אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

דרמה באונס הילדה: בוטל כתב האישום נגד הפלסטיני

בוטל כתב האישום נגד מוחמד קטוסה שנחשד באונס הילדה בת השבע מאזור בנימין, לאחר שהפרקליט הצבאי הראשי חזר בו מהאישום. הוא ישוחרר ממעצר לאחר חודש וחצי. במקביל, נמשכת החקירה

דרמה באונס הילדה: בוטל כתב האישום נגד הפלסטיני
  אחיו ועורכי דינו של קטוסה (צילום: יונתן זינדל/ פלאש 90)

דרמה באונס הילדה: בוטל כתב האישום נגד מוחמד קטוסה שנחשד באונס הילדה בת השבע מאזור בנימין, לאחר שהפרקליט הצבאי הראשי חזר בו מהאישום. הוא  ישוחרר ממעצר לאחר חודש וחצי. במקביל, נמשכת החקירה.

לאחר בחינה נוספת של חומר החקירה, החליט הפצ"ר, בהתאם לעמדת כלל גורמי המקצוע המעורבים בטיפול בתיק, כי התשתית הראייתית הניצבת בבסיס כתב האישום – אינה עולה בעת הזו לכדי "סיכוי סביר להרשעה".

על כן, לפי הוראות הדין, לא ניתן להמשיך את ההליך הפלילי ויש לחזור מכתב האישום ולשחרר את קטוסה ממעצר, עם זאת חקירת המשטרה תימשך ביתר שאת, הן ביחס לקטוסה והן בכיוונים נוספים, מתוך מטרה למצות את החקירה ולהגיע לחקר האמת".

במכתב הובהר כי "ככל שיעלו בחקירה ראיות המבססות הגשת כתב אישום חדש, נגד קטוסה או נגד אחרים, כך ייעשה".

כזכור, האירוע החל כשהוריה של בת 7 הגישו תלונה על תקיפה מינית שבועיים קודם לכן. במסגרת החקירה נגבתה עדות מהילדה במהלכה הצביעה על קטוסה כמי שפגע בה מינית.

עם זאת, נוכח טענות שונות שעלו ושהצדיקו עריכת בחינה מחודשת – בוטל לבסוף כאמור כתב האישום.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
13 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
מה לעזעזל???????
לילך | 25-06-2019 7:56
הילדה זיהתה אותו!!! באיזה מדינה אנו חיים???????????????
שנאת השמאל. זו 'אהבת ישראל' האמיתית
עידו 2 | 25-06-2019 10:03
כל ה'אוהב' את שונאי ישראל מבית ומבחוץ. מצוה לשנוא גם אותו. דוד המלך מזהיר אותנו: ''הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְדֹוָד אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט'' [תהלים קלט]
עידו אתה מלא אהבת ישראל. קיבלת חינוך...
יהודי | 25-06-2019 9:05
יהודיר שתזכה לחזור בתשובה משנאת ישראל שבך.
ייתכן שנאנסה על ידי יהודי. וההורים מכסים..
ייתכן. | 25-06-2019 9:03
ייתכן..
יהי רצון שבנות הפרקליטים ייאנ..... ע''י ערבים
עידו 2 | 25-06-2019 8:32
הבנתם? עכשיו אתם מאמינים שהשמאל הם עמלק?????????
2
ראיתם כמה שאתם עם מטומטם פושע שחושב כל העולם
איימן | 25-06-2019 8:13
אומר לכל היהודים שעשו עליהום על הבנאדם.אף פעם אל תחשבו שכל האנשים כמוכם פושעי אדם.הנה יצא הבנאדם נקי בלי שום אשמה למרות המאמצים של המשטרה לדפוק לו תיק.הבנאדם יצא נקי בלי טיפת אשמה.עכשיו עליו לזיין את המדיה על איזה פיצוי נקי של כעשרה מיליון מה רע בזה.ההורים של הילדה חשבו המטומטמים לעשות קצת כסף ויצאו שקרנים הם והבת שלהם.יש אלוהים יא פושעי אדם
טוב :::::
עוד סתם אזרח | 25-06-2019 10:29
טוב את שתגובה: כי ולשם אמת להבהיר: אתרים, בטח ובעיקר המזוהים עם הצד שמכונה ימין, כולל אתרים רבים רבים נוספים, גם כאלו שמזוהים שמכונה שאחר: הנמיכו/הגמידו/הפסיקו, כן ופשוט הפסיקו את הפרסומים, כשנתגלה שיש ספקות ואי בהירות ולגביי מי שעשה/עשו את המעשה. לציין ונושא זה זכה להד חדשותי רב ולתגובות רבות, והם פשוט הפסיקו. גם לא מחפש להאשים/להיתנפל עלייך המגיב, אז לו לפחות את אמת העובדות מחוייב ותיבדוק. אז עם מטומטם?, או עם רודף וחינם???, או עם היזדמנות ורעה לנצל ????? ואומר לך, ולא רוצה חינם להסית בסיפור בהרחבה של מיקרי עבר שהיו, שבמקום אחר, ועם כל הזעם המוצדק על המקרה, שלא לדבר על רגישות מצב, סביר וזה היה עלול להיות אחרת הגם הפוך שמכונה כב 180 מעלות. אולי לא שם לב, אבל אם מישהו מנסה לנצל לרעה היזדמנות, זה ומי בדיוק ??? טוב יתכן אולי גם אתה המגיב שכעת ובסערת רגשות. טוב את שתגובה כזאת התשובה, כבהיר עת אמת והזמן: ##### כלדיון ביושר ובצדק ::::: כי ולשם אמת להבהיר, ((הגם ומעוד סתם אזרח כזה ואחר)). {כאהיה, כבלי דרישה במקביל, שקוף במלואו: כותב התגובה איתן ב, א בוקס}. (עוד סתם אזרח כזה ואחר). איימן ואם ואם ובמקרה דיון וישר ולא לבקש?: ראינו כמה עם הגון ישר וטוב, הגם ולאור מחריד מעשה. כביושר: עדיין לא בהיר חומרת גודל ניבזיות המעשה, כשוב ובשקיפות: כאם ובחומרה מלאה כבהיר ובהיר מי שאכן ועשה, ושותפיו הפעילים למעשה: סליחה כאן לא תהיה. (789238).
3
אם בית משפט ישראלי שחרר את איוון האיום...
א | 25-06-2019 8:29
.מי שהיה חלק מהמכונה שרצחה 200000 יהודים בעזרתו הרדיבה של יורפ ם שפטל אז הכל אפשרי
4
צריך לבדוק
הרב שמואל אליהו | 25-06-2019 8:46
אולי זו עוד פרשיה שכבוד קדושת הרב אליהו פוצץ!!!! חחחחח
5
צריך לסרס אותו
דורש צדק | 25-06-2019 8:53
רק ככה הבהמות האלה ילמדו
אותו עונש כמו לאנס יהודי. ס"מ לא יותר.
משפט אחד יהיה לכם | 25-06-2019 9:04
משפט אחד יהיה לכם ולגר ולאזרח הארץ אמרה תורה.
6
מטורפי
התמים | 25-06-2019 10:05
והזויי הימין יצאו מהחורים ושוב משתוללים. מה רציתם ? שירשיעו אדם ללא ראיות ? האם נכון מבחינת הדין היהודי בו אתם דוגלים לשלוח ערבי לכלא רק משום שהוא ערבי וללא הוכחות נגדו ? זה משפט הצדק שלכם ? לפני שאתם מאחלים לפרקליטים שבנותיהם ייאנסו - קראתם את התיק ? יודעים מה בדיוק יש או אין בו ? למשל, המגיב עידו 2 אומנם חסך מאיתנו הפעם את הקללות בהן הוא מצטיין - אבל איזו השקפת עולם , איזו אהבת ישראל ואהבת אדם, איזה ערכים . ממש הימין בשיא תפארתו. ואתם אפילו לא מרגישים שום היסוס או התלבטות. כך בדיוק האשימו את היהודים בחוץ לארץ - החל מאונס גויות ועד לרצח ילדים. בושה.
7
האנס שרצח את נשמתה של הילדה
אילת פילפלת | 20-07-2019 21:31
המחבל בן הבליעל האנס הרוצח הזה דינו להרקב בכלא.אם בית המשפט התחרפן מקווה שהעם יעשה בו שפטים