הליכוד: לא היה שום תיאום עם המפלגות הערביות

דובר הליכוד חוזר ומבהיר כי "לא היה שום תיאום עם המפלגות הערביות", לאחר דיווחים על דיל בין נתניהו למפלגות הערביות על הסכם חשאי. הוא הדגיש: "לא היו דברים מעולם"

הליכוד: לא היה שום תיאום עם המפלגות הערביות
  נתניהו וטיבי בכנסת. ארכיון (צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90)

דובר הליכוד חוזר ומבהיר כי "לא היה שום תיאום עם המפלגות הערביות", לאחר דיווחים על דיל בין נתניהו לאחמד טיבי ואיימן עודה. הוא הדגיש: "לא היו דברים מעולם".

חבר הכנסת מיקי זוהר הודה קודם לכן בגל"צ כימיקי זוהר בגל"צ כי "היו מגעים עם מפלגות ערביות לתמיכה בממשלת ביבי לפני פיזור הכנסת, וביבי פסל על הסף". בציוץ בטוויטר תקף את המהלך: "‏אני שומע את כל הרחשים סביב שיתוף פעולה עם מפלגות ערביות וזו לא יותר מבדיחה מצחיקה. תתקדמו".

לדבריו, "הרשימות הערביות תמיד ניסו לקדם את ענייני המגזר שלהם אך הליכוד מעולם לא הסכים להקים ממשלה בתמיכתן ואף דחה בכל תוקף לא מעט רמיזות מצידם. בעניין המבקר, אני מבקש להזכיר שזו היתה הצבעה חשאית".

לאחרונה, פועל מקרובו של נתניהו, נתן אשל לשיתוף פעולה עם הערבים בישראל, בשני מאמרים שהתפרסמו בעיתונים משני צידי המתרס מקור ראשון והארץ הוא כתב בשבח על שיתוף עם הערבים שחיים בארץ.

על פי פרסום בגלי צה"ל, מגעים מתקדמים נרשמו בין ראש הממשלה לבין מפלגת רע"מ. לפיהם, על פי הסכם חשאי, המפלגה תתמוך בנתניהו במקרה של הפלת הממשלה בתמורה להטבות למגזר הערבי.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו