חבריו של דביר שורק הי"ד, במיזם ענק ליום הולדתו

בעיצומו של החופש הגדול, נרצח הנער דביר שורק הי"ד, שבוע וחצי לפני יום הולדתו. חבריו יצאו במיזם, והציבו לעצמם את היעד הבא: 19,000 מעשים טובים בתוך יממה. איך מצטרפים? כל הפרטים בפנים

חבריו של דביר שורק הי"ד, במיזם ענק ליום הולדתו
  דביר יהודה הי"ד (באדיבות המשפחה)

ביום רביעי האחרון נרצח דביר שורק הי"ד לאחר שעשה את דרכו חזרה מירושלים לישיבה בה למד, "אור תורה מחניים", שבמגדל עז כדי להעניק למחנכיו ספרים שקנה עבורם לקראת סוף שנת הלימודים.

דביר הי"ד היה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-19 בי"ב אב, יום שלישי הקרוב. בני הנוער עשו אחד+ אחד, והציבו לעצמם את היעד הבא: להגיע 19,000 מעשים טובים בתוך יממה, כציון לגילו שהגיע.

"אמנם את דביר עצמו לא זכיתי להכיר אישית. אך נכחתי בלוויה הקשה", מספר לסרוגים רועי גליק ממיזם חיבור לכל העם. "שמעתי את כל ההספדים, ויש נקודה אחת שכולם דיברו עליה-דביר היה אדם טהור, מאיר עיניים, אדם גדול!באו בני עוולה בליל יום חמישי, רצחו את דביר, וניסו ברשעתם לכבות את האור שלו".

|אנחנו כולנו עומדים כנגדם, ועונים- לא! אנחנו לא נותנים לכבות את האור הזה! אנחנו ממשיכים בעשיה חיובית, לעילוי נשמת דביר!"

שרים בלוויה (צילום: סרוגים)

מעשה החסד של דביר ממחיש במעט את אופיו, כפי שמתאר בן דודו בנימין הרלינג: "הוא היה ילד מאוד שקט, אף פעם לא רב עם מישהו. אח שדואג מאוד לאחים שלו". הרב שראל רוזנבלט, ר"מ בישיבה במחניים אמר עליו: "תלמיד שמרגע שהוא נכנס לישיבה עם העיניים המחבקות שלו, עם הפאות המתוקות, עם אהבת התורה שלו, עם אהבת האדם שלו, עם הניגון והשירה- עטף את כולנו בקסם". מחנכו, הרב יוסי פרומן, הוסיף: "הוא הגיע אלינו כבר אדם מלא אהבה, אנחנו ניסינו רק לגדל אותו ולהוציא חייל כזה לצבא ולחברה הישראלית".

אז איך מצטרפים? פשוט מאוד. נכנסים לקישור המצורף > https://forms.gle/Mft5Gm6zixGVJxzp9 ומספרים איזה מעשה טוב אתם מקבלים על עצמיכם לעשות עד יום הולדתו של דביר. לפרטים נוספים- מעיין 0586826355

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
המעשים טובים
כל הכבוד! | 12-08-2019 21:55
שלום, אשמ לדעת עוד כמה מעשי טובים נשארו ל19.000 תודה!