אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

קמפיין רוסי? נתניהו רץ בכל הכח על הקולות הסרוגים

במקום לפתוח את שנת הלימודים בבית הספר של המגזר הרוסי כדי לקחת קולות מליברמן, נתניהו הולך על הטריק היחיד שעובד לו כבר 2 מערכות בחירות - בואו נשתה את הקולות הסרוגים. איך זה יעזור לו להקים את הקואליציה הבאה? ליועצים הסרוגים של נתניהו הפתרונים

קמפיין רוסי? נתניהו רץ בכל הכח על הקולות הסרוגים
  נתניהו פותח שנת לימודים באלקנה (דוברות)

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הבוקר לפתוח את שנת הלימודים בבית הספר היסודי באלקנה, גם בית ספר סרוג וגם ביו"ש, כשהמטרה היא ברורה לקרוץ למגזר הסרוג שבועיים וחצי לפני הבחירות.

עוד באותו נושא

נתניהו לתלמידים: "נחיל ריבונות, נבנה עוד אלקנה"


10

אלא שמה שמנע מנתניהו להקים ממשלה בבחירות לכנסת ה-21 ומה שכרגע נראית הבעיה העיקרית שלו, הוא לא המגזר הסרוג, אלא דווקא המגזר הרוסי. ישראל ביתנו שהכפילה את כוחה ל-10 מנדטים, על פי הסקרים האחרונים, היא כרגע לשון המאזניים, בין קואליציית ימין-חרדים לבין תיקו פוליטי בין השמאל והימין.

אם נתניהו ישתה 2-3 מנדטים ממפלגת ימינה, זה לא יגדיל לו את הגוש, שעדיין יעמוד על פחות מ-60 מנדטים. אבל אם הוא יחזיר 2-3 מנדטים מישראל ביתנו לליכוד, הוא יוכל להקים קואליצית 61 ואז המחיר של ליברמן יצנח.

לפני מערכת הבחירות הבטיחו בליכוד (או יותר נכון איימו על ליברמן) כי ישקיעו מאמצים אדירים בקמפיין במגזר הרוסי. אבל התרברבות לחוד ומעשים לחוד. בחודשיים האחרונים, נתניהו כבר הספיק לבקר באפרת (גוש עציון), ברבבה (שומרון), בבית אל (בנימין), במקום הפיגוע בו נרצח דביר שורק הי"ד בגוש עציון וכעת באלקנה (שוב שומרון) – ביקורים מעבר לקו הירוק שמספקים לו לקדנציה שלמה.

במקום להשקיע את רוב המאמצים בקהל העולים שהוא הבייס של ליברמן, ולפתוח את השנה לדוגמה בבית ספר 'שבח מופת' המזוהה עם המגזר הרוסי ושתלמידיו נרצחו בפיגוע בדולפינריום, בית ספר שכמעט נסגר והועבר לילדי עובדים זרים, או בית ספר דומה בו יש ייצוג מוגבר לדור השני והשלישי של יוצאי ברית המועצות, בחיפה, באשדוד, בנתניה או בחדרה, – נתניהו הולך על הטריק היחיד שעובד לו כבר 2 מערכות בחירות – בואו נשתה את הקולות הסרוגים.

איך זה יעזור לו להקים את הקואליציה הבאה? ליועצים הסרוגים של נתניהו הפתרונים.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
תמחה את זכר עמלק
תמחה את זכר עמלק | 01-09-2019 11:17
תמחה את זכר עמלק
ביבי הוא מלך. תודה להקב''ה ששלח לנו מנהיג כזה
אנטי אהוד ברק | 03-09-2019 6:45
אשרי העם שבוחר ויבחר בבנימין נתניהו שליט''א
2
יש לי חברים שמתגוררים בהתנחלויות
חקי חיון | 01-09-2019 14:27
חקי חיון , יש לי אלפי חברים ברחבי הארץ מכל הדתות והאמונות בינהם כאלף לומדי תורה עמם אני בקשר ובנוסף יש לי חברים מההתנחלויות. אני מתנדב על חשבוני הפרטי להסיע בנים ובנות יהודים ולא יהודים ערבים נוצרים פלסטינים בדואים דרוזים צ'רקסים וישראלים חילונים ודתיים וגם אנשי התנחלויות , אני מתנדב רבות להסיע מתנחלים ומתנחלות לגוש עציון להר חברון לעין יריחו לסביבות בית אל ולעוד התנחלויות רבות ברחבי הארץ. אני תומך בארץ ישראל השלמה שניתנה לנו מאת הקדוש ברוך הוא אני גם תומך ואהבת את הגר השוכן בארצך והפירוש שלי לגר הוא לא נכרי שהתגייר אלא פשוט אדם זר המתגורר בתחום ארצך. אני תומך בהתנחלויות גדולות ואני מתנגד להתנחלויות קטנות , אני תומך בהתנחלויות שאינן ממוקמות בלב איזורי הפלסטינים ואני מתנגד להתנחלויות הממוקמות באזורי הפלסטינים מבחינתי גוש עציון ובית אל הם לגיטימיים מבחינת ישראל. אני מאחל לכל המתנחלים בארץ ישראל גם לאלה שאיני מסכים עם דרכם והתנהלותם חיים טובים ומוצלחים ובטוחים.
3
למה רוה"מ מחפש לידו/לצידו דתיים כיפות סרוגות
נאוה | 02-09-2019 13:18
אני שואלת זאת כבר כמה שנים , כמו כל הקודמים שהיו לידו וכמו פילבר, הרו, שפר וכל שאר הדתיים שנמצאים לידו -איזו אובססיה יש לו לדתיים ואפילו לנתן אשל הצלם המשוחת.
4
נתניהו יקים ממשלה עם המשותפת
עז רך | 02-09-2019 17:23
נתניהו לא רוצה ממשלת ימין. הוא חייב לטראמפ.
נתניהו סגר עם המשותפת
נחמן | 02-09-2019 19:03
נתניהו סגר עם המשותפת, כעת הוא חייב להגדיל את כוחו של הליכוד על חשבון הסרוגים והחרדים בשביל להיות גדול יותר מכחול לבן. סכנה להצביע ליכוד, שבראשה עומד אדם נטול אידיאולוגיה, אמינות ויושרה.