"היועמ"שים התפתלו": מוטי יוגב על הרס בתי מחבלים

חה"כ מוטי יוגב ניצל את הוראת שב"כ החדשה להרוס בתי מחבלים ש"פצעו" ולא רק "רצחו", ותקף את היועמ"שים: "מתפתלים בעמדותיהם הלא מוסריות המבקשות שלא להרתיע"

"היועמ"שים התפתלו": מוטי יוגב על הרס בתי מחבלים

"היועמ"שים התפתלו", מציין מוטי יוגב (הבית היהודי) בהתייחסות לעמדת שב"כ לפיה יש להרוס בתי מחבלים שלא הצליחו לממש את זממם, כחבר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת כתב בעמוד הטוויטר שלו.

"ערכי המוסר הם הבסיס לחיינו. כמי שנכח בדיוני ועדת החוץ והביטחון בסוגיא זו, שמעתי וראיתי את היועצים המשפטיים מתפתלים בעמדותיהם הלא מוסריות, המבקשות שלא להרתיע את מי שבמקרה, מבוקשו לרצוח לא עלה בידו", תקף את היועמ"שים.

"כנציגי העם, נמשיך להוביל עמדות מוסריות, לחיזוק חוסן העם ובעיקר להצלת חיי אזרחינו".

שב"כ דרש מהפרקליט הצבאי הראשי להרוס את ביתו של מחבל שבפיגוע דקירה בחודש שעבר, פצע שני יהודים בעיר העתיקה ואלו נפצעו אך לא נהרגו. לפי ההחלטות עד היום,  צה"ל הרבה בתי מחבלים שהצליחו לרצוח יהודים אך במידה וגרמו לפציעתו – לא נעשה דבר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
הסתפקות בהרס רצח לאומני=קיבעון=המשך הרצח
אין מילה,למעט:קיבעון | 24-06-2019 21:25
רק ברצח לאומני. ענישת סביבה מעודדת. אהיא גירוש משפחת הרוצח הלאומני. לא רק הרס בית.לא עונש מוות. לא רק חילוט רכוש. על רצח פלילי עונש מידתי כמקובל. דיי לקיבעון המתמשך שהורג חפים ופוגע במיכלול חפים.
וכן למחבלים יהודים ר"ל..
משפט אחד יהיה לכם. | 24-06-2019 23:50
משפט אחד יהיה לכם ולגר ולאזרח הארץ אמרה תורה
2
איזה
התמים | 25-06-2019 6:54
ניסוח מוטה ומטעה. היועמשים מבקשים שלא להרתיע ???? אתה , אדון די ניין, באמת חושב שהם לא רוצים להרתיע ? אתה יודע שבניסוח זה אתה, בזדון וברשע ממש, מטעה תמימים ומסית אותם כנגד מערכות החוק . אתה יודע שהיועמשים , כמו כל עם ישראל, רוצים להרתיע ולמנוע פיגועים. השאלה היא כיצד לעשות זאת באופן יעיל ומאוזן שגם עומד בכללים בינלאומיים. אלמלא היועמשים והשופטים, אתה ודומיך כבר הייתם עומדים למשפט בבית הדין הבינלאומי ומדינת ישראל הייתה מוקעת כמצורעת. אנשי החוק לא רוצים שלא תהיה הרתעה. הם כן מכירים במגבלות ובאיזונים שהמשפט הבינלאומי מטיל. אפשר להתווכח היכן הוא הקו המדויק, אבל אי אפשר ואסור להגדיר את היועמשים כמתנגדים להרתעת מחבלים. אז תפסיק להיות מסית ומדיח כשאתה יודע שהאמת שונה לחלוטין. תפסיק לרקוד על הדם ולנגן על נימי הפחד של הציבור. תתחיל לדבר אמת ולדייק בדבריך. אינטרס פוליטי צר לא גובר על האמת.
3
מחכים לך עם ה-D9,הקיא והכלב,אציל נפש שכמוך.
היידה שרה | 25-06-2019 7:13
היידה ביבי,
4
מה לא נכון במה שחבר הכנסת מוטי יוגב אמר -
אוראור | 27-06-2019 10:17
סתם שאלה????????????????????????