אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

עמרי מניב ש"בישל" את הכתבה נגד הרב נאומברג הוצא לחופשה

כתב חדשות 13 עמרי מניב הוצא לחופשה מהמערכת, עד לסיום הליך הבירור בעקבות הכתבה בה פרסם חלקי שיעור של הרב נאמבורג במכינה הקדם צבאית "עצם", בצורה מכפישה והפוכה לאמת

הכתב ש"בישל" את הכתבה נגד 'עוצם' הוצא לחופשה
  הרב נאומברג. הכתב הוצא לחופשה

כתב חדשות 13 עמרי מניב הוצא לחופשה מהמערכת, עד לסיום הליך הבירור בעקבות הכתבה שעסקה במכינה הקדם צבאית "עצם" בשיעורו של הרב נאמבורג. אתמול באישון לילה, פרסם מניב הודעת "התנצלות" על הכתבה בה הכפיש את הרב ממכינת 'עצם' (עצמונה).

מימינה מסרו בעקבות השעיית הכתב עמרי מניב: "מברכים על הברור מאליו. מצפים להתנצלות הערב במהדורה."

"אני מבקש להתנצל", כתב עומרי מניב, איש חדשות 13 ב- 24:00 בלילה (ראשון), לאחר שנחשפו הסרטונים ממכינת 'עצם', בהם נראה הרב אסף נאומברג מדבר סרה נגד הציבור החילוני, אך אלו נחתכו והוצאו מהקשרם על ידי הכתב.

"צפיתי בשיעורים מהמכינה לפני הכתבה שפרסמתי, אחרי הפרסום היום לקחתי נשימות (הרבה..) צפיתי שוב והבנתי שהדברים שנאמרו בשיעור שונים מכפי שהצגתי", הודה מניב בחשבון הטוויטר שלו.

עוד באותו נושא

הרב פרץ מצטרף לבנט ושקד: "תתביישו ותתנצלו"


13

אך הוסיף כי "אין דבר שחשוב לי יותר מלדייק, שכשאני חתום על אייטם, זה יהיה ברזל". עם זאת, יצא הפוליטיקאים שדרשו את פיטוריו. "חבל לי שזה הוביל לשמחה לאיד כאן מפוליטיקאים שאני מסקר. מתנצל", הוא סיכם.

עומרי מניב (מתוך טוויטר)

תרגיל מחשבתי של איפכא מסתברא

"הערב הועלו בפרסומים שונים טענות בנוגע לכתבה שעסקה ברב נאומבורג, בעקבות הטענות הללו התחלנו בתהליך בדיקה מעמיק", נמסר גם מחדשות 13. "נכון לעת הזו הבדיקה העלתה כי אכן מדובר בתרגיל מחשבתי, של איפכא מסתברא, ולא כפי שנטען. הדבר נעשה ללא כל כוונה לפגוע ברב נאומבורג. חדשות תמשיך את תהליך הבדיקה הפנימי לעומק במטרה לבחון את הפרסום המקורי".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
מציג את החרדים באנטישמיות
הרב נאמבורג חוצפן | 09-09-2019 16:00
הוא מתנהג באלימות מילולית,לא מאמין שהוא עבר בחינות של הרבנות,לא נראה עם ריח תורה.
2
הרצחת וגם ירשת?!!
נרקיס | 10-09-2019 6:25
אתה גם הלבנת פנים וגם מקבל על זה חופשה?!
3
לפטר את יניב!
רחל | 11-09-2019 11:14
הרבה זמן אנחנו עדים לדמוניזציה שעושים לעולם הדתי והחרדי. הגיע הזמן לנקות את התקשורת, מכל שקר, ולהשיג את האמון של הציבור. ללא ספק צריך לפטר את העיתונאי, שהוציא כזה שם רע לרב גדול, ולציבור המכיניסטים.
4
וכשרב בישיבה עשה דבר דומה בכדי להכשיל
aa | 11-09-2019 20:59
מינוי מפמרית , הוא לא התנצל , לפחות יניב הודה בטעות , אולי גם את הרב צריך לפטר