שקד מגיבה למירי רגב: "צר לי עליה, היא כנראה בלחץ"

לאחר ששרת התרבות תקפה את איילת שקד ואמרה כי ניסתה לשריין מקום בליכוד, יו"ר מפלגת ימינה הגיבה והזכירה לה: "מי שדיבררה את ההתנתקות בלהט ושמחה, ורצתה להתפקד למפלגת העבודה- אני מתייחסת לזה כרעשי רקע"

שקד מגיבה למירי רגב: "צר לי עליה, היא כנראה בלחץ"
  (צילום: חיים גולדברג\סרוגים)

יו"ר מפלגת ימינה, איילת שקד, הגיבה לדברים של שרת התרבות מירי רגב נגדה, בהם נטען כי ניסתה לשריין מקום בליכוד. בראיון לחדשות 13 אמרה כי רגב עצמה הייתה מעוניינת להתפקד למפלגת העבודה לפני שהצטרפה לליכוד.

"צר לי עליה, אבל היא כנראה בלחץ" אמרה שקד על רגב. "מי שדיבררה את ההתנתקות בלהט ושמחה, ורצתה אפילו להתפקד למפלגת העבודה, אני מתייחסת לזה כאל רעשי רקע".

עוד התייחסה לפסיקת בית המשפט על המופע הנפרד בעפולה, שהציתה עימות נרחב בין ראש הממשלה לשותפה למפלגה בצלאל סמוטריץ' אמש. "הפסיקה הזאת מאוד שגויה, דווקא כחילונית ליברלית – כל מי שמגדיר את עצמו ליברל צריך להזדעזע ממנה" אמרה. "כל ציבור רשאי לקיים את אורח חייו כפי שהוא רוצה. הציבור החרדי לא יבוא להופעות שהן לא בהפרדה, וצריך להבין את זה. מתוך 360 הופעות של עיריית עפולה, מגיעה להם לפחות הופעה אחת. כמו שאנחנו לא רוצים שיכפו עלינו הופעות בהפרדה – אין לכפות עליהם אירועים מעורבים".

כזכור, הבוקר שרת התרבות אמרה בראיון לגלי צה"ל כי "אני לא סומכת על איילת שקד, לא אמרתי שהיא שותפה טבעית שלנו. היא אופורטוניסטית. לפני מספר שבועות היא התחננה להיות בליכוד. היא בעצמה יודעת שהשנה עלו הרבה יותר יהודים להר הבית בהשוואה לשנה שעברה. אז מה קרה לה? היא חזרה לבית שהיא נטשה".

מוקדם יותר שקד טענה כי "כשבליכוד הציעו שאני אצטרף לליכוד, היא זו שפחדה ולא רצתה שדברים כאלה יקרו. כשלא עברנו את אחוז החסימה התכנית שלי הייתה להתפקד לליכוד ולצאת לאזרחות. מירי רגב הייתה זו שפנתה לבכירים בליכוד ואמרה שהיא לא רוצה במהלך הזה. לכן אני מציעה לא להתייחס לדבריה מעבר לרעשי רקע".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
שקד, דברי יפה לחברתך במפלגה הבאה שלך.
ירושלמי | 13-08-2019 20:34
אפילו את בעצמך טוענת שאת באת לבית היהודי/ הימין החדש / ימינה / שמאלה כתחנה לקראת חזרה לליכוד.
2
השקד הלזו ''פייק ימנית'' מושחתת של השמאל
אנטי אהוד ברק | 13-08-2019 23:10
כל מטרתה להרוס את הימין יחד עם בנט המושחת הרפורמי