בארה"ב יש נשיא מוסלמי שנדע שיש לסמוך רק על הקב"ה

רב העיר אשדוד, הרב יוסף שיינין אמר בטקס חניכת הפנימיות בישיבת בנ"ע נווה הרצוג: "שמו לנו בארצות הברית נשיא מוסלמי כדי להוכיח לנו שאין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים".

בארה"ב יש נשיא מוסלמי שנדע שיש לסמוך רק על הקב"ה
  לסמוך רק על הקב"ה. אובמה (ויקימדיה)

אתמול (ד') התקיים בישיבת בנ"ע נווה הרצוג ליד ניר גלים טקס חנוכת וגזירת הסרט של חדרי הפנימייה החדשים שעברו שיפוץ.

במהלך הכנס הודה ראש הישיבה הרב מאיר אדרי לתורמים, בני הזוג אללוף שתרומתם סייעה לשיפור איכות חיי התלמידים במקום.

עוד ציין הרב אדרי כי: "בכל מקרה הן במגורים בתוך הבית והן מחוצה לו, לנו כהורים תמיד ישנה את האמירה האחרונה, כאשר הילדים עצמם מבקשים עזרה. ילדינו מצפים לדמות חינוכית בולטת, נוכחת ומשפיעה. אני חושב שבתחילת השנה ובסמוך לראש השנה השמירה על ערכי ילדינו מהווה את צו השעה."

רב העיר, הרב יוסף שיינין ציין בדבריו כי: "בימים אלו אנו עדים לקשיים מחוץ שעם ישראל עובר, כאשר גם עם בת בריתנו, אותה ארצות הברית הגדולה, מתגלים קשיים."

"הרי לא סתם שמו לנו נשיא מוסלמי בארצות הברית כדי להוכיח לנו שאין לנו על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים", אמר הרב.

עוד ציין הרב שיינין בהקשר לעשרת ימי תשובה כי "במהלך השנה הקב"ה מספק לנו אין ספור רמזים על נוכחותו באמצעות פרנסה, כאבים, חולי ורפואה, אך לעיתים אנחנו בוחרים להתעלם ולהתרחק ואז פתאום בעשרת ימי תשובה אנחנו זועקים ומבקשים את סליחתו, אך לאחר עשרת ימי תשובה חוזר חלילה ואנחנו שוב שוכחים את קיומו ואז אנו זועקים אליו מדוע עזבתנו?"

"והלא הקב"ה לא מתרחק מאיתנו, ככתוב בשיר השירים: "קול דודי דופק, פתחי לי". הקב"ה דופק לנו בלב ורק מבקש מאיתנו- "פיתחו לי פתח כדי שאוכל להכנס לליבותיכם".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
אהבל. אובמה הוא נוצרי.
אשר | 20-09-2012 18:41