אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ברק: "המגעים נמשכים במלוא הפרץ והמרץ"

יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק ממשיך ללחוץ לאיחוד בשמאל: "המגעים נמשכים במלוא הפרץ והמרץ. אני מבטיח - אנחנו נעשה הכל, כדי להביא לאיחוד מלא במחנה הדמוקרטי"

ברק: "המגעים נמשכים במלוא הפרץ והמרץ"
  Photo by Tomer Neuberg/Flash90

יור" ישראל דמוקרטית אהוד ברק ממשיך ללחוץ לאיחוד בשמאל, והתחייב בחשבון הטוויטר שלו כי יעשה הכל לאחדות:

"אני מודה למאות פעילי מרצ והעבודה שפונים אלינו בימים האחרונים, בבקשה להתאחד וללכת יחד, בכוחות משותפים", כבת ברק. "המגעים נמשכים במלוא הפרץ והמרץ. אני מבטיח – אנחנו נעשה הכל, אבל הכל, כדי להביא לאיחוד מלא במחנה הדמוקרטי. זאת התחייבות".

ברק עשה זאת על רקע הסקר של חדשות 12 שפורסם הערב (שלישי) לפיו חלוקת המנדטים היא העבודה- 6 מנדטים, ואילו מרצ ומפלגתו של ברק זוכות כל אחת ב 4 מנדטים בלבד. על פי אותו סקר לו יתחברו שלוש המפלגות הן יעמדו על 15 מנדטים בלבד ויאבדו מנדט אמנם, אך הוא ומרצ ימנעו מלהתנדנד על גבול אחוז החסימה

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
'מוגנות'
תשע"ט | 16-07-2019 23:31
בלעם בן בעור תשעט בתחפושת חרדית בשם 'מוגנות' הגרוע מכל, 'אם כל האסונות', הגיע אל הציבור החרדי תכנית החטאת הרבים בעניני קדושה תחת תחפושת בשם תכנית 'מוגנות' ישנה תוכנית בשם 'מוגנות' שהיא עצת בלעם בן בעור להחטיא את הציבור החרדי בעניני צניעות וקדושה תחת תחפושת שקרית של 'מוגנות' ועזרה כמו המשכילים בימי קדם שרק באו 'לעזור' ו'לסיע' לחרדים לצאת מ'החשכה' האסון החל בפועל ברשת ה'חינוך העצמאי' וברשת 'אל המעיין', בחנויות הספרים ובהרצאות שונות. החלו כולם לשתף פעולה עם התכנית החילונית בענייני צניעות וקדושה, בתחפושת של כביכול 'דאגה' לציבור החרדי ולילדיו. על הציבור להיות ערני וזהיר מאד אנשים העוברים בשאט נפש יום יום על חמורות שבחמורות, חייבי כריתות על בסיס יומיומי, באים להסביר לציבור החרדי העומד באמונתו אלפי שנים, איך לחנך את עצמו וילדיו בענייני צניעות וקדושה! הדבר דומה לגנב שנתנו לו לשמור על האוצר אין ספק שכמו שהטלויזיה הישראלית והעיתונות החילונית, הקוראים לעצמם 'שומרי החוק' התחילו בשיטה של 'כאילו' דאגה לחשוף ולגלות את כל הבעיות בענייני קדושה, רציחות ופשעים וכו'. ולבסוף הם אלו הגורמים הראשיים להתרבות הרצח והפשע ולהפקרות נוראה בענייני קדושה שהולכת ומדרדרת לממדים מבהילים מיום ליום! כך בדיוק פועל תכנית 'המוגנות' בימים הקרובים פותחים בהחלטת כל גדולי הרבנים, במלחמה, כוללת בכל מי שייתן יד לעצת בלעם תשעט. לא ניתן לבלעם לחזור בתחפושת חרדית, ובמסירות נפש נלחם בכל משתפי הפעולה, מתוך המחנה, ובמיוחד במוסדות חינוך שיתנו יד לפשע, ומעילה בבנינו ובנותינו הטהורים. היכונו למלחמה עי כל גדולי ישראל, שטרם נשמעה כמותה.
אם הימין ינצל את פרשת הכובע גרב של ברק אז
אנטי אהוד ברק | 17-07-2019 0:19
ברק מחוסל. יש תמונות נוספות על החינגות של ברק עם אפשטיין
2
אחדות
שרה רבקה | 17-07-2019 0:31
המחנה המכונה דמוקרטי כולו אנטי דמוקרטי .חופש הביטוי המחשבה וההשקפה שייך רק להם. גם חופש השיסוי בכל מה שמריח יהדות במדינה יהודית .