אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הרב אלי סדן מגיב להורוביץ: "חבל שאתה מקשיב ליועצי זדון"

הרב אלי סדן הגיב לקמפיין ההסתה של ניצן הורוביץ נגדו ואמר ליו"ר המחנה הדמוקרטי כי "חבל ועצוב שבלהט הקמפיין אתה קשוב ליועצי זדון שחושבים שנכון וראוי להסית כנגד הציונות הדתית"

הרב סדן מגיב להורוביץ: "חבל שאתה מקשיב ליועצי זדון"
  (צילום: יונתן זינדל\פלאש 90)

ראש מכינת "בני דוד" בעלי, הרב אלי סדן, הגיב היום (שלישי) לדבריו של יו"ר המחנה הדמוקרטי ניצן הורוביץ נגדו, וטען כי הוא "קשוב ליועצי זדון". בדבריו האשים את הורוביץ בהסתה כנגד הציונות הדתית במסגרת קמפיין הבחירות שלו.

"צר לי עליך ניצן. חבל ועצוב שבלהט הקמפיין אתה קשוב ליועצי זדון שחושבים שבכדי לקושש כמה קולות נכון וראוי להסית כנגד האחר. כנגד הציונות הדתית. כנגדי" אמר. "אני משוכנע שבתוך ליבך אתה מבין כמה הפוסט הזה הוא בזוי, שגוי, מטעה ופוגעני כלפי אלפי קצינים וחיילים בוגרי עלי, שהתחנכו ולומדים כאן אצלנו על אהבת הארץ והאדם. בוגרים שגם ברגעים אלה שומרים עליך ועל חבריך לסיעה מגבול הלבנון ועד מדבר מצרים".

עוד באותו נושא

אחרי הרב אליהו, הורוביץ במתקפה על הרב אלי סדן


8

"מכינת עלי אותה הקמנו, היא ראשית צמיחת מפעל המכינות הישראלי ועל כך קיבלנו בין היתר את פרס ישראל. מכינת עלי הציונית פועלת גם בימים אלה עם המכינות החילוניות והדתיות שהוקמו בעקבותיה. אנחנו פועלים ידי ביד עם כולם – לזה קוראים אומץ" הוסיף. "רגע לפני שנת הלימודים שבפתח, ורגע לפני שמאות תלמידים חדשים יגדשו את בתי המדרש שלנו בעלי, במעלה אפרים, בתפוח ובתל אביב, נזכיר לך ולחבריך שאנחנו כאן ונמשיך ביתר שאת כדי ללמוד וללמד עוד על אהבת חינם, ועל כן לא נגרר לשיח הפוגעני והמפלג שלך".

כזכור, מוקדם יותר היום הורוביץ אמר על הרב סדן כי הוא "מעביר שיעורי גזענות ומיזוגניה על חשבון המדינה", וקרא לציבור החילוני להיזהר מפני ראש המכינה. "רק ב-3 השנים האחרונות המדינה העבירה למכינה שלו יותר מ-10 מיליון ש"ח מהכיס שלי ושלכם" טען. "אבל זאת רק ההתחלה. כי אלי סדן הוא רב מוכר ומשפיע בתוך הימין. פוליטיקאים שרוצים להתקדם עולים לרגל לבית שלו, ומתחנפים אליו כדי שיתמוך בהם. כן, גם נתניהו מגיע לבקר אצלו, מתחבק איתו ומצטלם איתו כדי לחזק את עצמו פוליטית ולהציל את עצמו מהכלא. אם אנחנו לא נקום ונציב אלטרנטיבה לשלטון המושחת הזה, אנחנו נמצא אנשים כמו הרב אלי סדן לא רק לוקחים לנו את הכסף, אלא גם מחנכים לנו את הילדים".

עוד באותו נושא

ניצן הורביץ בקמפיין הסתה • סמוטריץ': "איש קטן"


11

דבריו של הורוביץ התקבלו בזעם במגזר הדתי, כשבין השאר השר בצלאל סמוטריץ' תקף את דבריו בחריפות. "הורביץ מנהל יחד עם חבורת הסתיו שפירים שמסביבו קמפיין שנאה דוחה כדי לזכות לטיפת תשומת לב, והפעם על המוקד רב מרכזי בציונות הדתית" טען. "הרב אלי סדן העמיד דורות של אנשי אמונה שפועלים יום יום שעה שעה למען העם והארץ. בצבא ובכל תחומי החיים במדינת ישראל. אני בטוח שגם היום בעוד הורוביץ הקטן ממשיך לכתוב את הטקסטים הבאים של השנאה כדי לקושש עוד כמה קולות של מתעבי יהדות, הרב אלי סדן ממשיך להרבות באהבה גדולה לעם ישראל. וזה כל ההבדל".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 9 דיונים מיין לפי
1
יצאו מדעתם אסור להתגיס צבא השמד
םם | 27-08-2019 16:50
2
הורוביץ, גיבור גלי צה"ל, הוא בעצמו הזדון.
ליאור | 27-08-2019 17:44
לא היועצים. הודעות מבחילות של השמאל שמתחרים בינם לבין עצמם מי מסית יותר כדי לקבל מנדטים.
3
הורביץ לא יותר הומו מאמיר אוחנה!
אז מה | 27-08-2019 17:52
עם סמוטריץ יושב בממשלה עם מי מבצע מעשי סדום בגברים, אז מה הטענה להורביץ?
4
מה אתה רוצה מהורביץ? אתם הולכים אחרי
הפוסל במומו | 27-08-2019 18:35
שקד כמו עיזה עיוורת.
5
כבוד הרב סדן לא צריך
אבי | 27-08-2019 20:18
להתייחס אליו בכלל. ניצן הורוביץ לא שווה תגובה בכלל. אדם רע שרק מסית כל היום וכל הלילה
6
העם עם הורוביץ
שי | 27-08-2019 22:31
לא יעזור לתקשורת הימנית, הורוביץ יקבל 10 מנדטים.
7
רבני ישראל - מי התיר לכם להכשיל את עם ישראל ?
אליהו | 28-08-2019 5:10
לכבוד רבני ישראל ,(רבנים ורבניות ). שלום וברכה , היום - לא אדבר בחידות ולא אנסה להיות דיפלומטי. לפעמים , הדברים צריכים לצאת מלב כואב , מלב שבור .הרבי מקוצק, ביטא נכון - אין לך דבר יותר מלב שבור . והכוונה שלב השבור לא יעז לא לזעוק את השבר , והשבר מחריד ,והוא בלתי נתפס - ואנחנו אוהבים לרמות את עצמנו - כאילו זה עניין של מה בכך ? הגיע זמן לזעוק מלב שבור. כבוד הרבנים , מי התיר לכם ,להכשיל את עם ישראל ? בזמן , בזמן ששופטי ישראל בעליון מתירים לנו לחמש ולאמן כוחות רצחניים ובכך להתיר את דמם של רבבות נשים ,ילדים תינוקות וגברים. פשוט - סדום ועמורה. בזמן שהתקשורת מעלים מידע מהציבור, וגוזל מהם זכות יסוד לחשבון נפש. . בזמן ש 382,000 נרצחו בדרום סודן גם עם נשק שלנו. רבני ישראל מעיזים לשתוק. בזמן שאין אפילו מפלגה אחת ממר'ץ בשמאל ועד ימינה בימין , שמוכן להציב תנאי סף - לא נשב אפילו יום אחד בממשלה שמחמשת ומאמנת כוחות רצחניים. ורבני ישראל - העיזו לא להוציא פסק הלכה , המורה על איסור חמור להצביע בבחירות. כי להצביע בבחירות למפלגה , זה לתת כח למפלגה להשתמש בקול כדי שכולנו נהיה שותפים ברצח עם ופשעים נגד האנושות. רבני ישראל עם יהדות חדשה וחשוכה שיכולה להכיל סיוע לאונס המוני ולרצח עם . רבנים שמעיזים להפוך תורת חיים לתורת מוות. לתת גיבוי למפלגה - ימינה . שיושבת הראש עשתה חיל במשרד המשפטים. ממש חיל - בהיותה יושבת ראש ועדת שרים לענייני חקיקה - פעמיים הובילה ההתנגדות להצעת החוק של יהודה גליק ותמר זנדברג. הצעת חוק שכל עניינה לאסור עלינו לחמש ולאמן כוחות רצחניים. ממש חיל , ממש שפלות . ורבני ישראל שותקים כאילו מדובר - מה בכך.? הגיע זמן לומר את האמת. אף בת קול , לא נתנה לכם היתר להכשיל את עם ישראל. אתם נתתם היתר ללב שלכם לא להרגיש. .הרי זה רחוק - שם בדרום סודן , מיאנמר , קמרון . ואתם לא הפנמתם , שהכל קורא כאן בלב שלנו , בלב היהודי. ולכן ר' יהודה הלוי כינה אותנו -לב באומות . אבל , אם קהות חושים השטלת עלינו ואיננו מוכנים להרגיש את השני. והשני הפך לזר . אך זר. רק זר. אז מותר לנו להיות אכזרים. רבני ישראל הגיע זמן לארגן כנס רבנים להכריז על יום צום , יום תשובה - כי סטינו מהדרך בצורה מחרידה. ואם תמשיכו בדרככם , רווח והצלה יבוא ממקום אחר. ונזכה לעורר את ישראל לדרוש את זכותנו היסודית - לאהוב כל אדם שנברא בצלם. בבכי ודמעות אליהו יוסף
8
הרב סדן הוא לא הומו בארון!
שקר גס | 28-08-2019 9:29
לפי התנהגותו היה אפשר להתרשם שזה המצב, ושבסתר הוא מתייסר על כך שנמנע ממנו לממש את תאוותו, אבל לעת זו אין הוכחה חותכת שזה אכן כך.
9
מכינה שבה רב אומר שדין חילונים הוא כדור בראש
א | 01-09-2019 2:45
חייבת להסגר והרב חייב לשבת בכלא על הסתה לרצח