אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

נתניהו: "בקרוב נהרוס את בתי המחבלים שרצחו את דביר"

ראש הממשלה בטקס הענקת אות הצטיינות לעובדי השב"כ: "הגעתם למרצח של דביר תוך 48 שעות. אנחנו מיפינו את בתי המחבלים ובקרוב נהרוס אותם". וציין כי סיכלו למעלה מ- 600 פיגועים

נתניהו: "בקרוב נהרוס את בתי רוצחי דביר שורק הי"ד"
  (צילום: נועם רבקין פנטון/ פלאש 90)

ביום חמישי נרצח דביר שורק הי"ד, היום אומר ראש הממשלה בנימין נתניהו כי הריסת בתי המרצחים יקרה בקרוב, ושיבח את עובדי השב"כ על שהגיעו למחבלים תוך 48 שעות.

בטקס הענקת אות הצטיינות לעובדי שירות הביטחון הכללי בבית הנשיא, הודה נתניהו "על תרומתכם ללכידת הרוצחים של דביר שורק ז"ל. מייד כשנודעו הפרטים אמרתי בביטחון רב שזה לא ייקח הרבה זמן עד שנשים ידנו על הרוצח".

דביר שורק הי"ד (באדיבות המשפחה)

"כך עשיתם כל השנים האחרונות – כל הרוצחים בלי יוצא מן הכלל נתפסו. בכל מקרה שמחבלים אכזריים גדעו את חייהם של ישראלים חפים מפשע, זה לא לקח הרבה זמן עד שהגענו אליהם".

נתניהו ציין את הפעולה המהירה לתפיסת המחבלים בליל שבת. "הגעתם למרצח של דביר תוך 48 שעות. אנחנו מיפינו את בתי המחבלים ובקרוב נהרוס אותם", סימן את היעד. "אתם פועלים יומם ולילה למען שלום אזרחינו. בשנה שעברה סיכלתם למעלה מ-600 פיגועים. יש כאן סיכול ומניעה בהיקף עצום. אנחנו עושים הכל כדי לגדוע את הטרור בתחילתו".

שרים בלוויה (צילום: סרוגים)
אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
למה לחקות
דני | 12-08-2019 12:38
ראש הממשלה למה לחקות כדי לתת הזדמנות לבגץ לעצור את ההריסה העיקר רצחו חייל ואנחנו נשלם כל שנה מיליון שקל להחזיק את המחבל איזה מדינה
הרי הריסה לא הוכיחה שהיא מרתיעה.לחשוב יצירתי
גירוש משפ תרתיע. | 14-08-2019 1:07
רק רוצח לאומני שבא מעידוד סביבתי , לגרש את משפחתו ולפזרם. לא רוצח פלילי ולא גניבות אעפי שהן לאומניות. מה הבעייה לנסות
למה
התמים | 12-08-2019 12:52
לקשקש שטויות ? לרוב, לא בגצ הוא שעצר הריסת בתים אלא הממשלה - משיקולים מדיניים שונים. ראה מקרה חאן אל אחמר. ברוב המוחלט של המקרים בגצ איפשר הריסת בתים והממשלה לא ביצעה. די להפיל הכל על בגצ.
2
...כמו שפינינו בקרוב את חאן אל אחמר.
כמה פעמים אפשר לשקר? | 12-08-2019 12:56
.
מצויין שנילכד.המטרה היא הרתעת הרוצח הבא.
רק גירוש משפ ירתיע | 12-08-2019 18:23
לרצח לאומני בלבד.
3
נתניהו
יחיאל | 12-08-2019 14:00
יופי ומה אחרי זה יהיה להם משפט לבי עם המשפחה אשר יראו את הרוצחים השפלים ממחיכים למשפחה בדרך לבית הסוהר של הכל כלול תודה רבה לך.ראש הממשלה תשאל את הנשיא פוטין איך היה נוהג עם רוצחים שפלים כאלה
הנשיא פוטין
רפי | 12-08-2019 16:00
אולי היה הורג אותם ואת המשפחות שלהם, אחרי שהוא היה רוצח את כל היריבים הפוליטיים שלו. מאיש כזה אתה רוצה ללמוד?
4
מה רוצה ראש הממשלה?
צילה | 12-08-2019 14:00
ראש הממשלה מספר לנו תמיד לאחר מעשה מה שנקרא החוכמה בדיעבד וזאת חוכמה קטנה מאוד על מנת שלא ירצחו יהודים בגוש עציון באופרה בחברון ובכלל יש להחיל את ריבונותה של ישראל על כל נחלת אבותינו מחיאות כפיים סוערות לראש הממשלה אימפוטנט שלא מבין מה צריך לעשות כדי שיהודים יחיו בשקט בארץ אבותיהם מספיק עם נאומים וקישקושים זה כבר לא מרשים אף אחד.