אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו: "נדון עם ארה"ב ורוסיה על הוצאת איראן"

רה"מ בירך את אמירות שרי החוץ של בחריין ואיחוד האמירויות נגד חיזבאללה, הוסיף כי ישראל עמדה ביעדים בשלוש הגזרות בהם התקיימו איומים כנגדה ודיבר על מאמץ משולב להשיג את איראן מסוריה

נתניהו: "נדון עם ארה"ב ורוסיה על הוצאת איראן"
  צילום: עטרה גרמן/ סרוגים

בפתח ישיבת הממשלה היום (שלישי) הודיע נתניהו כי, מתקיים מאמץ טרילטרלי בהשתתפות רוסיה ארה"ב וישראל כדי להמשיך לדון בהוצאת איראן מסוריה.

נתניהו ברך את התמיכה שזכתה לה ישראל ממדינות המפרץ ואמר "אני מברך על האמירות האחרונות של שרי החוץ של בחריין ואיחוד האמירויות נגד תוקפנות חיזבאללה. הם גינו את אוזלת ידה של לבנון שמאפשרת לארגון הטרור חיזבאללה להתחמש. זה נשמע כמו ימות המשיח, מראה על שינוי יסודי במזרח התיכון. גם בעולם הערבי מבינים שהתוקפנות האיראנית מסכנת את העולם כולו."

צילום עטרה גרמן /סרוגים

נתניהו קרא למדינות נוספות להצטרף לקריאות הללו והודה שוב למזכיר המדינה האמריקנית מייק פומפאו ונשיא ארה"ב דונלד טראמפ.

הוא התייחס להתחממות בשלוש הגזרות: "היינו יכולים לפתוח את השבוע אחרת לגמרי. אבל פעלנו בשילוב של תקיפות ודעת והשגנו את כל צעדינו. הגדרתי לצה"ל וגופי הביטחון שלושה יעדים: לעצור ולמנוע את הגרעין האיראני, למנוע מאיראן לספק לאויבינו וגרורותיה נשק מדוייק שמסכן אותנו. עמדנו בכל היעדים, חלק בצורה גלויה וחלק לא גלויה אבל אנחנו נחושים לשמור על ביטחון ישראל. בימים הללו מתקיים מאמץ טרילטרלי נוסף בהשתתפות רוסיה ארה"ב וישראל כדי להמשיך לדון בהוצאת איראן מסוריה. נמשיך לעשות את כל הצעדים כדי להשיג את היעדים שהצבנו.

אנחנו עתירים בהשגים זו הישיבה האחרונה לפני הבחירות, לאחריהם אני מקווה שיהיו עוד.

אני התבשרתי היום על הישג נוסף קיבלנו את סיכום נתוני הקיץ.

תגידו, אתם השתגעתם? למעלה משני מיליון ישראלים טסו לחול בקיץ אף אחד כמעט לא נשאר בארץ וכמעט למעלה מארבעה מיליון לייקים נכנסו השנה מישראל איפה נשים את כולם התעסוקה בעשר האבטחה ברמה הנמוכה מה נעשה עם לשכות התעסוקה לא השתגענו עשינו דברים אדירים לכלכה לרווחה ולעתיד. להודות לכולכם לכל אחד ואחד מכם על ההישגים האדירים שלכם.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו