אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

כמעט אסון:העגלה הדרדרה הנהג בלם והתינוק עף; צפו

עגלת תינוק שמסיבה כלשהי השתחרר לה המעצור, נעה במהירות בכביש בביתר עילית. נהג שהבחין בעגלה הצליח לבלום שניות לפני ההתנגשות. העגלה פגעה במדרכה והתינוק עף היישר לתוך שק חול. צפו בתיעוד

אסון כבד נמנע בצהריים (שישי) בעיר ביתר עילית לאחר שעגלת תינוקות ובה פעוט, הדרדרה לכביש. נהג שהבחין בעגלה המגיעה לכיוונו במהירות, הצליח לבלום שניות ספורות לפני ההתנגשות בה. אלא שכאן לא נגמר הנס, העגלה נתקלה במדרכה והתינוק שהיה עליה עף היישר לתוך שק חול גדול שהיה מונח שם.

"הרמתי מיד את בלם היד ולחצתי בחוזקה על הבלמים כדי לעצור את הרכב. לאחר מכן יצאתי לעזור לפעוט שעף מהעגלה, ולמזלו של התינוק היה מונח בצד המדרכה שק חול והוא נפל על השק, וכך המקרה הסתיים בחסדי שמיים בטוב", סיפר הנהג לאתר החרדי 'כיכר השבת'.

לדברי הנהג, אמו של הפעוט שהגיעה למקום בבהלה, סיפרה כי מה שגרם לעגלה לנוע לעבר הכביש -הוא שחרור פתאומי של המעצור, מבלי ששמה לב לכך.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בס"ד השכונה גולבנציץ בעיר בית שמש נבנה על שטח
בס"ד | 19-07-2019 18:09
בסד השכונה גולבנציץ בעיר בית שמש נבנה על שטח ביהק לדאבון לב כל יהודי ירש, גם לאחר מחאת גדולי הרבנים שליטא שהמקום ביהק והגורמים לא שמו לב לזה והמשיכו בבניינם במקום הנל. וכעת המדובר בענין רכישת דירות ודיור במקום הנל ויש בזה משום סיוע ואישור למהרסים כי אכן חוטא ונשכר והה חילול ד' נורא. אשר בין החרדים נתקרר הדבר ואין שמים לב לבזיון וחילול ביהק מקדושים אשר מדורות הקודמים רחל, אוי לנו שכך עלתה בימינו!! מאוד צריך ליזהר מהמכשול היוצא ברכישת דירות ודיור במקום הנל כי בזה מראים דרך לפושעים לא לחוש לצעקת היראים, בספר כל בו סי' קיד האריך בענין קבורת המת וזהירות בכבוד הקברים אשר מלבד הקושי והכאב אשר הוא לנפשות הקד' שוכני עפר עוד יש בבזיון המת ובכבוד הקבר פגיעה באמונת התחי' וחיזוק האמונה, ובמהרל בס' תפאי פד כתב כי רמח אברי האדם אינם טבעיים אלא עי אבריו נברא בצלם אלקים עייש. ובאמת מצד הדין אסור ליהנות ממקום קברים וכבר פסק בזה הגאון בעל מנחת יצחק בספרו חט סי' קכא לאסור לדור במקום שהרסו הקברים אבל צריך לחוש עוד הרבה במקום חילול ד' באופן נורא כנל. ובזכות שמירת כבוד וקדושת הקברים נזכה לביאת גואל צדק ויקיצו וירננו שוכני עפר בבא. ועז באתי עהח חיים אברהם דובער פלאר ראש כולל זכרון מנחם מאנסי
2
כמעט אסון
אילן | 19-07-2019 18:59
מעניין אם דברה בטלפון
3
סומכים על הנס
מציאותי | 20-07-2019 19:01
זה יכול לקרות גם אצל חילוני אבל אישה דתיה צריכה לדעת שאין סומכין על הנס וכמו כן שהפסוק ונשמרתם לנפשותכם אינו רק על הנפש שלכם אלא גם על נפשות אחרים ובעיקר בני משפחתכם.
4
כל הרשעים החוליגנים קדימה לעשות לה שימיניג!
אני | 20-07-2019 22:54
.
5
צדק לילדים
אמת | 21-07-2019 2:33
הנשים של היום לא בנויות לשמירה על ילדים. קו האבות שרר זימה בראשם. שיעשו מה שהן טובות בו. רק לא לשכוח אמצעי מניעה.