אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בישראל ביתנו מגיבים: "יריד תעסוקה ברחוב בלפור"

בישראל ביתנו מגיבים לידיעה שיו"ר סיעת ישראל ביתנו עבר צד לייעץ לליכוד: "זה שלראש הממשלה, יש זמן בין איומי איראן, חמאס וחיזבאללה, להקדיש גם ל"איומי" "ישראל ביתנו", מצביע על לחץ של הליכוד"

בישראל ביתנו מגיבים: "יריד תעסוקה ברחוב בלפור"
  Photo by Miriam Alster/FLASH90

בישראל ביתנו מגיבים לדיווח של עקיבא נוביק בחדשות 13 לפיו הח"כ לשעבר מישראל ביתנו ומי ששימש ראש סיעתה רוברט אילטוב הצטרף לייעץ לקמפיין של מפלגת הליכוד מול הקהל יוצאי רוסיה. ולדיווחים לפיהם מחר ב15:00 יתכנסו אנשי "המטה הרוסי" בליכוד, במטרה, לעצב אסטרטגית תקיפה נגד ליברמן.

"מחר בשעה 15:00 צפוי נתניהו לפתוח ״יריד תעסוקה״ ברחוב בלפור לשם הוזמנו פליטי מפלגת ישראל ביתנו", הודיעו במפלגה. "זה שלראש הממשלה, לשר הביטחון ולשר הבריאות יש זמן בין איומי איראן, חמאס וחיזבאללה, להקדיש מזמנו גם ל"איומי" "ישראל ביתנו", מצביע על לחץ במטה הבחירות של הליכוד".

"נתניהו מחזר אחרי אנשי "ישראל ביתנו" בהווה ובעבר רק מתוך ידיעה ברורה ש"ישראל ביתנו" היא הגורם היחיד הנהנה מאמון ומתמיכה רחבה ב"רחוב הרוסי".רק לפני חודש הוא מינה את אריאל בולשטיין לייעץ לו בנושא העולים מברית המועצות לשעבר, ועכשיו הוא ממנה את רוברט אילטוב ליועץ נוסף כתגבור", המשיכו במפלגה להגיב. "אבל אפילו אם בליכוד ימנו עוד ארבעה יועצים למגזר, אנשים לא ישכחו את כל הבטחותיו של נתניהו משנת 2011 ומשנת 2015 לעולים בנושא הדיור והפנסיה, שלא מולאו. בסה"כ אנו עדים כאן לעוד ניסיון פתטי של נתניהו להקים מדינת הלכה, הפעם בתמיכת יוצאי ברית המועצות."

מהליכוד נמסר בתגובה כי "איננו מתייחס לצוות קמפיין הליכוד"

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
הליכוד אוסף שאריות מחוממות של ליברמן?
לחץ | 14-07-2019 18:59
סטס מיסזניקוב ופאימה קירשנבאום בדרך
אכן הוא מבריק. רק שלא יחפור חפירה כחפרפרת
עידו 2 | 15-07-2019 1:18
מי שהיה בעבר תלמידו של הבולשביק צריך להיזהר ממנו
2
רוסיה ביתנו היא דינוזאור חסר ערך... הליכוד הוא הבית הטבעי של כל יוצאי רוסיה... יולי אדלשטיין מספר 1
בן | 14-07-2019 22:02
העם עם הליכוד... ליברמן זה פאסה... רק ביבי ינצח בשביל עם ישראל!!!!