יאיר נתניהו זכה בתביעת לשון הרע נגד פעיל השמאל

יאיר נתניהו, זכה בתביעת לשון הרע נגד פעיל השמאל, אייבי בנימין שטען כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ביקש מראש המוסד להנפיק דרכון לבנו, בכדי לפתוח חשבון פיקטיבי בחו"ל. הוא ישלם 20,000 שקלים

יאיר נתניהו זכה בתביעת לשון הרע נגד פעיל השמאל
  (צילום: פלאש 90)

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, זכה בתביעת לשון הרע נגד פעיל השמאל, אייבי בנימין שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו פוסט בו הוא טען כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ביקש מראש המוסד להנפיק דרכון לבנו, יאיר נתניהו, בכדי לפתוח חשבון פיקטיבי בחו"ל.

השופט אבי שליו פסק שהפרסום של אייבי בנימין מהווה לשון הרע, וכי יש בו כדי לבזות ולפגוע בשמו של יאיר נתניהו.

אייבי בנימין ישלם לנתניהו פיצוי בגובה 20 אלף שח ובנוסף הוצאות שכר טרחה לעו״ד בגובה 7,500 ש"ח.

כזכור, מיד לאחר הגשת התביעה נגדו אמר בנימין כי הוא מתחרט על פרסום בפוסט והצהיר כי הוא שגה בפרסומו: "אני מודה בטעות שלא בדקתי, כנראה שגיתי בפרסום", אמר בנימין בזמנו בראיון לרפי רשף בערוץ עשר. "בסך הכל אספתי את הפרטים וסיפרתי את הסיפור לפי מה שהבנתי אותו".

בנימין, אחד ממארגני ההפגנות שנערכו מול ביתו של היועמ"ש, מנדלבליט, בכדי להפעיל לחץ להגיש כתב אישום נגד נתניהו, הסביר כי "הורדתי את הפוסט בעקבות בקשה של עו"ד יוסי כהן, בדקתי עם מקור הפוסט שעליו הסתמכתי. הוא לא נתן לי תשובות מספקות, הורדתי אותו ובזה נחתם העניין מבחינתי".

בנימין מסביר כי נתן לכהן נוסח של הבהרה, אך הוא לא חזר אליו. "פתאום אתמול בערב אני רואה שיש נגדי תביעה, שלא ידעתי על קיומה. הסיבה היא שהגשתי ביולי בקשה לעליון לחקור את נתניהו בעקבות דברי יעלון על פרשת הצוללות. מרגע זה נכנסתי לפוקוס של נתניהו ומקורביו והם חיפשו אותי. יש ניסיון שיטתי לדכא את המתנגדים לנתניהו, כנראה אצטרך לבקש תרומות מהציבור עבור עורך הדין".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
לערער!!!!!
יגאל | 07-07-2019 16:39
לחליפין שיעזור לאמא לשלם...
2
המקובלים: כתבנו כאן שיאיר ינצח הוא יהיה רה''מ
עידו 2 | 07-07-2019 18:04
יהי ה' עם יאיר ועם אביו שימשיך להנהיג את המדינה עד שנת תשפ''ו
למה תשפו? לנצח
ישראל | 08-07-2019 9:17
!
בעזרת השם.ירש את אביו להנהיג את עם ישראל
דוד | 08-07-2019 6:13
משפחה מזרע מלוכה!
3
אכלת אותה
עופר | 08-07-2019 9:03
תכניס את היד לכיס שיכאב לך. סוף מעשה במחשבה תחילה