אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ליברמן: הליכוד יפעיל אלימות בקלפי, ליכוד: "שקר וכזב"

יו"ר ישראל ביתנו האשים את הליכוד כי הנחו להפעיל אלימות בקלפי, והודיע שיתנגד לחוק המצלמות, משכך אין רוב בכנסת להעברת החוק. הליכוד על האלימות: "שקר וכזב, הוא בלחץ"

ליברמן: הליכוד יפעיל אלימות בקלפי, ליכוד: "שקר וכזב"
  (צילום: הדס פרוש/ פלאש 90)

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן האשים הערב (שבת) את הליכוד כי הנחו להפעיל אלימות בקלפי, והודיע שיתנגד לחוק המצלמות, משכך אין רוב בכנסת להעברת החוק. הליכוד על האלימות: "שקר וכזב".

"אף אחד בליכוד לא פועל ולא יפעל באלימות", הבהירו בתגובה בליכוד. "אין שום הנחייה כזאת. ליברמן משקר כי הוא בלחץ ומבין שהוא הולך להפסיד בשטח", טענו מנגד.

התנאי של ליברמן: חוק חובת הצבעה בתמורה לחוק המצלמות

במהלך הריאיון יו"ר ישראל ביתנו התייחס לחוק המצלמות ואמר: "מבחינתו של נתניהו מצלמות זה כמו אוטובוסים עם הערבים שנוהרים לקלפיות, אז הוא התנצל, גם הפעם, זה רק גימיק כדי לדרבן  את הפעילים שלו, סוף סוף הוא מצא את האויב. אני תומך במצלמות גם אצל החרדים, אצל כולם אבל חייבים בנוסף להעביר את חוק חובת ההצבעה. זה יום חופש ואנשים לא באים להצביע. אנחנו הגשנו הצעת חוק – מי שהכשיל אותה זה הליכוד יחד עם החרדים. אצלם יש 120 אחוזי הצבעה, ראיתי את זה במאה שערים".

עוד טען על ההנחיה לאלימות שנתנו בליכוד: "אנחנו מקבלים מידע ממטה העולים של הליכוד כי יש הנחיה שבאותם קלפיות שם ישראל ביתנו חזקה, להביא צוותים מתוגברים ולהפעיל אלימות ברוטלית, ליצור קטטות, ליצור תוהו ובוהו, ליצור ממש מצב שייפסלו את הקלפיות, ליצור אנדרלמוסיה", אמר ליברמן. "לנו זה כבר ברור – בפירוש זאת הנחיה מלמעלה להפעיל אלימות. אני מניח שזה אנשים שהם ראשי המטה, בליכוד לא היו מאשרים החלטה כזו בלי לקבל אישור בצורה מפורשת או בקריצת עין".

בליכוד אמרו על התנאי של לילברמן כי "עכשיו ברור מעבר לכל ספק שליברמן פועל לניצחון לפיד וגנץ. אחרי שאמר שיסכים לחוק המצלמות, הערב הוא מציב תנאי בלתי אפשרי, ולמעשה חוזר בו מהחלטתו לתמוך בחוק המצלמות. מי שרוצה את נתניהו ראש ממשלה חייב להצביע מחל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
אומרים שאיווט ליברמן מגזע רוסי כפרי
אנטי אהוד ברק | 07-09-2019 23:28
היו סיבות טובות למה ביבי בעט החוצה את ליברמן. תשאלו את השב''כ
2
מפלגת ימינה תלך עם ליברמן גנץ ולפיד
שי | 07-09-2019 23:44
מפלגת ימינה תלך עם ליברמן גנץ ולפיד איילת שקד לא סתם תוקפת רק את עוצמה יהודית והליכוד ולא תוקפת בכלל את ליברמן כל זה בגלל שאחרי הבחירות שקד ובנט יתפצלו מימינה וילכו עם גנץ ולפיד וליברמן הם כבר אמרו בעבר שאין להם קווים אדומים מי שרוצה ימין אמיתי שיצביע עוצמה יהודית!!
רק מחל
רק מחל | 09-09-2019 18:55
רק מחל
3
ירושלים
שלמה | 08-09-2019 0:45
מי משקר ? ליברמן ...לא אצלו זה שייך לטבע זה לא נקרא שקר, זו דרך מחשבתו
4
בחירות
אבי | 08-09-2019 7:14
מי שרוצה לשרוף קולות שיצביע עוצמה יהודית. ובזכותו השמאל והערבים יקבלו מנדטים נוספים.
5
אלימות מאז קום המדינה - זה שמאל = וע''ע הבר
קורןנאוה טבריה | 08-09-2019 7:21
אלימות מאז קום המדינה - זה שמאל = וע''ע הבריונים של אהוד ברק שגרמו למותו של פעיל הליכוד רחמים חברוני הי''ד - שמת כתוצאה ממכות נמרצות!! יכול להיות שליברמן הפעיל אלימות כשהיה בליכוד?
6
הבריון הגדול שהריץ לילד בנוקדים פותח פה גדול
האיש הזה הולך להפסיד | 08-09-2019 8:32
בבחירות, זגזגן בלתי נלאה, לא יציב, קבל את שר הביטחון ואחרי זמן מה זרק את הצעצוע, לאיש כזה ניתן סמכות כל שהיא לנהל את חיינו? האיש הזה יפעיל טרור נגד כולם, בעה ליברמן, הקבה ייתן לך סנוקרת כמו שלא קבלתה אף פעם בחיים שלך, חזור לרוסיה, שם פוטין יעשה ממך קציצות מטוגנות, מפיונר פושע, ספר לכל העולם מה קבלת תמורת הבחירות החוזרות שיזמתה, פושע עם קבלות.