הרוב הדומם מתעורר ונאבק בסתימת הפיות הלהט"בית

ביום חמישי בחיפה כאלף שמרנים מהארון אל הרחוב, בכיף בשמחה, עם חיוך גדול ובטחון בעצמם – אבא ואמא הם המשפחה, זו האמת, זו הנאורות!

הרוב הדומם מתעורר ונאבק בסתימת הפיות הלהט"בית
  (צילום: באדיבות המצלם)

בירושלים – הורידו שלטי "אבא אמא ומשפחה" בחיפה – תהלוכת המשפחה.

אז ככה זה, הרוב הדומם מתעורר, בלי הבטחות על זמרים ומופעים בחינם, בלי תקציבי ענק, מיוזמה של מספר אזרחים, יצאו כאלף איש מכל המגזרים, חילונים ודתיים, לתהלוכה שמטרתה להחזיר את הרחוב הישראלי למקומו הטבעי, לקשר הטבעי והמתוק בין אבא ואמא לילדים שלהם.

לחיבור בין הגוף והנפש, הד.נ.א של התינוקות וההורים שמעניקים להם אותו. התהלוכה קראה למערכת החינוך לבנות את התהליך שמביא לזוגיות בריאה שמולידה משפחה בריאה כזו, ומתוך כך חברה ישראלית יציבה!

השמרנים יוצאים מהארון

סתימת הפיות של "תהלוכת המשפחה" על ידי פייסבוק (שחסמה את האירוע) רק סייע למארגנים, הרעשים והאיומים למיניהם רק חשפו את האלימות השוכנת במעטה של טולרנטיות.

אוירת השמחה והאחדות שאפפה ביום חמישי, קשרי החברות שנרקמו בין אנשים שמעולם לא יצא להם לדבר ביניהם, הייתה מרגשת ביותר. שותפי גורל מול שטיפת המוח האקטיביסטית הפרוגרסיבית המבלבלת של כלל הציבור איחדה את כולם לומר, די! לא תצליחו לבלבל אותנו:

הזכות לתינוק לקבל את הוריו הטבעיים, ולגדול על ידי מעניקי הד.נ.א שלו, עולה על הזכות של האבא להיות הורה – מבלי להיות באמת הורה.

הפגיעה והניצול הציני של גופן של נשים, על ידי הסרסורים למיניהם, שהפכו את הפונדקאות למסחרית, תפסיק!

די להוציא את המיניות מהבית

די להוציא את המיניות מהבית, גם אם הוצאתם אותה מהארון, תשאירו את הרחוב לתמימות ולשפיות שלו, ילדינו לא צריכים להחשף למיניות בכל מקום – אין בזה שום גאוה!

אתמול ראינו תהלוכה נעימה, עם הפנינג לילדים, איפור, מופע בלונים, שירי ארץ ישראל, הורים יצאו מלאי חיוכים יחד עם הילדים שלהם ! כמה כיף להיות פשוט!

אנו מחכים ליום שהעיריות בארץ לא יתביישו, בירושלים, בתל אביב בחיפה ובכל מקום, יפרסמו בשלטי חוצות את תהלוכת המשפחה הטבעית, יתנו מקום לעוד דעות בציבור – דעות הרוב הדומם. אנו מחכים לאותם כתבים ומראיינים אמיצים שיובילו שיח אמיתי ונוקב, לאן פניה של החברה הישראלית, מה היה סופם של מקומות שהפוליטיקלי קורקט ניצח את השכל הישר של המדע.

שמרנים יצאו מהארון אל הרחוב, בכיף בשמחה, עם חיוך גדול ובטחון בעצמם – אבא ואמא הם המשפחה, זו האמת, זו הנאורות!

לאט לאט המהפכה שהתחילה בחיפה תגיע לכל מקום בארץ, תזרע אומץ לנציגי הציבור, למחנכים, לומר את האמת הפשוט: אין אהבה בעולם כמו אהבה של אבא ושל אמא, משפחה יש רק אחת.

==

יהודה פואה הוא פעיל חברתי ויו"ר ארגון 'בצלמו'

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
25 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
כיפה סרוגה מטמאים את עם ישראל בשחיתות
אוי אוי לנו... | 29-06-2019 21:39
ממליצים להמליך שוחד מרמה והפרת אמונים בחסות מתנחלים. על בני ישראל עם קרובו.
אחרי זה עוד מאשימים את הימין בהפעלת בוטים...
אלמוני | 01-07-2019 9:43
המתכנת שכתב את הבוט הזה, הוא נבער מדעת, בער של ממש. לפני שכותבים סיסמאות על עם קרובו, צריך להבין שאי אפשר לטמא את עם ישראל בעבירות על חוקים שאינם נובעים מן התורה... מערכת המשפח היא המטמאת את עם ישראל.
לך תחזור בחזרה למולדתך גרמניה הנאצית - תאמין
אוראור | 30-06-2019 11:39
לי שאף פעם לא תחסר פה לאף אחד!
תסעי לגרמניה ותמצאי חברים
רוצה להיות להטבית? | 30-06-2019 9:16
לא לטמא את הארץ
אין מה לעשות עם אלפי חולי המין.רק בית משוגעים
עידו 2 | 30-06-2019 1:32
אסור להתבוסס בג'ורה הלהטב''י עם ישראל עם קדוש. ואלו חולי המין הם נציגי עמלק
שתול של השמאל
משה | 29-06-2019 23:06
שתול של השמאל חוזר תמיד על אותה מנטרה נגד ביבי עם קשר ובלי קשרבכל אתר של הסרוגים . כבר אף אחד לא מתייחס אליך
מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמ
מטמאים מטמאים מטמאים | 29-06-2019 22:05
מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים מטמאים
אמא שלך טמאה
אהרן דרעי | 29-06-2019 22:03
אמא שלך טמאה
2
אין צורך לקל#ל אותנו במילה "שמרנים"
יצחק | 29-06-2019 22:01
אנחנו לא שמרנים. זאת מילה שהדביקו לנו הליברלים שמנסים על ידי טרמינולוגיה לשנות את התודעה ואתה ככה נגרר אחריהם. המילה שמרנים בעצם אומרת- הם לא חושבים רק תקועים בעבר וקשה להם להשתנות ולהפתח.
"שמרנים".
יוסי | 30-06-2019 6:40
שמרנות זה השם הרישמי, מיסודו של אדמונד ברק, אבי השמרנות המודרנית. ראה: מחשבות על המהפיכה הצרפתית - אדמונד ברק.
למגיב 2
אשר | 29-06-2019 23:42
הפוך בדיוק. אתה הוא זה שנתפס ברשת הטרמינולוגיה של השמאל הפרוגרסיבי. שמרנות אינה ביטוי לאידיוט פחדן, אלא זו תפיסת עולם אידיאולוגית. השמרן סובר שמהפכה שאינה מבוססת היא נזק, שזריקת כל המוסר והניסיון האנושי ההיסטורי הוא אבסורד, שפירוק יסודות חברתיים הם אסון מיותר. השמרנים חושבים שמהפכה צריכה לבוא לאט, מתוך שיקול דעת, ובחינה רציונלית של כל דבר. השמרנות היא בגרות נפשית שמבינה תהליכים, לעומת השמאל הפרוגרסיבי שנשאר מתבגר מרדן שמחפש לשלול כל דבר בעל יסוד מוצק. מי שטועה כאן זה אתה.
תומכים הרוצח שלסל, יותר יפה בעיניך ???
שינוי השם... | 29-06-2019 22:47
אז איך יקראו לנו ??
3
כל הכבוד
אהרן דרעי | 29-06-2019 22:02
כך יהיה מעתה והלאה.מול מצעד הבהמות.יעמדו רבבות.אבא אמא והרבה הרבה ילדים מתוקים עם שמחה ואור.וכך נגרש את החושך.האפלה.שלא היתה מאז מכת החושך במצרים.כמה טוב לראות משפחה.הקבה שמח
דרעי. רואים שלא אכלת גפילטע פיש השבת..
נכ | 29-06-2019 22:29
לכן נעבך אתה...
4
מעניין אם הר המור יאמצו את זה
אני | 29-06-2019 22:32
או ימשיכו להפגין עם שלטים
5
מדהים!!!
גיא | 30-06-2019 1:49
ישר כוח לתנועת חזון שהתחילו בזה עכשיו מתעורררים עוד כוחות וכן ירבו בעזרת ה'.
6
משפחה
שושנה | 30-06-2019 2:56
בעובדה שאין לחלוק עליה יש אבא ואבא, יש אמא ואמא, וכולם הורים נפלאים.
לימודי ליבה
ביולוגי | 30-06-2019 13:06
ילד או ילדה באים מאמא ואבא בלבד. הם מעניקים לצאצא את המטען הגנטי של הוריהם לאורך אלפי דורות. זוהי העובדה הפשוטה. מה שנעשה במשפחות שאת מתארת היא בקשה לילד מניילון כלומר חדש במחיר שהוא יהיה חצי יתום
תינוקת מתבגרת
יוסי | 30-06-2019 6:49
פשוט לא, אין פה עובדה, יש פה ניסויים בבני אדם ובתינוקות שלא חטאו, מכח אמונה תפילה והיא: הטבע הוא שטויות, האדם, הוא הוא הממציא את המושגים והמערכות החברתיות. ביושר צריך לומר, שגם לצד השני, קרי - המטיף למשפחה המסורתית - אין הוכחות (מתמטיות, אם כי הגיוניות ומסתברות ביותר.. ) , אבל הוא ממ אינו עוסק בניסויים בבני אדם ובתינוקות..
מתבלבל בעובדות
קובי | 30-06-2019 3:54
אבא ואבא= תועבה! אמא ואמא= טמטום וילד מסכן
7
לא לעשות זה לעשות
צביה | 30-06-2019 6:31
שתיקה כהודאה זה כלל ידוע בבית דין אבל גם במקרה הזה זה קשה למלנסו אייך שציבור קטן ומלאה גילוי עריות מנהל את החיים הציבורים בארץ הקש זה ממש בושה
8
לא להיכנס לאתר הזה
עוד סיבה | 30-06-2019 9:16
מעודד סוטים ומעודד להתנגד לרבנים, לאכול בלי השגחה מוסמכת, לא להתפלל במניין או להתפלל עם נשות הכותל. די . תעיפו את הכתבים השמאלנים ותכניסו קצת דתיים או תסגרו את האתר. יש מספיק אתי שמאל וחסרי דת
9
כל הכבוד על היוזמה הברוכה
ישראל | 30-06-2019 9:31
חבל שלא ידעתי על המצעד הזה בטוח הייתי מגיע
10
ישר כוח לתנועת חזון
אלי | 30-06-2019 9:38
יישר כח לתנועת חזון.משפחה זה כמובן אבא ואמא.ברוך השם יש התחלה של תגובה ציבורית לבטיות והבלבול של הסוטים השם יעזור לכולם. שנזכה בכל מקום שיהיה מצעד של המבולבלים ,תיהיה תגובה בריאה של משפחה בריאה ונורמטיבית
11
כל הכבוד ענק מגיע לתנועת "חזון"!!!
כ | 30-06-2019 12:46
צריך לעזור להם בתרומות.