אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

הוכרזו הזוכים בפרס סוקולוב לעיתונות לשנת תשע"ט

עיריית תל אביב- יפו הודיעה על הזוכים בפרס סוקולוב לעיתונות כתובה ואלקטרונית ובפרס דוש לקריקטורה לשנת 2019. הזוכים: רינו צרור, יעל דן, יוסי ורטר, רוני לינדר ואסף חנוכה

הוכרזו הזוכים בפרס סוקולוב לעיתונות לשנת תשע"ט
  (צילום: גילי יערי/ פלאש90)

עיריית תל אביב- יפו הודיעה לפני זמן קצר (שלישי) על הזוכים בפרס סוקולוב לעיתונות כתובה ואלקטרונית ובפרס דוש לקריקטורה לשנת 2019.

פרס לתקשורת אלקטרונית יוענק השנה לשני אנשי גל"צ- רינו צרור ויעל דן. פרס סוקולוב לעיתונות הכתובה יוענק לכתבה 'דה מרקר' רוני לינדר ולעיתונאי הארץ יוסי ורטר.

היוצר אסף חנוכה, מיוצרי הקומיקס המובילים בישראל זכה בפרס דוש לקריקטורה.

עיריית תל-אביב-יפו מעניקה את הפרס ע"ש נחום סוקולוב, כדי לעודד עיתונאים שהצטיינו בעבודתם העיתונאית והטביעו את חותמם על העיתונות הכתובה, וכן לציין תחקירים וכתבות עומק שנעשו בשנתיים שקדמו להענקת הפרס, התאפיינו בחשיבות ציבורית מיוחדת וביטאו מצוינות עיתונאית.

כמו כן, העירייה מעניקה את פרס דוש לקריקטורה. הפרס, בסך 18,000 ₪, יוענק לכל אחד מהזוכים בטקס חגיגי שייערך ביום שלישי, 29 באוקטובר 2019, במרכז ענב לתרבות, במעמד ראש עיריית תל-אביב-יפו, רון חולדאי ובהשתתפות השופטים, הזוכים בפרס השנה וזוכי הפרס בשנים הקודמות.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
למה לא נותנים פרס סוקולוב לחזיר בפארק הלאומי?
עידו 2 | 02-07-2019 23:22
הרי החזיר שם הוא חזיר השמאל. תמיד החזיר מראה את הטלף השמאלי. להראות כשר אני
המקובלים: מדבר שקר תירחק!
עידו 2 | 05-07-2019 16:06
זהירות ממקובלים שרלטנים, רודפי בצע ושררה, זהירות מרבנים רודפי כבוד וכסף, זהירות ממפגרים דוגמת עידו2
2
בשורה טובה. כל הכלבים בלי בגדים יזכו בפרס זה
אנטי אהוד ברק | 07-07-2019 12:38
כי הכלבים צועדים גאים בלי בגדים. בדיוק כמו צרור הזה. שצמח מאיזה מסבאה של שיכורים
3
הפרסים
אליקו | 12-07-2019 10:01
כרגיל הפרסים הולכים לאנשי שמאל אשכנזי ןלזה קוראים מגוון רחב ומייצג של התקשורת הכל שקר
4
צרור הוא עיתונאי?
מי | 16-07-2019 15:05
הוא שופרה של הפרופוגנדה הבולשביקית המוכתבת עי השמאל. אני ביכלל לא מבין איך מושיבים על יד המיקרופון איש עם המגפון. כל תכנית יומית שלו בגלצ מתחילה מאוסף רפליקות שנזרקות לחלל האוויר שאם אין לך הכירות מוקדמת עם הדמות, לעולם לא תנחש על מה מדובר. אבל בהיכרו אף פעם לא תטעה: זה תמיד מכוון נגד הממשלה המכהנת כאן ונגד עומד בראשה. זה נשמע בערך כך (מבחינת הסיגנון ולאו דווקא מילולית): הם כבר החליטו בשבילנו! דמוקרטיה במגננה! עוד פגיעה חמורה בבית משפט העליון! לא ניתן להם! וכדומה. והכל בקול ההיסטרי של הזועק במגפון בהפגנה של ההסתדרות בשנות השמונים. לפני שבערוץ התקשורת כלשהו נותנים זכות למישהו לשבת על בסיס יומי על יד מיקרופון, שיחשבו איך זה נשמע , בלי קשר לדעות שמשמיע הפציאנט (אלגורית, ולא רק כמו שזה נשמע במקרה דנן)