אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

כתב אישום מזעזע נגד הגננת המתעללת

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (א') לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד כרמל מעודה, בגין התעללות בקטינים ובחסרי ישע ותקיפתם. שורת האישומים מזעזעת בחומרתה

כתב אישום מזעזע נגד הגננת המתעללת
  כרמל מעודה בהארכת המעצר (פלאש90)

כתב אישום נגד הגננת המתעללת מראש העין, כרמל מעודה.

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר (א') לבית המשפט המחוזי בלוד כתב אישום נגד כרמל מעודה, בגין התעללות בקטינים ובחסרי ישע ותקיפתם.

כתב האישום מזעזע בחומרתו, ומכיל 18 סעיפים של התייחסות אכזרית כלפי פעוטות בגילאים צעירים. בכתב האישום מפורט כיצד משכה הגננת בכוח את ראשו של אחד התינוקות, תוך שהתינוק נמחץ בין כסא לשולחן. במקרה אחר העמידה את אחת הילדות בפעוטון במשך 33 דקות כשידיה שלובות והיא אינה יכולה לשבת או לשכב. במקרה נוסף, השליכה תינוקת על מזרון, ובמקרה נוסף דרכה על גבה של תינוקות ששכבה על הבטן.

בהמשך מפורטים מקרי התעללות נוספים, כמו החזקת תינוק מרגלו, תוך שראשו נחבט בלול, דחיפת ראש הפעוט לתוך צלחת אוכל, דחיפת בקבוק לפיו של תינוק המתנגד במשך דקות ארוכות.

המקרה המפורסם הוא קשירת ידיו של פעוט מאחורי גבו במשך 38 דקות, כשהוא מתפתל וצורח. במקרה התעללות נוסף, מתואר מקרה שהוצג גם כן בתיעוד המשטרה שבו הכריחה מעודה את אחד הפעוטות לאכול מצלחת שלתוכה הקיא.

בבקשת המעצר שהגישה עו"ד איריס פיקר סגל מפרקליטות מחוז מרכז נכתב כי "קיים יסוד סביר לחשש כי המשיבה תסכן את ביטחון הציבור באשר הוא, לאור ריבוי הקטינים הנפגעים, ריבוי האירועים, וההתעללות השיטתית שנחשפה בארבע מצלמות כמעט מדי יום משך תקופה לא מבוטלת של כשלושה שבועות. מסוכנותה של המשיבה מקבלת משנה תוקף בהתחשב בעובדה שהמשיבה פגעה בתינוקות ובפעוטות רכים, חלקם ללא יכולת שפתית כלל, וחלקם בשלבים הראשוניים של ההתפתחות השפתית, שאין ביכולתם לספר ולפנות לסיוע מהוריהם, שעה שמי שאמונה על שמירת שלומם הפיזי והנפשי פוגעת בהם שוב ושוב".

אתמול הוצת ביתה של מעוד בראש העין, בו מתקיים הפעוטון אותו ניהלה. למקום נגרם נזק כבד כמו לבתים סמוכים. לא היו נפגעים בדליקה. המשטרה עצרה חשוד, בן 18 מהשומרון שהגיע למקום במונית והיום הוא יובא להארכת מעצרו.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
האם בפעוטונים של פעם גם היו מקרים כאלו?
אבגדה | 07-07-2019 14:18
האם בגלל המצלמות תופסים או שתמיד זה היה ככה? אני זוכר שהפעוטונים של פעם היו ידועים ביחס המשפחתי שלהם אבל השאלה האם זה בגלל שלא היו אז מצלמות? או שהחברה הישראלית היום היא יותר קצרת רוח ואדם לאדם זאב? אם היו לי ילדים בגיל של פעוטון ההייתי חושש לשלוח אותם לפעוטון.
שאלה מצויינת!
ליבנת | 07-07-2019 16:51
...
2
מאסר עולם עם עבודות פרך
אבי | 07-07-2019 14:26
כי אין עונש מוות במדינה. חולירע!! ראיתי את הסרטון ואני לא מסוגל לחזור לתפקוד. כמה רוע!!! למה את מטפלת בילדים אם אין לך סבלנות אליהם?? הכל כסף?! איזה רוע!!
3
כתב אישום
נפתלי | 07-07-2019 14:33
כתב אישום צריך להיות נגד אלה שאמורים לפקח על המערכת לא נגד מעודה.
למה לא נגדה?
רחל | 07-07-2019 15:46
שתרקב בכלא
4
הנער מהשומרון
רון | 07-07-2019 15:50
הנער מהשומרון, הוא מאותה התפיסה האלימה של הגננת. חומר מסוכן שחיי בקירבנו
5
מה היא טוענת להגנתה?
משה | 07-07-2019 15:53
האם הוא מודה באשמה או שטוענת, למשל, שאלו שיטות חינוך מסורתיות מתימן?
האכילה את הילדים בקיא המופרעת הזאת.
אבגדה | 07-07-2019 17:02
צריך לתחקר את המשפחה המורחבת שלה אם בחיים הפרטיים שלה עם המשפחה היא הייתה נורמטיבית. איפה היא ראתה שמאכילים ילדים בקיא ומטיחים אותם על הרצפה?
6
חבל שהיא לא מתה - אני מה זה מקווה שאף פעם
אוראור | 09-07-2019 16:32
לא יהיו לה ילדים משלה - אחרת מי יודע אם גם בהם השטן הזאת לא תתעלל.