אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בגלל טעות מביכה: ליברמן נאלץ להסיר סרטון שפרסם

חבר הכנסת אביגדור ליברמן שוב פרסם סרטון נגד הציבור החרדי, אך הפעם הוא נאלץ להסיר אותו בגלל טעות מביכה. מרגי: "אני ושכמותי בש"ס נשאנו בנטל ונושאים בנטל קליטתך כעולה חדש"

בגלל טעות מביכה: ליברמן נאלץ להסיר סרטון שפרסם
  (צילום: דוד כהן\ פלאש90)

יו"ר מפלגת 'ישראל ביתנו' חבר הכנסת אביגדור ליברמן, המשיך גם היום (שישי) עם הקמפיין האנטי חרדי בו פתח את מערכת הבחירות הנוכחית, אלא שהפעם ליברמן נאלץ להסיר סרטון שפרסם לאחר פניית משפחתו של אחד מהמצולמים בסרטון.

בסרטון מציג ליברמן חרדים בסיטואציות שונות כשהוא דורש מהם להתגייס ולעבוד. אלא ש על פי הדיווח באתר החרדי 'כיכר השבת',ליברמן, כאמור, נאלץ להסיר את הסרטון לאחר זמן קצר, בין היתר בשל העובדה שהשתמש בתמונתו של הרב אלישע לוי, גיבור ישראל שסיכן את חייו במלחמת ששת הימים, כשלתמונתו צירף את דרישתו שהחרדים יצאו לעבוד.

אשר לוי, בנו של הרב אלישע לוי, מסר: "בוקר טוב לאביגדור ליברמן. אתה יודע מה המכנה המשותף בין כולם? אם לא אז אספר לך. אבא שלי שמופיע בסרטון שלך כחרדי. שירת בצבא ולחם במלחמת ששת הימים. עבד כמורה כל חייו והיום הוא פנסיונר של משרד החינוך. הבנות בתמונה הן הנכדות שלו, הבנות שלי. אחת השתחררה אתמול מצה"ל כמפקדת טירונים בחוות השומר ובבא"ח גולני. אחת מתחילה שירות לאומי ביום ראשון. והשלישית סיימה מחנה גדנ"ע שלשום, לקראת גיוס. מספיק מכובד שהוא לא יככב בסרטון ההסתה שלך שילך לעבוד?".

הסרטון של ליברמן גרר, מטבע הדברים, בקורות קשה מצד הסיעות החרדיות. ח"כ יעקב מרגי מש"ס אמר: " ליברמן מסית ורוצה לקרוע את העם. בעזות פנים וללא בושה משתמש בשיטות הסתה מתקופות אפלות של ההיסטוריה ובשיא חוצפתו משתמש בתמונתו של הרב אלישע לוי, לוחם במלחמת ששת הימים. בניו ובנותיו שרתו בצה"ל בשרות הלאומי, נכדיו ונכדותיו משרתים היום בצה"ל ובשרות הלאומי".

מרגי תקף את ליברמן על רקע שירותו הצבאי הוא ואמר: "ליברמן, אני יעקב מרגי, ח"כ מש"ס עם סיווג בטחוני גבוה, שירתתי בצה"ל. בני בכורי שירת בצה"ל ועושה מילואים. בני הקטן באוגוסט הקרוב יצטרף ללוחמי גולני וכן, גם אחי".

"ליברמן", המשיך מרגי. "אני ושכמותי בש"ס נשאנו בנטל ונושאים בנטל קליטתך כעולה חדש, שלך ושל כל אלה שאתה משתמש בשמם לשווא. תחליף קמפיין, אתה לא אמין ומילתך לא מילה".

הסרטון שהוסר שונה והועלה מחדש.

מישראל ביתנו נמסר: "לאחר פניית משפחתו של אחד מהמצולמים בסרטון, שזיהתה את המצולם וביקשה להוריד את הסרטון, הוחלט להענות לבקשתה באופן מיידי. חשוב לציין שהתמונות המופיעות בסרטון נרכשו באופן חוקי מהצלם".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
35 תגובות - 27 דיונים מיין לפי
1
קשה לי להאמין
מאיר | 26-07-2019 17:39
קשה לי להאמין שעוד יש אדם אחד שמסוגל להצביע לאיש הנורא הזה.. רשע מרושע..
2
יפה מאוד
צפוני | 26-07-2019 17:41
חבל שהסירטון ירד ליברמן צודק נמאס מכול הכפיה הדתית
טמבל אתה לא יודע לקרוא.. פרימיטיבי שפל.. איזה
חיגר וצולע | 26-07-2019 17:57
כפיה.. רוב החרדים עובדים! תקרא סטטיסטיקות לך לטיפול חביבי!
3
אם לא החרדים הייתי מת ברחובות מרעב. אני מתקשה
אבי גרין | 26-07-2019 17:45
לתפקד בכל תחומי החיים-אילוליהם-הייתי ממזמן נעלם. מאלף סיבות שרעב היא אחת מהן.
אדם נאור
אילן | 26-07-2019 20:40
אדם נאור אמיתי היה קורא ואומר אולי יש משהו חיובי באנשים שאמונתם שונה משלי!אבל אתה בשלך קורא מבין עקום ומגיב עכומ!צא ולמד ושחרר שנאת חנם! אילן אתאיסט
4
ליברמן
יפה | 26-07-2019 17:50
ליברמן היקר.די עם שנאת החינם.יחתיכת ט..... לך לעבוד אתה יושב מחמם כיסא ומרויח ככ הרבה כסף על גבי ושכמותי.די עזוב את הדתיים גם אנחנו דתיים והבן שלי שירת בגבעתי.אם תעשה סקר יותר דתיים עושים צבא מאשר חילונים.אולי אז תרד מהסולם שטיפסת עליו.כל הדאוון שלך מאז הבחירות.אז רד מהסולם .רד.
ליברמן עצמו שירת שרות מקוצר שלב ב'
יוסי | 28-07-2019 3:41
אז מה הוא מתלהב? חי על חשבוננו כבר 20 שנה עם משכורות יפות ורכבי שרד... טיסות לחול... מה הוא חושב לעצמו?
בואו
התמים | 26-07-2019 18:54
נעשה סדר. תוקפי ליברמן נאחזים בחרדי חריג ששרת בצבא ועבד ככל האדם. ייתכן אפילו שבצעירותו כלל לא היה חרדי. כך או כך, רוב מוחלט של החרדים לא משרת. מציע לקחת את כל חברי הכנסת החרדים ולבדוק אחד אחד אם וכמה שרת. אז ליברמן טעה - זה לא אומר שטענותיו לא נכונות בעיקרן.
5
כשהם יורדים הם יורדים עד התהום!
כשהם יורדים... | 26-07-2019 18:02
הלם ותדהמה - שפל שלא היה כמוהו: האם עירית בני ברק תתיר עבודות בשבת רחל??? -עיריית בני ברק 'מודה במקצת' שיש הסכמה על עבודות בשבת במתחם הרכבת, ומתנה את ההסכמים בהכשר רבני בסגנון המוכר המזכיר את היתר מכירה. קוי החדשות חושפים הקלטה מדבריו של רע בב אבי רובינשטיין לפני חצי שנה: בה הוא מזהיר את חברת נתע מפני עונשי שמים, וזעק כנגדם מדוע אתם עושים לנו את זה? כי זה פרצופם של הפולטיקאים החרדים המתדרדרים והמתפשרים - רוממות הדת בגרונם והרס היהדות בידם! יודעים את ריבונם ומורדים בו! חדשות 12 חשפו השבוע, כי ראש העיר בני ברק אבי רובינשטיין שרי חשוד שנפגש ביום רביעי האחרון עם מנכל חברת נתע האחראית על חפירת הרכבת התחתית, וסיכם על הכשרת עבודות חפירות הרכבת המתכוננות בעוד כשנתיים בשבת, זאת בתנאי שייעשו עי עובדים נכריים, וכן שהעבודות יוסתרו מעיניהם של תושבי העיר עי כיסוי של ברזנטים על מתחם העבודות, עיריית בני ברק מודה בעיקרי הדיווח, וטוענת: כי השיחות עם משרד התחבורה וחברת נתע היו חיוביות ובאוירה טובה, אולם עדיין לא הושגו סיכומים מחייבים, ואלה יתקבלו רק בכפוף לפסק הלכה שיכשיר את הסיכום. ביהדות החרדית מגיבים בהלם וזעזוע על ההתדרדרות האיומה, לפיה ראש העיר החרדי מסכים להתיר עבודת בשבת, ומנסה להשיג פסק הלכה שיתיר את העבירה, כשיטת המזרוחני'קים שמוצאים לכל עבירה היתר של רבנים מטעם. מלפני חצי שנה רע בב אבי רובינשטיין גער בחברת נתע: אסור להם לחלל שבת בכל הארץ, זה לא פיקוח נפש! יש לנו הסכם שלא תחללו שבת בבני ברק, תכבדו אותו! למה אתם עושים לנו את זה? בבני ברק לא מחללים שבת מאז הקמתה למה אתם פורצים את הגדר?! עוד אמר רובינשטיין בהקלטה מלפני חצי שנה: יש להם תקלות והם לא מבינים שזה בגלל חילולי השבת - יש בשמים הקבה שמעניש את מי שמחלל שבת, ורואים שהעסק לא עובד ויש תקלות, אז מישהו בחברת נתע צריך לעשות חשבון נפש בענין הזה! אלו היו דבריו של רובינשטיין שרי לפני חצי שנה, והיום הוא כבר עורך פגישות וסיכומים על חילולי שבת באמצעות היתרים מפוקפקים - כי כך דרכו של יצר הרע, היום אומר לו עשה כך ומחר אומר לו עשה, כך עד שאומר לו לך ועבוד עבודה זרה, וכך היא דרכם של כל המפלגות החרדיות, מדברים דיבורים גבוהים על ענייני הדת, אך בפועל מתדרדרים במהירות לתהום, וזה יהיה הסוף של כל אלו שמוכנים להתפשר אפילו קצת... בחוץ הם ימשיכו לדבר גבוהה גבוהה, אבל בפועל ימכרו את הכל. ורובינשטיין עם שטימן הוא רק דוגמא מוחשית לכך, וכל הרואה סוטה בקלקולה יזיר את עצמו מהיין! כשהם יורדים הם יורדים עד התהום!
6
ליברמן
נורית | 26-07-2019 18:08
השנאה שת ליברמן כלפי החרדים מוציאה אותו מדעתו יש לסלקו מישראל בתינו ומהכנסת
7
ליברמן מחסנאי בעבר בצהל, מסית מושחת ומאכער
חיים | 26-07-2019 18:10
בהווה, ניצל בעור שיניו ממעשי השחיתות שלו, באורח פלא הנהג שלו ובתו הפכו למליונים והוא נשאר מאכער מסית ומדיח כלומניק שמדבר גבוהה גבוהה האיש שבהבל פיו הרס את סכר אסואן חיסל את השנייה, וממשיך לחיות בלהלהלנד!!! עבד כי ימלוך
8
חיזקו ואימצו אחינו החרדים שמתגייסים לצה"ל
pop | 26-07-2019 18:16
להתגייס לצבא זה דבר קדוש
יפה אמרת!
יפה אמרת! | 26-07-2019 23:22
ביחד נצליח, האחריות על כולנו
9
מצאתם לרדי אחד שעבד ושירת
אני | 26-07-2019 18:41
ועליו 100 אלף מאמינים שלא עושים כלום מלבד לשלם 2900 שקל לאתרוג. מכספי כמובן.
למגיב יעקב
התמים | 26-07-2019 19:19
מה ??? כמה מיסים משלמים החרדים ? הם מממנים את מפעלי התרבות ? מה היחס בין מה שהם משלמים למה שהם מקבלים ???? באמת. רוב החרדים לא משלמים כמעט מס כלשהו - או שלא עובדים כלל או שבגלל מספר הילדים הם משלמים מעט. מאידך - לקחת הם לוקחים על ימין ועל שמאל, בלי עין הרע. גם בתשלומים ישירים וגם בתשלומים עקיפים, הנחות למיניהן ומימון צרכים שונים. לא לחינם יושב גפני כיושב ראש ועדת הכספים ושם יושבים החרדים תמיד.
מכספך
יעקב | 26-07-2019 19:05
תקציב תיאטרון הבימה הוא פי שלוש מהתקציב השנתי של כל הישיבות. אנחנו הולכים להבימה? למה אנחנו צריכים לשלם? אתה משלם מכספך עבור האתרוג שלי יא אפס? מהמעט שיש לנו אנחנו משתמשים בכדי לקנות אתרוג. רשע. שם רשעים ירקב
10
דע על מי דיברת
ימקי | 26-07-2019 19:00
ליברמן שרי. הרב עליו דיברת שירת בסיירת הירושלמית שנלחמה בצור באחר, ארמון הנציב, ובגדה בששת הימים. ביחידה זו של מאה איש, היו כמה אנשים שקיבלו צלש הרמטכל, צלשים מאלוף הפיקוד, צלשים ממפקדי החטיבה הירושלמית. אחוז עצום של צלשים יחסית למספר הלוחמים. עכשיו בוא נראה מה קומרד איווט ליברמן עשה: טירונות מקוצרת לשירות בן 3 חודשים בתותחנים בתפקיד ג'ובניק. אני במקומך הייתי מסתיר את פני בתוך האדמה. שפן שנטש את משרד הביטחון באמצע התפקיד. אפס היית ואפס תשאר. אבל עד כדי כך אפס? לא תיארנו לעצמנו. של נעליך מעל רגליך לפני שתעז לדבר על גדולים ממך. לך לרב לוי ונשק את כפות רגליו. אולי תלמד משהו על לוחמים אמיצים...בניגוד לפחדנים אפסיים כמותך. שרי....ויפה שעה אחת קודם. אל תגעו במשיחיי...אתה מרים יד הקודשים ישראל? כנראה גילגול של קוזאק ממולדוביה
11
ליברמנטש'
דן | 26-07-2019 19:07
לא הבנתי את הקשר בין שיווייון בנטל ומדינת הלכה, חושב שהעם מטומטמים
12
ליברמן
החרד למדינה | 26-07-2019 21:49
ליברמן. מי שדורש רק מהחרדים גיוס לצבא מחוייב בדוגמא אישית. דוב רוסי נאלח שכמוך אתה האחרון להטיף לגיוס לצבא. כל השירות הצבאי שלך היה שרות מקוצר כאפסנאי עלוב. מהי תרומתך לצבא.? למדינה.? לחברה? נאדה חוץ מאשר להתלהם. לשסות ולהשמיץ.
13
ליברמן פשוט תתבייש
עופר | 26-07-2019 22:01
ליברמן אני פשוט נגעל ממך וממפלגתך בגללך אנחנו הולכים סתם לבחירות....מסע ההשמצות שלך חייב להפסק....תתבייש.
בגלל ביבי
בן | 28-07-2019 6:40
הולכים לבחירות בגלל ביבי לא בגלל ליברמן. ביבי היה צריך להחזיר את המנדט לנשיא הנשיא היה מטיל על גנץ את הרכבת הממשלה.... זה החוק. אבל ביבי לא רצה שגנץ ירכיב ממשלה.... והולכים לבחירות.... בגלל ביבי. אמן שיכשל פעם שניה. שגנץ יקים ממשלה. אמן.
14
ליברמן
אילן | 27-07-2019 15:51
צריך להתנצל כל השנים החרדים כולל שס חלבו את הקופה הציבורית,לא היה להם אכפת מקשישים נכים חד הוריות עולים רק מעצמם זה מביא אותי אחורה שבזמנו ביטלו את קצבת ילד אחד אמרתי אין לי בעיה אם זה כתור הורה לילד אחד אבל אחד כנגד אחד הוגן כן שר האוצר היה ביבי נתניהו החרדים לא פחות פה היה להם נוח אם זה והם אומרים אין כסף נכון אין כסף אחראי שרוקנו את הקופה זה כמו שהפרה לא יותר חלב מה נשאר זה לשחוט אותה הבנת את זה ליצמן דערי ושאר אנשי החגים החרדים
15
המסית הגדול
גבי | 27-07-2019 18:16
מהרסייך ומחריבייך ממך ייצאו נאמר על אנשים כליברמן . השאלה הגדולה היא : מי יודע איזה דם זורם בעורקיו ? ככה יהודי לא מתנהג.
16
דמגוג
Moshe Yoram Sharon | 27-07-2019 21:28
ליפול לשנאת חינם של פוליטקאי עלוב זה ליפול בדיוק לאן שהוא מכוון ,ליצור פרוד שנאה וסדר יום של אני כאן ,אני קיים כמו יטלר..במייקם מר לברמן יוצר את הכח הפוליטי מימחלוקת בנינו או רוצה דגובות קצוניות . אל תתנו לו את זה תפיצו חסד ורחמים אהבת חינם מסירות נפש כלפי כול יהודי רק כך תיפול מלכות הרשע.
17
אוכל את עצמו
יוסף פדידה | 27-07-2019 21:41
לך למקום שבה נולדתה .חתיכת גוש בלי ערך.על זה תקבל מ ה' יתברך את המכה שלך.ולא תהיה לך רפואה למכתך.
18
ליברמן
אזרח שפוי | 27-07-2019 23:41
רק כדי לרשום את שמו הידיים רועדות.איש לא ראוי מבייש את העם היהודי.גוי שכמוהו
19
יגמור כמו טומי לפיד
שי | 27-07-2019 23:54
הצלחה מסחררת, אחרי זה בעיטה מהכנסת, ואחכ בית דין של מעלה.
20
מסית?
בן | 28-07-2019 6:35
אכן טעות מביכה. ליברמן טעה ועליו להתנצל.... אבל... האם הוא לא תלמידו של מורו ורבו נתניהו? ממי למד ליברמן להסית? מביבי. מי לחש על אוזנו של הרב ... הם לא יהודים. ביבי. ופה הצביעות. כשמסיתים נגד חרדים דתיים ושאר חובשי כיפה כולם מזדעקים..... שומו שמיים. כמסיתים נגד חילוניים וזה ראש הממשלה בכבודו ובעצמו.... שקט ודממה. שאלוהים יעניש את המסיתים האמיתיים. אמן.
21
ביתך שירתה בצהל????
מלכה | 28-07-2019 6:58
מקווה שחא תבחר לעולם.אני לא חרדית
22
ליברמן
חח | 28-07-2019 8:08
שקרן ורמאי
23
ליברמן יהודי ?
דניאל | 28-07-2019 8:39
ליברמן יהודי או מתבולל ?
24
ליברמן
אסתר | 28-07-2019 8:46
ליברמן פוגע ביהודים כדי למשוך את הרוסים שהסתפחו לעם היהודי.
25
שפל
שמעון יוסף | 28-07-2019 10:31
אחרי שפל כזה הכי מתאים לו להיות שומר בדיסקוטקים.
26
ליברמן אתה פגר פוליטי
עודד | 28-07-2019 17:06
ליברמן מסית נגד הדתיים בסגנון הפרוטוקולים של זקני ציון שזה היה שיא האנטישמיות מאמא רוסיה במאה הקודמת ! ליברמן אתה תשיג בדיוק את ההפך ממה שאתה חושב לעם נמאס ממך הבאת אותנו לבחירות חוזרות בדרך של נוכלות ורמיה ההתנהגות המוזרה שלך מעלה חשד שאתה משרת אינטרסים של גורמים זרים אבל אנו עם חכם שנשאר על המפה כבר למעלה משלושת אלפים שנה ואנו נסכל את המזימה של חורשי רעתינו ולך אני מציע שתחזור לאמא רוסיה הכסף שקיבלת מחבריך האוליגרכים יספיק לך כדי להתחיל חיים כנובואוליגרך במוסקבה ! אז לך ליברמן לך מאיתנו !!!רק אל תמשיך לשקר לבוחריך שאתה שייך לגוש הימין !
27
ימי בין המצרים
אכפתית | 28-07-2019 18:08
בימים אלו בהם נדרש עמי להרבות באהבת אחים ואחדות אמיתית . כל מה שיש לך ליברמן זה לזרוע ארס. לא די במלחמה באויב מחוץ שאתה מרבה מלחמה מבפנים. קח אחריות על מעשיך. הובלת מדינה שלמה להפסדים כספיים ולביטול עבודה. כנראה לא זה מה שמדבר אליך . לעשות למען העם. אלא להוכיח כוחניות ושליטה עוד תיווכח במפלתך כי יש מנהיג לבירה העם עומד בזכות לימוד התורה של בניה.