אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אדם נמחץ למוות ביישוב חיננית בשומרון

אדם כבן 45 נהרג ביישוב חיננית בשומרון לאחר שנמחץ תחת עגלת משאית שקרסה עליו. לדברי עוברי אורח הכבל האחורי של המשאית התנתק מסיבה שאינה ברורה ומחץ אותו למוות

אדם נמחץ למוות ביישוב חיננית בשומרון
  (צילום: דוברות מד"א)

שני צוותי כיבוי הוזעקו לחילוץ אדם לאחר שנמחץ תחת עגלת משאית בישוב חיננית בשומרון, מדיווח במקום נמסר על הרוג.

ממד"א נמסר: "חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 45. אלישמע

חובש רפואת חירום במד"א זוהר מסעוד מסעוד סיפר: "סמוך לחלקה האחורי של המשאית, ליד הנגרר, שכב הפצוע – גבר כבן 45 עם חבלה קשה בפלג גופו העליון. מיד התחלנו בטיפול רפואי, הכנסנו אותו לאמבולנס וביצענו בו פעולות החייאה. לצערי הפציעה שלו הייתה קשה מאוד, ולאחר דקות ארוכות נאלצנו לקבוע את מותו".

משה שמעיה חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה: "לדברי עוברי אורח הכבל האחורי של המשאית התנתק מסיבה שאינה ברורה מה שגרם למותו. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
צדק
שי | 22-08-2019 14:53
אם יש צדק בעולם ע צמה יהודית בשלטון.גופשטיין ראש הממשלה.אנא ה. עשה חסד עצמה יהודית 66 מנדטים
2
זה ממש בגלל גזירת גיוס השמד כנסו דחוףףףףףףף
ת נ צ ב ה | 22-08-2019 16:28
שוב יש ניסיונות עקירת הדת עי ממשלת הכופרים המשומדים מזרע עמלק שנמשכת : אתמול התקבלה בבית המשפט הצבאי ביפו ההחלטה בעניינו של אסיר עולם התורה, המוסר נפשו לקדש שם שמים ברבים, בן העליה, האברך החשוב, הגאון הגדול, המתמיד של הדור, בעל יראת שמים מיוחד, מגאוני ישראל, הרב מאיר בלוי שליטא שלוחה דרבנן, שנעצר והושלך לכלא הצבאי בגין התנגדותו לגיוס חרדים, וסירובו לשתף פעולה עם חוק הגיוס. בהחלטתו קצב בית המשפט את עונשו של הרב בלוי ל-55 ימי מאסר, לעומת 150 יום אותם דרשה הפרקליטות, וזאת בהתחשב לשהות הארוכה שלו במעצר פתוח, ובקיזוז ימי המאסר שכבר שהה בתחילת מעצרו הוא צפוי להשתחרר עוד לפני ראש השנה. בזמן מעצרו שוהה אסיר עולם התורה באגף המיוחד בישיבת המהרם מרוטנבורג שבכלא הצבאי, זאת עקב סירובו ללבוש את מדי הצבא הטמאים, ובכך נפטר ממטלות הכלא המסריחה מציונות וכפירה בקבה רחל. עפ פסיקת ביהמש הוא נכנס אמש (שלישי) למעצר, כשהוא לווה לכלא הצבאי במאות יראי השם המבינים בעם, ביחד עם כל בני משפחתו שלבשו בגדי שבת לקראת הזכיה הגדולה שאחד מבני משפחתם מקדש שם שמים ברבים במדינת ישראל. בעקבות מעצרו של בן העליה צפויים במגזר החרדי לקיים סדרת מחאות נגד חוק הגיוס בכלל ונגד מעצרו של בן העליה בפרט, כשבין התאריכים שנשקלים לביצוע המחאות המרכזיות הוא יום שלישי יז באלול התשעט - יום הבחירות לכנסת המינים שרי. כזכור בן העליה האברך הרהג ר' מאיר בלוי שליטא נעצר בידי משטרת קרית ספר, בשלהי חודש אדר א', בעת שהשתתף בהפגנת מחאה נגד גזירת גיוס בנות, והוא הועבר לכלא הצבאי, שם שהה כשבוע בבידוד, עד שהועבר למעצר פתוח בו ניתנה לו האפשרות לשקוד על תלמודו בבית המדרש במקום, כשמידי סוף שבוע היה משוחרר לביתו ולמשפחתו, וכן חופשות נוספים. יצויין כי הימים ששהה בן הישיבה במעצר פתוח לא נוכו הרשעים הערורים ימח וזכרם, ממספר ימי המאסר שנגזרו עליו, אולם בית המשפט לקח את שהותו במעצר פתוח בעת שחישב את כלל ימי המאסר שגזר נגדו.
3
אוי מסכן...! לבי נחמץ! כל כך כואב! ת.נ.צ.ב.ה.
שלומית | 22-08-2019 19:42
.......