יהודה משי זהב "מבקש סליחה" מהחברה החרדית

ראש זק"א מפרסם פוסט ציני בו הוא מבקש סליחה ממנהלי הסימנרים האחראים על ההפליות, מגופי הכשרות וחברה קדישא שעשקו את הציבור ובעיקר מהרכלנים והרשעים.

יהודה משי זהב "מבקש סליחה" מהחברה החרדית

כי אשמים אנחנו

בימים אלו ימי הרחמים והסליחות ולקראת יום הדין, וכדברי הרמב"ם בהלכות תשובה: שאין התשובה ולא יום הכיפורים מכפרין עד שירצה את חבירו, וצריך לרצותו ולשאול ממנו שימחול לו, ואפילו לא הקניט את חברו אלא בדברים, צריך לפייסו ולפגוע בו עד שימחול לו. וכמו כן צריך להתוודות, וכל המרבה להתוודות ולהאריך בעניין זה, הרי זה משובח.

לכן בשם רבים וטובים הנני כאן להתוודות ולפורטם כי רבים הם, ולבקש סליחה ומחילה כדלהלן:

– ממנהלי הסמינרים אשר למרות שילדינו הם קצת 'קהים', ושם משפחתנו הוא לא ברקוביץ, מרקוביץ, או ליבוביץ. אלא כשמם של משפחתנו מזה דורי דורות, 'בן מיימון' עד הרמב"ם, 'אלפסי' עד הרי"ף, 'קארו' עד הבית יוסף, או 'אזולאי' עד החיד"א, סתם התעקשנו והטרדנו אתכם שישולבו יחד עם בנות כיתתם הלומדים איתם יחד לאורך כל המסלול מכיתה א', ושלא יפלו ויפרידו ביניהם.

– ממנהלי הת"תים אשר על לא עוול בכפיכם זעקנו נגד העושק הכספי של 'שכר הלימוד' השערורייתי ללא פרופורציה. ולא הייתם מוכנים לוותר גם כשהחזקנו אצלכם שלושה או ארבעה ילדים.

– מאותם בעלי רשעות אין סופי המסתתרים תחת השם האנונימי 'וועדת הורים', על אשר לא כופפנו מספיק את ראשנו בפניכם, ולא הסכמנו להיות מסומנים כסוג ב' ובעלי סטיגמה כמצורעים, בהניפכם שרירותית חרב על ילדינו, וכן השתדלנו והפכנו עולמות שבנינו ובנותינו ימשיכו להתחנך בדרך ישראל סבא.

– מנציגינו בעיריות ובמועצות, שבחרנו בכם לייצג אותנו, כהבטחתכם: 'אנחנו נייצג אתכם', 'אנחנו נפעל לטובתכם' אבל יותר ויותר במקום לייצג אותנו בעירייה, ייצגתם את העירייה בתוכנו. עד כדי כך, שלפעמים נראה היה פשוט שאתם יושבים בעירייה ורק חושבים איך אפשר עוד להרע לבוחרים שלכם.

– מ'ועדות הצדקה' למיניהם, על שסתם הטרדנו אתכם בהיותנו זקוקים ל'הכנסת כלה', או סתם עזרה וסיוע במצבנו הכלכלי הקשה. למרות שקופתכם היתה ריקה כטענתכם.

– מבעלי אתרי הרכילות, המקווה נייעס, וקווי נייעס, על כאשר אחד מהחבורה נפל לצרה או כאשר שמו השתרבב בסיפור לעז כלשהו, שמחנו יחד אתכם לאיד, בחטטנות, ובלהט הרכילות לקקנו את אצבעותינו אחרי ששתינו את דמו של הקרבן במנות של פחות מרביעית, כפית כפית.

– מבעלי הכשרויות המהודרות, על אשר לא מילאנו פינו מים והעזנו להרהר אחריכם ולתהות מדוע בשר או עוף 'למהדרין', מחירם הוא פי שלש או ארבע מאשר בכשרות רגילה, גם אחרי הוספת מרכיבי העלויות של הכשרות המהודרת ביותר, מגיע התוספת לעוד 20%. ולא ידענו שהפרות של 'המהדרין' ניזונות ושותות רק 'שמן זית זך' למהדרין, ושהתרנגולות בוקעות מביצי זהב.

– סליחה ומחילה מ'החברה קדישא' על שמחינו נגד ניצול המצב בו היינו כואבים במות יקירנו וגביתם מאתנו מחיר מופרז עבור חלקת קבר.

– מכל אותם 'אחינו הטועים' על אשר אם ח״ו קרה אסון או טרגדיה, ידענו להצביע ולהאשים אתכם פורקי העול ואת כל העולם כולו בכל, חוץ מאת עצמנו כמובן, אצלנו הכל לשם שמים, על טהרת הקודש.

סלחו לנו מחלו לנו – כי הרי אשמים אנחנו!

==

יהודה משי זהב הוא ראש ארגון זק"א.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
משי זהב בגדלותו למרות חטוטרת משלו.אולי דבשת, נוסיף :
רבינוביץ | 13-09-2012 23:57
למגישי דוחות כזב למשרדי ממשלה, למקימי עמותות חסד לכיסם, לרבנים הלהוטים אחרי הקצבה ותרומה ומדווחים בישיבתם לפטור עובדים בשחור וסתם בטלנים כנהרגים באוהלה של תורה, לרבנים מקללים , לפוסקים בפסקים הזויים, למפיצי ותולי פשקוילים מאמללים, להולכים לתל ברוך ולפאבים כמחופסים, למחתימי הוראות קבע לחשבון עמותת כיסם, לשנוררים המתרימים בשקרים, לעובדי הקברים בלהטוטים מכניסים לחילונים בורים, למפזרי קופות כתרגיל הונאה לכיס, למשתטים בלשכת הגיוס כדי לצאת פטורים עם סעיף פסיכיאטרי, למפצים עלונים לבתי הכנסת לפירסום וכסף, לנותני המלצות לפטור כדתיות לחילוניות גמורות תמורת צק או הוראת קבע, למחרפים ומגדפים ככפויי טובה את הציונות, הציוניים והמדינה כשריר וארס יוצאים מפיהם,
2
אהבתי , מה שנכון נכון
| 13-09-2012 23:57
יש צורך לבקש סליחה אך , אין צורך או יש צורך "לא" להיות פריירים
3
יהודה משי זהב אדם מושחת שעושה כסף אפילו מגופות ואסונות
יקי בלום | 14-09-2012 9:38
אדם מגעיל גס רוח רמאי גנב ושקרן מדופלם בושה לכל העולם החרדי שאחד כזה יצא ממנו
4
יישר כח!
לאה בן ירדן | 19-09-2012 9:37
יהודה משי זהב, איש עשיה אמיתי.
5
בעל תשובה !
עוזיאל | 19-09-2012 16:41
מדהים ללמוד ממנו מה זה בעל תשובה אמיתי, שפתח את עיניו והבין.