אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אויב חדש במאה שערים: בובת שוטר הוצבה בשכונה

מיצג חריג של בובה במדי שוטר נתלתה בשכונת מאה שערים בירושלים, שהוצב בצל התלונות על אלימות המשטרה, בין היתר גם נגד המגזר החרדי. המשטרה פתחה בחקירה לאיתור המעורבים

אויב חדש במאה שערים: בובת שוטר הוצבה בשכונה
  דוברות המשטרה

כוחות משטרה פעלו להוריד בובה בדמות שוטר בשכונת מאה שערים בירושלים. נפתחה חקירה לאיתור המעורבים.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל תפעל כל מקום ואירוע שיהיה בו סממן של פגיעה בלובשי המדים ותפעל בנחישות ובכלל האמצעים לאתר את אלו אשר ידם במעשים אלו".

הבובה שנתלתה בשכונה (דוברות המשטרה)

מדובר במיצג חריג, כשמדובר בשוטרי משטרת ישראל כלשרוב המיצגים המסיתים בשכונות החרדיות הציגו בובות במדי צה"ל במחאה נגד הגיוס. מדובר במיצג הסתה מוכר שעושים פלגים קיצוניים מעת לעת במטרה להפחיד חיילים חרדים מלהתגייס.

ייתכן והמיצג החמור נגד השוטרים מגיע בצל התלונות על אלימות המשטרה, בין היתר גם נגד המגזר החרדי  לאור אירועים שצולמו ותועדו במהלכן השתמשו שוטרים באלימות בלתי סבירה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
איפה כתוב בתורה שזה אסור????????????????????
נחמיה | 02-09-2019 15:51
אין שום רב בעולם שאוסר הבובות.
2
בושה וחרפה! ופלא על בד"ץ העה"ח מירושלם עיה"ק
בושה וחרפה! | 02-09-2019 15:52
בושה וחרפה! ופלא על בדץ העהח מירושלם עיהק, שעדיין נותנים הכשר ליין הממולא בבקבוקים של חברת פיניציה החשודים בחללי שבת, בקבוקים של חילול שבת!!! הם חברת פינציה חשודים שהם נלחמים נגד שבת, רק שהם יבינו טוב מאוד שעוד מעט בעזרת השם הם יהיו מובטלים אל דאגה לא לעולם חוסן!!! וכידוע שרשכבהג הגרח קנייבסקי שליטא הורה שעדיף לקדש על מיץ ענבים של בקבוקים חול, ולא על יין הממולא בבקבוק של פיניציה של חילול שבת.