אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"באו עם ציפיות שנהיה שושי ושושה"| אריאל וקארין בראיון מיוחד לסרוגים

אריאל וקארין קליינברג שמככבים בתור הזוג הדתי של "המירוץ למיליון" המשודרת בימים אלו, מספרים בראיון ראשון לסרוגים על ההתמודדות עם שמירת שבת וכשרות מסביב לעולם, למה הם לא רוצים להיות ה"שושי ושושה" החדשים והחלום הגדול על המסך

"באו עם ציפיות שנהיה שושי ושושה"| ראיון
  (צילום: יח"צ רשת 13)

בלי שכמעט אף אחד ידע, החליטו בשקט קארין ואריאל קליינברג לטוס לירח דבש לא שגרתי מסביב לעולם- רק עם כמה שינויים ממש "קטנים" שכוללים: מצלמות מסביב ומשימות ללא הפסקה.

"אפילו האחים שלנו לא ידעו שאנחנו יוצאים ל'מירוץ למיליון', סיפרנו רק להורים שלנו. הם גילו דרך גיא פינס, שפרסם במקרה את הצילומים מהיום הראשון בארץ" מספרת קארין לסרוגים "רק כשחזרנו קלטנו שאנשים מודעים לזה שאנחנו במירוץ, אבל כולם ממש פרגנו".

'המירוץ למיליון', היה חלום שמתגשם עבור הזוג הטרי והדתי שהלכו בלב שלם בלי שום חששות או חרטה. "היינו מאד חדורי מטרה- נרשמים, מתקבלים, רצים ויהיה כיף. לא חשבנו לרגע שלילי. היינו ממש בתוך זה" מספרים קארין ואריאל לסרוגים.

בכל זאת אתם זוג טרי, לא חששתם שהמירוץ יכול להכניס יותר מידי אתגרים וקושי לזוגיות? 

"ידענו שללכת למירוץ, לא יקלקל לנו ורק יעלה לנו את הזוגיות. בתקשורת ובקשר זה באמת עשה לנו רק טוב.

אנחנו אומנם נשואים רק שנה וחודשיים בערך, אבל הכרנו עוד הרבה לפני כן. יצאנו בערך שלוש וחצי שנים לפני החתונה, אז כך שהיה לנו זמן לבנות את הזוגיות שלנו".

אריאל: "אני חושב גם שרואים בתכנית שיש לנו דינמיקה מעולה ויחסים ממש טובים. אנחנו זוג שלוקח הכל בכיף ובצחוק, תמיד בסבבה לאן שזה לא ייקח אותנו".

(צילום: יח"צ רשת 13)

אריאל (23) וקארין (22) המתגוררים כעת בשדרות, הפכו לאחד מהזוגות הבולטים והאהובים העונה במירוץ. "ידענו שיהיו תגובות, אבל לא ידענו שברמה הזאת" מספר אריאל "זה כיף ומגניב. אמנם שונה לנו קצת, אבל אנחנו משתדלים למצות את זה וליהנות מהחוויה הזאת ולקדם אותה לדברים טובים".

קארין מוסיפה, "התגובות ממש טובות ברוך ה'. כולם מפרגנים, אוהבים ותומכים. אנחנו מקבלים כל כך הרבה תמיכה- זה מטורף".

שבת וכשרות מסביב לעולם

פחות ופחות דתיים מככבים בתכניות הראליטי, בעיקר בגלל עניין הכשרות והשבת שהן טאבו אפילו עבור דתיים הכי לייטים ומצד שני בעיה מורכבת עבור ההפקה.

"זה היה מדהים בעיניי שההפקה ממש כיבדו אותנו כזוג דתי" מספרת קארין. את סוגיית הכשרות פתרו בעזרת אוכל כשר שהביאו איתם מהארץ ומבתי חב"ד המקומיים.

קארין ואריאל נאלצו לאורך כל המירוץ לסחוב איתם את האוכל הכשר שהביאו ובערב ההפקה דאגה להם לאוכל כשר מבית חב"ד המקומי, בעוד שיתר המתמודדים אכלו את האוכל שהיה במלונות בהם הם שהו.

המשבצת של 'שושי ושושה'

אריאל וקארין הם לא הזוג הדתי הראשון בתולדות "המירוץ למיליון" וכנראה גם לא האחרון. עקיבא וענהאל שמואלי שהיו הראשונים לקפוץ עדין השאירו את החותם של שושי ושושה על "המשבצת הדתית" בתכנית.

"אנשים אומרים לנו שאנחנו כמו 'שושי ושושה', אבל זה רק בגלל שאנחנו על הטייטל של הדתיים" מספרת קארין "קל להגיד את זה כי הם היו היחידים שהיו במירוץ".

אריאל מוסיף: "כיום אני חושב שהרבה אנשים אומרים את ההפך. בהתחלה אנשים באו עם ציפיות שנהיה כמו שושי ושושה, אבל עם הזמן זה השתנה. יש לנו משבצת קצת שונה. אמנם אנחנו הזוג הדתי ואנחנו משדרים תכנים דומים, אבל לא בדיוק אותו הדבר".

"אנשים באו עם ציפיות שנהיה כמו שושי ושושה, אבל עם הזמן זה השתנה" (צילום: מתוך רשת 13)

יצא לכם להכיר את עקיבא וענהאל?

קארין: "לאחרונה יצא לי לפגוש את ענהאל והיא מדהימה"

אריאל: "לא הכרנו אותם לפני המירוץ, רק אחרי התכנית קארין וענהאל פיתחו קשר ביניהם. כמובן שידענו מי הם, אבל רק כמו כל אחד אחר שראה אותם בטלוויזיה".

"אנחנו לא באים לייצג את הדת"

על אף שקל לצלול לתוך 'המשבצת הדתית' בריאליטי ולהפוך ל'שליחים של המגזר' על המסך, קארין ואריאל מעדיפים להתרחק כמה שיותר מזה.

"אנחנו לא באים לייצג את הדת, לא הגענו למירוץ עם ספר הלכות. אנחנו מייצגים את קארין ואריאל, שהם חלק קטן מהנושא שנקרא דתיים" מספרת קארין לסרוגים "לא עשינו משהו מייצג, לא אמרנו למשל 'בוא נכסה את הראש, בוא נלבש ארוך, ונתנהג ככה' כדי שניכנס למשבצת הזו, אנחנו לא משם".

אבל בכל זאת, לא הרגשתם מחויבות מסוימת כדתיים על המסך?

אריאל: "זה משהו שכן היה נמצא בראש שלנו ואחרי הכל- גם כשאתה לא מתכוון לייצג משהו כשאתה נמצא עם כיפה או כיסוי ראש, אתה יודע בפנים שזה כן מייצג"

קארין מוסיפה: "לגמרי היה לנו גבולות מסוימים. בתכנית לא תראו שאנחנו מתנשקים או דברים כאלה- יש לנו הורים, משפחה שצופים בבית, אז אנחנו שומרים על הדברים הפרטיים שלנו למאחורי המצלמות".

(באדיבות: רשת 13)

איך הסתדרתם עם שאר הזוגות?

אריאל: "במהלך המירוץ תמיד יש קונפליקטים בין שאר הזוגות, כמו בכל מירוץ. אני לא יכול לפרט מה היה אצלנו, אבל אני יכול להגיד לך שכיום אנחנו מאד אוהבים את כולם. הקאסט צבעוני מעניין, וכולם חברים שלנו ואוהבים אותנו".

קארין: "במהלך הצילומים אתה לא באמת מכיר את האנשים שאתה רץ איתם, אתה רואה אותם בין משימה למשימה ואולי מחליף איתם מילה. גם הקונפליקטים שהיו קשורים נטו למירוץ עצמו ולא משהו אישי חס ושלום. היום יש לנו קבוצת וואטסאפ פעילה, ואנחנו עושים הקרנות יחד".

אריאל: "רק אגיד שזו אחת הקבוצות היותר פעילות, שיש לי בוואטסאפ".

החלום על המסך

עבור קארין ואריאל ושאר הזוגות במירוץ, הפרקים המשודרים בימים אלו ברשת 13, הם בעצם הפעם הראשונה שהם נחשפים לצילומים ולעיבוד החוויה שעברו.

"אנחנו מאד מתרגשים בכל פרק ופרק לראות את עצמנו, כי לא ראינו את הפרקים לפני כן" מספרת קארין. "זה מחזיר אותך לחוויה המטורפת שעברנו, הרי הצילומים היו לפני כמעט שנה" מספר אריאל "כשאנחנו רואים את זה עכשיו על המסך, זה כאילו שאנחנו עושים את המירוץ עוד פעם".

עם מי אתם בדרך כלל צופים בפרקים?

קארין: "עשינו הקרנה עם המשפחה, והזמנו את הזוגות שרצים איתנו העונה במירוץ: עומר ומיכל, כאמלה ובהירה, וסיד ואיל. תודו שזה גדול".

אריאל: "ממש היה שבט אחים ואחיות. יש לנו כל הזמן הקרנות, בין אם זה עם המשפחה, החברים- אנחנו מנצלים את התקופה הזו".

איך זה מרגיש להסתכל על עצמכם על המסך? 

אריאל: "כיף לנו לראות את הדינמיקה והחיבור שלנו יחד".

קארין: "אני תמיד מתרגשת שאנחנו מגיעים לנקודות סיום, אחרי יום ארוך, החיבוק והנשיקה במצח זה ממש מרגש. זה לא כל אדם אחר- זה עם בעלי החוויה הזאת, ואחרי יום ארוך זה אתנחתא".

אריאל: "עד עכשיו זה היה רגע שהכי שלנו, ועכשיו אפשר לחלוק אותו עם כולם".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by כתר 👑 (@keter_karin.k) on

יש מסר שאתם מקווים שהצופים יראו ויקבלו?

אריאל: "בעיקר שיאהבו אחד את השני ושלא ישפטו אחרים לשווא. וגם שילמדו ליהנות מהחיים ולהתעסק בכל סיטואציה בחיים בדברים חיוביים והכי חשוב לעשות טוב לכל האנשים".

אם חשבתם שהם הולכים להיעלם מהמסך מיד אחרי סיום התכנית, כדי שתחשבו שוב- אם זה תלוי בקארין.

קארין שכיום מנהלת מותג לכיסויי ראש, חולמת להפוך לכוכבת נוער דתייה. "מאז שאני ילדה אני אוהבת את עולם הטלוויזיה. הייתי צופה אדוקה של ערוץ הילדים וחולמת להיות שמה עם טל מוסרי. אני מאוד מתחברת לזה והלוואי שזה יקרה.

אני מאד אוהבת את עולם הילדים והנוער ומקווה שתהיה לנו הזדמנות להיכנס לרענן אותו קצת. חשוב לי להביא קונספט שונה, להראות שגם דתייה יכולה לשחק ולהנחות כמו אליאנה תדהר" •

 

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
2000 שנה חיכינו למדינה עבור המירוץ למיליון
פשיטת רגל רוחנית | 08-08-2019 13:24
2000 שנה חיכינו להקים מדינה עבור המירוץ למיליון
2
חמודים , אבל
לינדוש | 08-08-2019 13:40
חמודים, לא יודעת עד כמה אפשר להתערבב בתוך עולם הטלוויזיה כדתייה אבל שכל אחד יעשה מה שטוב לו.. בהצלחה
שכל אחד יעשה מה שטוב לו...
רונית | 09-08-2019 12:45
רוצה שבעלך יבגוד בך?... תבדקי אם את יהודיה בכלל.
3
השבת היא מקור הברכה. אתם תצליחו
ליאת רון | 08-08-2019 19:26
ככל שיהיו נחושים בשמירת שבת ושמירת כשרות, כך תצליחו. השבת היא מקור הברכה.
4
דתיים לא הולכים לתכנית פרוצה שכזאת.
רמון | 08-08-2019 20:24
זה נקרא מושב לצים.
5
אני פשוט מעריצה ואוהבת את הזוג הזה
טליה | 09-08-2019 5:55
בלי עין הרע! איזה תקשורת הגונה ובריאה יש להם,!! פשוט לשבת ולהעריך! יצא לי לא פעם להוזיל דמעה מאושר על הזוגיות שלכם שמרגשת אותי כל פעם מחדש! הכי מגיע לכם בעולם לזכות!!!⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
6
פירגון
אוסנת שמעון | 10-08-2019 8:44
אתם זוג מנצח בכל מובן מאחלת לכם הצלחה מקווה שאתם אלה שתיזכו מגיע לכם
7
זוג מקסים, איכותי, מכיל. כדתי אני ורעייתי
מאיר | 30-08-2019 0:05
גאים בכם
8
יש בהתנהגותכם קידוש ה' אמתי
יוסי | 08-09-2019 16:32
בהצלחה