמוך.
בתור רפורמית אני מתפלאת על תגובתך
חיה | 15-09-2019 19:04
מה את עושה באתר?
עצוב שבמקום לעסוק בתושבי שדרות השקופים ,
האמת | 15-09-2019 18:49
עסוקים שקד ונתניהו בקרב חתולים עדי לקבל עוד מנדט.
שקד רצה על ארבע לליכוד, וכשבעטו בה, חזרה
באמת? | 15-09-2019 18:46
לקושש קולות אצל המפדלניקים הטובים ששמחים להפנות את הלחי השנייה.
4
מנהיגה אמיתית
טרונצ׳ו | 15-09-2019 17:13
ככה אני רוצה את ראש הממשלה הבא
רק טב
בניה | 15-09-2019 22:33
#ימני_מצביע_ימינה!
5
זה לא אישידעת חמודה-זה הדעות שלך
דון קישוט | 15-09-2019 17:16
אף אחד לא אוהב בושם פשיזם. רק פשיסטיים אוהבים את הבושם שלך
6
למה לא להגיד בקול שתלכו עם גנץ, הנדל ובוגי???
לא מבין | 15-09-2019 17:17
הגיע הזמן להכניס אצבע לעין של הביב....
אחלה ממשלה יכולה להיות
צודק | 15-09-2019 18:28
אנשים ראויים
7
זה כלום לעומת השינאה של סמוטריץ לבן גביר
שינאת חינם | 15-09-2019 17:20
סמוטריץ רק מטנף ומלבה שינאה חסרת מעצורים נגד עוצמה יהודית ובן גביר אולי זה מתוך קינאה שהוא הרבה יותר ממנו בכל התחומים אולי זה בגלל הקינאה שלו של בן גביר יש כ 4 מנדטים ולו אין טפילו חצי מנדט מה שביבי עושה לכם זה בקטנה לעומת השינאה העזה של סמוטריץ בעוצמה יהודית
אתם אלו שמעמיקים את הקיטוב בעם!!!
בניה | 15-09-2019 22:35
המילים הפוגעניות האלו פוגעות והורסות יותר מהכל. לא מזלזלים אחד בשני, שתי הדרכים נכונות וטובות. הסיבה היחידה להצביע ימינה היא שלא לזרוק קולות לפח. לא מהמרים ומפילים את הימין!!! #ימני_מצביע_ימינה!
עוד מגיב מטעם סמוטריץ הנחש הערמומי
לרמי | 15-09-2019 22:18
סתום תפה שלך ותמשיך ללקק לסמוטריץ היהיר את כל המטר וחצי של השחצנות שלו
כמה שסמוטריץ נמוך בן גביר לא מגיע לקרסוליו
רמי | 15-09-2019 21:30
בצלאל הוא ליגה אחת מעל הבריון התחמן שחוץ מסכסוכים ופרובוקציות לא מסוגל לייצר כלום ובאיוולתו הוא עומד להשליך עכשיו כ2 מנדטים שלמים לכיוון השמאל ואולי אפילו המשותפת
חזק וברוך תגובה נפלאה
נועם יצחקי | 15-09-2019 17:36
באמת השינאה של סמוטריץ לעוצמה יהודית איבדה כל פרופורציות הוא רק משפיל פוגע והורס להם, למה?????? כמה רוע יש בו אל עוצמה יהודית
8
לכן נצביע ימינה וחלקנו עוצמה יהודית
אריק | 15-09-2019 17:25
כי שבענו הבטחות סרק מבלופיניהו .
9
לא זורקים קולות לפח של בנט ושקד
מוטי | 15-09-2019 17:28
אסור לסמוך עליהם!!!
לא זורקים קולות לפח!!!
בניה | 15-09-2019 22:40
רק ימינה חזקה תשמור על הממשלה ימנית. לא לוקחים סיכונים ולא מהמרים על ארץ ישראל ועל התורה. מצביעים רק למפלגה שבטוח עוברת את אחוז החסימה - #ימני_מצביע_ימינה!
10
שקד מחסלת את ביבי בשידור חי ותקים ממשלת שמאל
אליעזר קניג | 15-09-2019 17:29
זהו נפל הפור התגלה פרצופה האמיתי של שקד היא יורקת על ביבי ותביא להחלפת השילטון מקווה שהרבנים שתומכים בה מבינים שהיא זו שתפיל את ביבי ושמקימה במו ידיה ממשלת שמאל שלא יבכו לציבור אחרי זה שיבואו להפגנות שהם יארגנו
ממש
התמים | 15-09-2019 17:58
לא הבנתי. איזה פור נפל ? איך הסקת ששקד יורקת על ביבי - כשהוא קורא לא להצביע לימינה בעוד היא הצהירה לכל אורך הדרך שתתמוך בו כראש ממשלה ? לא התבלבלנו קצת... ?
11
ססובר בביקיני
מוטי | 15-09-2019 17:37
זה ערכי הציונות הדתית?! איזה מסר זה מעביר לנוער?????
זה מעביר
התמים | 15-09-2019 18:05
מסר של מפלגה פלורליסטית ולא צרת אופקים ומחשבה. מפלגה שגם לחילוניים שאיכפת להם ממסורת ישראל והם אנשי ימין - יש בה מקום. האם רק קיצוניים וצרי אופקים נחשבים ליהודים טובים ? רק משיחיים וכהניסטים הם משלנו ? סתם אנשים טובים מן היישוב מוקצים מחמת מיאוס ? מה קורה לכם ? מה הפחד הזה מכל מי שקצת שונה מכם ? המפלגה אמורה לשמור ולתמוך בערכים שונים ורבים - ולא רק בתלמודי התורה של הציבור החרדלי. כישלונה של מפלגת נעם מוכיח שהציבור החרדלי נטו הוא ציבור קטן שמהווה אחוז זעיר מכלל הציבור הישראלי. מי שמכוון גם לציבורים המסורתיים והחילוניים - צריך להכיל ברשימתו גם נשים כמו שקד וססובר. והן לא פחות יהודיות מכל מיני אחרים המתהדרים בהשקפות מטורללות.
12
כלומניקית
מירי | 15-09-2019 17:40
כלומניקית. ברחה עם בנט מציונות הדתית. פרודיה ,מנסה לחקות נתניהו... ביקשה להצטרף לליכוד ולא קבלו אותה.
למירי: האמת את צודקת,
חיה | 15-09-2019 19:10
נמאס לי כבר לראות בכל העתונים ובחלק מהעלונים את דמותה של שקד - זה פשוט כבר עובר כל גבול. כמה שולם להם שיפיצו את תמונתה ביום שישי בכל העתונים ועלוני שהשבת. נמאס ממנה .
13
אף אחד לא רוצה אותך גברת דוגמנית
רן | 15-09-2019 17:42
לא רק נתניהו, אפילו אלה שאיתך במפלגה לא רוצים אותך, אבל נותנים ביאושם סיכוי לפנים יפות (... לא ממש לדעתי). אז לקראת יום שלישי הדרמטי, עם ישראל מאחל לך ולכל יושבי מפלגתך התרסקות שנייה ונוספת (;
אני
התמים | 15-09-2019 18:13
ממש לא תומך של שקד בפרט ושל ימינה בכלל. אבל, כשרואים שהאלטרנטיבה עוד יותר מטורללת וקיצונית, בדמות עוצמה של בן גביר, מרזל וגופשטיין, שקד וימינה כבר נראות שפויות וממלכתיות.....המדינה שלנו הולכת ומתדרדרת. הימין של מנחם בגין ויצחק שמיר ( שניהם לא סבלו את ביבי....) נעלם ובמקומו קם ימין חסר אחריות, קיצוני, משיחי והזוי. ימין זה מוביל אותנו לאסון של מדינה דו לאומית תוך התעלמות מהסכנה העצומה לקיומנו כמדינה יהודית ומתוך זלזול מוחלט ברשויות החוק והמשפט וערכי מוסר וזכויות אדם אוניברסליים . בשם ארצישראל השלימה מובילים אותנו להקזת דם מתמשכת, שבסופה המדינה כבר לא תהיה יהודית כי תהפוך למדינת שני עמים שווי זכויות. מתי תפסיקו להדחיק ותפקחו עיניים ?
14
על ביבי המושחת
עדיף ימינה | 15-09-2019 17:47
תכינו לו תפילין למעשיהו
15
והאיבה של סמוטריץ לבן גביר הגיונית?
בני צבי | 15-09-2019 17:53
הרי רק בזכות עוצמה סמוטריץ נהיה שר ואז שהשתן על לראש שלו הוא שכח הכל והתחיל בכפיות טובה שאין לה תקדים בשינאה ארסית ובנסיונות פגיעה אובססיבים בכל מה שקשור לעוצמה יהודית . מקצת מה שאתם עושים לעוצמה נתניהו עושה לכם וזה כורב לך? ומה עם בן גביר לו זה לא כואב? תתביישי לך את וסמוטריץ אנחנו נצביע רק עוצמה יהודית כמחאה על מה שסמוטריץ עושה לו
16
אישה טמטום
דנה | 15-09-2019 17:55
למנות אישה חילונית מחללת שבת לעמוד בראש מפלגה דתית, היא גם לא מוסיפה מנדטים חילונים... אז מה ההגיון לשים בראש מפלגה דתית אישה חילונית שמישהו אידיוט חשב שהיא מגנט מנדטים?! לימוד של קל וחומר פשוט אם איילת שקד ונפתלי בנט בימין החדש לא הצליחו למשוך אפילו מנדט אחד של חילונים, עכשיו שהם עם הרב רפי וסמוטריץ החילונים יבוא!? הגברת הנכבדה, לא מביאה אפילו רבע מנדט של חילונים וכל החרדלים צריכים להכניס אותה?! רק עוצמה יהודית מפלגה ימנית ודתית. עסקת חבילה משתלמת!
17
שקד
חיים | 15-09-2019 18:00
נו באמת את מטיפה מוסר את באת לפןליטקה לא חייבת הציבור לפני חמישה חודשים אמר דעתו עליכם. בליכוד דחו אותך, היא קטנה לחסל את ביבי בבחירות האחרונות רצתה לחסל הבית היהודי והןבסה לא מנהיגה כלל
דחיה
ללא. | 15-09-2019 18:40
דחו אותה? רק האשה המטורללת לא רצתה אותה
18
שטיחון ימני
אזרח | 15-09-2019 18:01
שקד ובנט נשכבים כמו שטיחון לרגליו של נתניהו ואחכ הם בוכים שהוא מנגב בהם את הרגליים.
19
שקד שכנעת אותי, אני עוזב את הליכוד ומצביע רק
מתלבט... | 15-09-2019 18:03
עוצמה יהודית!!! הייתי מצביע לכם אבל מה שהליכוד עושה לכם אתם עושים לעוצמה יהודית, אתם בדיוק כמו הליכוד, לכן נשארה רק ברירה אחת להצביע עוצמה יהודית!!!
טיפש אידיוט, תמשיך להתלבט ותקבל סטירת לחי
מצלצלת | 16-09-2019 8:59
רואה יופי מזוייף ומיד מתחרמן על נוכלת גנבה צבועה לא ישרה שמאלנית רקובה עד היסוד.
20
ומה עם האיבה שלכם לעוצמה יהודית? היא הגיונית?
טוביה פדר | 15-09-2019 18:03
וודאי שלא זה הכל כיסאולוגיה ורדיפת כבוד שלבצלאל סמוטריץ יש חלק גדול מאד בה, הרי בטח את זוכרת שבצלאל הבטיח לך להביא את עוצמה יהודית קטנים קטנים לאיחוד, גם האיבה שלכם לעוצמה יהודית לא הגיונית לא רציונאלית ולא מכובדת . חבל מאד שאת במו ידייך ופיך מחריבה את הסיכוי לשלטון הימין
21
איילת אל דאגה אנחנו איתך
אריק | 15-09-2019 18:10
לקחת על עצמך להנהיג אותנו וכציבור ניתן לך את מלוא התמיכה. זיבי כבר לא נופלים לתרגילים שלך. תחלום נשמה..
22
הבחירה הראשונה זה הליכוד
שקד הזויה | 15-09-2019 18:20
אז ככל שהליכוד מתחזק טוב לה,כי היא עוד תערוק לליכוד,בנתיים דחו אותה בליכוד,אז היא עושה עלינו סיבוב ואז תגנוב את המנדטים ותחבור עם בנט ללפיד האח. אישה הזויה שקד,היא מחללת שבת בפרהסיא וכשרוני ססובר מעלה בקיני לאינסטגרם היא רותחת עליה שתימחק,מה ששקד עושה בקומבינה ,ססובר עושה משתינה מהמקפצה.
23
אתם מתנהגים יותר גרוע לעוצמה יהודית תביישו
שייקה גור | 15-09-2019 18:25
מצביע עוצמה יהודית רק מהזדהות לכאב שלהם על מה שאתם עושים להם תתביישו לכם במיוחד בצלאל סמוטריץ שהוא ראש וראשון לזלזול בעוצמה יהודית
24
עדיף 38 לליכוד,4 לימינה
שקד לא מבינה | 15-09-2019 18:26
כי אם לליכוד יהיה כמו כחול לבן,בנט וליברמן יחברו ללפיד ויעלו ממשלת שמאל,לכן כדי לסנדל את ליברמן ובנט לממשלת ימין צריך ליכוד גדול.וגם פחות תומכי להטבים,רפורמים,תחבורה ציבורית בשבת,שירות משותף בצהל לחיילים וחיילות כמו שבנט ושקד רוצים.בית של גויים.
ביבי ילך עם כול אחד שיציל לו תתחת....
משועשע | 15-09-2019 18:50
אתם נאיבים ברמות
25
ביבי הורס את מחנה ימין במו ידיו
ב. | 15-09-2019 18:26
אם ביבי לא יהיה ראש הממשלה -הסיבה העיקרית לכך זה ביבי עצמו.
26
ביבי לא ראה ממטר את אובמה
רק ביבי | 15-09-2019 18:28
רק ביבי ידע איך להתמודד עם תוכנית המאה,ועם טראמפ,כי אם בנט ושקד יתמודדו עם תוכנית המאה ,הם ימכרו את תורת ישראל ואת ארץ ישראל.
27
#ימני מצביעה ימינה
נורמלי= טב | 15-09-2019 18:55
איילת פועלת רבות למען עם ישראל, הארץ והתורה. כל מי שעיניו בראשו- מצביע ימינה!!!
איילת פעלה רבות רק בשביל הפמיניסטיות של מרץ
חיים | 15-09-2019 19:51
חוקיי שנאה חולניים נגד גברים שיכנסו לתוקף בכנסת הבאה וכמובן חלומה הגדול לאזיקון על כל חשד או תלונה
28
מי שבעד ארץ ישראל רק עוצמה או ימינה להצביע
אחת משתיים | 15-09-2019 18:56
ללא עוצמה ןימינה חזקות מי יודע לאן תוכנית טראמפ תוביל
29
רק איילת
ימינה | 15-09-2019 19:00
בושה! איך אתם יכולים לירוק בפרצוף של מי שהובילו וייצגו אתכם בכנסת במשך שש שנים, ולהצביע לממשלת שמאל של יאיר לפיד?! רק ימינה חזקה מימין לנתניהו תשמור על הערכים שלנו ועל האמת של הציבור שלנו.
30
אכן אתה צודק, פעם הערכתי את סמוטריץ אבל נגמר
לנועם יצחקי | 15-09-2019 19:07
ההתנהגות הבזויה כלפי מפ' עוצמה וכל השקרים והשטיקים מסביב ממש מבחילים. אני ובני משפחתי מצביעים עוצמה !!!
31
שקד היא כשלון
ג'סי | 15-09-2019 20:11
שתודה שהיא כשלון פוליטי. סתם נתנו לה את ראשות המפדל.. מוטב שהבכיינית תפרוש מהחיים הפוליטיים. די להאשים את נתניהו.
32
נפל הפור,בקרוב עדכונים לגבי תוצאת הבחירות
מפלגת "צבא העם" | 15-09-2019 20:31
ומי יהיה ראש הממשלה ובאיזה קואליציה,אנחנו נדווח ונביאי הבעל יפרסמו, אנחנו נחליט וכך יהיה,אנחנו נדבר ואתם תבצעו...
33
רק ליכוד גדול!!!! ימינה יכולה להיות קטנה...
היידה ביבי | 15-09-2019 20:54
היא תיכנס בטוח לכנסת, רק שצריכים ליכוד גדול בכדי שהליכוד יקבל את הרכבת הממשלה... רק ביבי מלך ישראל לעולם ועד - מלך העולם - יוביל וינהיג את ישראל... לא רוצים סטאזרים כמו גנץ ולפיד שיעשו עליו סטאז, וידרדרו את ישראל - רק ליכוד רק ביבי!!!!
34
גם אחותי אמרה לי היום שתצביע ימינה.
מוטי | 15-09-2019 21:23
למרות שהתלבטתי בין ימינה לעוצמה אני נוטה לכיוון ימינה. הגיע הזמן להראות לביבי שאנחנו לא סמרטוט רצפה.
מוטי הייתה אידיוט ונשארתה אידיוט,
תמשיך לפנטז | 16-09-2019 10:11
עם אחותך על השקדיה הנוכלת, גנבה 11 מיליון שח מהבית היהודי ביחד עם בן זוגד נוכל כמוה בנט ובגדה בכם, הלוואי שתקבלו מנה אחת אפים אם חלילה וחס לנתניהו לא יהיה מספיק מנדטים להרכיב ממשלה, בני גנץ ויאיר משמיד כסנחריב מחכים בפינה לעקור אותכם, תחשוב עוד פעם למי להצביע, במה שני הנוכלים הללו תרמו משהו לציונות הדתית, עצמונה תשעת הבתים דרך האבות, גנבת מסמכים מלשכת נתניהו כשהיה באופוזיציה והעברתם לרביב דרוקר, נשיקה עם ראש החונטה השמאלנית אהרון ברק. לך לקרוא בנושא באתר של יואב יצחק תגובת ספינולוג עם לינק, עם עוד לא הספיק לך, פעם בוגדים תמיד בוגדים תמיד יבגדו בכם, יערקן לגנץ לפיד אשכנזי בוג רמטכלים מושחתים כמו הוא מהדמוקראטית. זה שנתפס יוצא עם צעיף כשיצא מביתו של ז'פרי כשהיו שם נערות קטינות, אלה הם האנשים הנוכלים גנבים רמאים שקדיה נובלת ובנזיטו בדיוק מאותו הסוג של האנשים,
35
די להצהרות שבענו
עופרה | 15-09-2019 21:29
להצביע רק עוצמה יהודית למען עם ישראל .
36
איילת שקד האחת והיחידה
אלעד | 15-09-2019 21:47
סומכים עלייך!!! ררק ימינה תוביל את הממשלה לעשיה ימנית ציונית!
37
רק ימינה
שלומי מחברון | 15-09-2019 21:49
ימינה תדאג לנו באמת עוצמה לישראל תדאג רק נוער הגבעות
אין אף אחד בחברון עם כזה שכל מצומצם כמו שלך
למתחזה לשלומי מחברון | 15-09-2019 22:20
בחברון יש אנשים עם שכל ישר שמבינים ש 9 לימינה + 3 לעוצמה = 9 לגוש הימין. אבל 8 לימינה +4 לעוצמה = 12 לגוש הימין
38
שונאים אותך כי את נכלולית
מה הפלא | 15-09-2019 22:21
ודואגת רק לעצמה. מדלגת ממפלגה למפלגה כמו נערת גוגו במועדון חשפנות
39
ימני מצביע ימינה!
נעם | 16-09-2019 0:50
אל תדאגי איילת. הציונות הדתית יודעת את מי היא מעניינת 4 שנים של קדנציה ואת מי היא מעניינת רק בשבוע של הבחירות.. זה בדיוק אותו הליכוד שלא בנה אף יישוב חדש ב10 שנים האחרונות (אל תגידו לי 'עמיחי'.. זה בסהכ מתחם קרוואנים שנבנה למפוני עמונה. לא כדאי לליכוד שנתחיל להיכנס לסוגיית עמונה. באמת לא כדאי.) זה בדיוק אותו הליכוד שגם בתוך היישובים הקיימים בקושי בונה. אותו הליכוד שמשום מה עדיין לא מחיל ריבונות. אותו הליכוד שתחת השלטון שלו קרתה המהפיכה השיפוטית בבגצ.. אין לנו שום כוונה להתפתות לקמפיין שתיית המנדטים הממוחזר הזה. #ימני_אמיתי_מצביע_ימינה
40
כן לגזענות- כן לשקד
מפסיקים להתבייש בגזע | 16-09-2019 6:57
היהדות היא הגזע העליון . מפסיקים להתבייש בגזענות מצביעים ימינה !
41
בצלאל קנה חתול בשק
דוד | 16-09-2019 7:24
איך תגיעו להסכם עם הליכוד אם מראש למסתדרים
42
רק עוצמה יהודית
עוצמה | 16-09-2019 10:49
שמים כף בבחירות בקלפי בשביל להבטיח ממשלה ימנית .ציונית דתית עם ערכים. ללא שקרים ועם הבטחות שיקוימו
43
חם חם
שמעון חוכמת ההמונים | 16-09-2019 18:46
חם צוואר ברק גם אם לא תגיד עוד מאה שנה מה עשית אצל הפדופיל אפשטיין.חזל כבר התקילו אותך לפני אלפי שנים באמירה לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב(ראה ויקיפדיה)
44
איוולת
ויזתא | 18-09-2019 0:28
איוולת תת רבה חזירה, את משווה את עצמך לנתניהו. כבשה