אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו ביקר בבית משפחת שורק: "נמשיך להילחם"

ראש הממשלה הגיע לנחם את בני משפחת שורק היושבים שבעה בעקבות הרצח של דביר הי"ד. בדבריו התחייב: "נמשיך להילחם ככל שהדבר נדרש, אי אפשר לעקור אותנו משום מקום בארץ ישראל"

נתניהו ביקר בבית משפחת שורק: "נמשיך להילחם"
  (צילום: חיים גולדברג\סרוגים)

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע הערב (שלישי) לבית משפחת שורק בעפרה, שם ניחם את בני המשפחה היושבים שבעה בעקבות הרצח של בנם דביר הי"ד בפיגוע בגוש עציון בשבוע שעבר. בדבריו התחייב להמשיך לפעול נגד הטרור, וכן שיבח את המשפחה על עוצמתה מול הטרגדיה.

"המשפחה גדלה בצילו של סב שהיה ניצול שואה ולוחם שלחם עד הרגע האחרון, הם גידלו משפחה למופת, אהבת ישראל ואהבת האדם שתבואה בהם. איך קרה האסון הנורא הזה?" שאל, כשהוא מתייחס לסבו של דביר, הרב בנימין הרלינג, שנרצח 20 שנה לפני כן כשדביר היה בן חודשיים. "איך קרה שהנער התמים הזה שכולו טוהר נרצח באכזריות?".

"אנחנו נחושים להגן על המדינה, אלה לא מילים בעלמא, אלה מילים אמיתיות" הוסיף והתחייב לבני המשפחה. "אנחנו נמשיך להעמיק שורש ולהילחם ככל שהדבר נדרש. אי אפשר לעקור אותנו משום מקום בארץ ישראל. אמרתי שגם ארץ ישראל נבנית בייסורים, ורק צריך לראות את המשפחה הזאת ולראות עד כמה גדול המטען הרוחני שלכם".

רעייתו שרה הוסיפה ואמרה כי "הדבר הזה לא פוסק. אנחנו כאן מגינים על עצמנו בארצנו. דביר היה חייל בתחילת דרכו. נפש פיוטית גדולה, כואב הלב".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
הרב אבי זרקי ראיתי שעכשיו כתב בפייסבוק שלו
הערה | 13-08-2019 19:41
לא יודע,חבל על המחלוקות
2
ביבי
מלי | 13-08-2019 20:57
טוב שלא הגעתה שנה יזבל עופות מושחת צוחק על כולם פח אשפה מושחת לך לעזאזל תעופו לנו מהחיים רק ליברמן יעשה לכם בית ספר יזבלים
3
ביבי
מלי | 13-08-2019 20:59
אתה בושה למדינה מושחת טוב שלא הגעתה לשנה תתבייש לך הכי חשוב ששרה הסולנית איתך משפחת פשע
4
כן כן שמענו עליך
מאיר | 13-08-2019 21:57
אתה תמשיך להילחם במערכת אכיפת החוק כדי למלט עצמך מאימת הדין ומהחשדות המרחפות מעל ראשך .כל כולך עסוק בזה ולא אתפלא שתעשה צעדי יאוש כמו מלחמה או מבצע כדי להישאר בתפקיד שהיה פעם ממלכתי והפכת אותו קרדום לחפור בו וכל האמצעים כשרים בעיניך כמו שקרים מציאות מדומה תעתועים ומצכי שווא שיסוי והסתה פילוג והפחדה
5
דמעות של תנין
בן הימין | 14-08-2019 11:07
ביבי