גן ילדים ובית מדרש פונו; הושגה שליטה על השריפה בירושלים

7 צוותי לוחמי אש נלחמו בשריפה שפרצה בין השכונות רמות אשכול לרמת שלמה. בעקבות כך, פונה גן ילדים ובית מדרש. זוג מטוסי כיבוי הוזנקו למקום. בכיבוי אש עודכן כי הושגה שליטה מלאה על האש

גן ילדים ובית מדרש פונו; הושגה שליטה על השריפה בירושלים

7 צוותי לוחמי אש נלחמו בשריפה שפרצה בירושלים. בעקבות כך, פונה גן ילדים ובית מדרש. זוג מטוסי כיבוי מ"טייסת אלעד", הוזנקו למקום. בהמשך עדכן כיבוי אש כי הושגה שליטה מלאה על השריפה

השריה פרצה בוואדי בין רחוב רמת הגולן בשכונת רמת אשכול, לכביש 9 בשכונת רמת שלמה. לוחמי האש פועלים בתנאים קשים של רוחות ערות, טופוגרפיה קשה ומרכזים מאמץ אדיר, בהגנה על קו הבתים.

(קרדיט: כיבוי אש)

כלקח מעשרות השריפות שפרצו בשנה שעברה עם גל החום הכבד, הוציא אמש  נציב הכבאות וההצלה לישראל, רב טפסר דדי שמחי, צו האוסר על הדלקת מדורות והבערת אש בשטחים פתוחים.

הצו יכנס לתוקף ב-21 ביולי, והוא חל על כלל השטחים המועדים לסכנה של התפשטות שריפות בחודשי הקיץ הקרובים. השטח הוגדר לפיו יש בו יש צמחייה דליקה, שמורות טבע ויישובים, עד למרחק של 500 מטרים מהם.

כמו כן, נאסר על ביצוע עבודות ריתוך במרחק 20 מטרים מצמחייה דליקה, זאת בעקבות תנאי מזג אוויר קיצוניים הצפויים בחודשי יולי אוגוסט.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
על הכבוד לאברכים האמיצים ממכבאי האש!
יש!! | 14-07-2019 18:25
בחורים הישיבות המצויינים המשרתים כטייסים בטייסת הכיבוי הצליחו למנוע אסון גדול!