אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בן גביר: "מניע לאומני מאחורי ההתעללות"

עו"ד איתמר בן גביר, המייצג את הצעיר החרדי שעבר התעללות ברשת שופרסל, תולה את התקיפה במניע לאומני: "המתעללים הכריחו את הנער להגיד דברים בערבית, ולאחר מכן הראו את זה לכל שכניהם בכפר"

בן גביר: "מניע לאומני מאחורי ההתעללות"
  (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

עו"ד איתמר בן גביר, המייצג את הצעיר החרדי שעבר התעללות בשבוע שעבר ברשת שופרסל, תולה את הקיפה במניע לאומני. לדבריו, "המתעללים הכריחו את הנער להגיד דברים בערבית, ולאחר מכן הראו את זה לכל שכניהם בכפר"

בהצהרה לתקשורת שנתן  בכניסה לבית המשפט השלום בירושלים, ציין בן גביר כי "הסרטון שפורסם מהתעללות הקשה בסניף שופרסל הוא רק קצה הקרחון שנחשף". הוא חשף כי ידוע להם על מקרים ואירועים נוספים שבהם עבר הצעיר התעללות קשה מצד העובדים, תושבי הרשות, בסניף.

לדבריו, מדובר בחשד למניע לאומני: "לא ניתן להתעלם מכך שיש לנו כאן יסוד לאומני שעומד מאחורי ההתעללות הזאת. המתעללים הכריחו את הנער להגיד דברים בערבית, ולאחר מכן הראו את זה לכל שכניהם בכפר".

דופקים על העורף, וצועקים

יחד עם זאת הוסיף טענות קשות נגד צוות הסופר שישע מהאירוע – והתעלם. "אי אפשר להתעלם מכך שהיו גם עובדים יהודים, כולל מצוות ההנהלה של הסניף, שהיה מודע לדברים ובכל זאת הם לא עשו שום דבר על מנת למנוע או לעצור את התעללות בצעיר,.

בן גביר דורש מהמשטרה "למצות את הדין לא רק עם המתעללים עצמם, אלא גם עם המעגלים הרחוקים יותר שאישרו את המעשים בשתיקתם"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
מדוע לא מחרימים את השופרסל?
אנטי אהוד ברק | 27-08-2019 13:17
מדוע לא מונעים מעובדים ערבים לעבוד בשופרסל? למה לא מקימים מחדש את ''אצ''ל'' לטיפולים בערבים כאלו. ונכל לפי החוק
2
לשבור לו את העצמות
משה | 27-08-2019 14:33
חילול השם
3
המניע הלאומני הוא כל כך ברור מאליו שזה מוזר א
ד | 27-08-2019 14:56
אפילו לומר את זה, זה כמו להגיד שביום יש אור ובלילה חושך.
4
ימח שמם
שלמה | 28-08-2019 4:42
מאסר עולם ולגרש משפחות מארץ
5
בגידה במדינת ישראל חוגגת
דורון | 28-08-2019 14:50
גם אני לפני 14 שנים עברתי התעללות כשעבדתי הארומה שבעת הכוכבים בהרצליה מרכז שאסף כהן מכפר-סבא ועכשיו מעסיק בבלייקר סטרייט בהרצליה מרכז ברחוב בן-גוריון שילם לעובדים ערבים מוסלמים שהולך דומים לנאצים הכי רעים: הורסט שומאן שהיה רופא נאצי אכזרי כלפי יהודיות צועניות שביצע ניסויים מחרידים; עקר שחלות ורחמים, אוסקר דירלוואנגר שהיה מפקד סס נאצי שאנס יהודיות וילדים יהודים צועניות וילדים צוענים שהכריח להזריק להודעות וצועניות רעל סטריכנין לצורך בידור חייליו שצפו בהן מתות ביסורים. אסף כהן לפני 13 שנים נתן לולרי גולדשטיין כשר שהפרופיל שלה valery Goldstei kosher שעכשיו עובדת במשטרת ישראל בנקודת תחנת יפתח בתור חוקרת הזירה עוד לפני שהכירה את בעלה השוטר המבוגר !! חופש ודמוקרטיה שתבגוד בנו (ביהודים עובדי קפה ארומה) עם ערבים מוסלמים שהולך דומים לנאצים הנל וקיימה עם העובדים ערבים מערכות יחסים אינטימיים ומשפחה בפניהם שהם הנאצים והיהודים (אנחנו) אפסים ונחותים, עכברושים. אסף כהן שילם לעובדים ערבים 50000 ₪לחודש ולשעה 50 ₪, ולנו (ליהודים) 1541 ₪ לחודש ולשעה 12 ₪.
6
בושה למדינת ישראל
דורון | 28-08-2019 14:53
ועוד טעות במדינת ישראל השופטים שמאלנים ואנטישמים פסלו את התמודדות של בנצי גופשטיין שהציל יהודיה מעזה שקיבל יריקה בפנים. פשוט חרא שבמדינה נותנים שדברים כאילו יקרו. פשוט בושה וירפה