אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

"משפחה נורמלית זה אבא, אמא וילדים"

מאות אנשים התכנסו הערב מול המצעד של הקהילה הלהט"בית בבאר שבע בעצרת לחיזוק המשפחה: "לעצור את הטירוף הזה, לחדול את המצעדים ואת כפיית האג'נדות על כולנו"

"משפחה נורמלית זה אבא, אמא וילדים"

מאות אנשים התכנסו הערב (חמישי) מול המצעד של הקהילה הלהט"בית בבאר שבע בעצרת לחיזוק המשפחה, בין המשתתפים גם הרב צבי קוסטינר ראש ישיבת מצפה רמון, הרב שמעון כהן – ראש מוסדות בית מוריה בעיר, הרב דרור אריה מתנועת חזון גדי מזוז, חבר מועצת העיר, אישי ציבור ורבנים נוספים.

המשתתפים מחו על מצעד הגאווה המתקיים בעיר זו הפעם השלישית, ועל הנפת הדגלים ברחבי העיר כבר בשבוע שעבר, זמן רב לפני המצעד.

 

הרבנים נשאו דברים במקום, והמשתתפים נשאו שלטים "אבא ואמא = משפחה", המשתתפים מספרים כי תושבים רבים בעיר עצרו והביעו תמיכה בהפגנה.

"נקעה נפשנו, אתם סוגרים לנו את העיר באר שבע בגלל מיעוט? פה באנו לומר את האמת, חזרנו הביתה לארץ ישראל בשביל להקים ממלכת כהנים וגוי קדוש." אמר הרב דרור אריה במקום.

הרב שמעון כהן הוסיף "עם ישראל חי, ב"ה רוב עם ישראל חי בצורה נורמלית. צורה נורמלית זה אבא אמא וילדים, צריך לעסוק ביישובו של עולם. כל צורה אחרת של חיים עוסקת בחורבנו של עולם".

"הניסיון של ארגוני הלהט"ב לכפות ערכים מעוותים על כל האוכלוסיה הוא לא נורמלי" אומר אחד ממארגני ההפגנה "תושבי העיר באר שבע הצטרפו היום לקריאה הברורה והפשוטה, שיותר ויותר תושבים מערים שונות מצטרפים אליה – לעצור את הטירוף הזה, לחדול את המצעדים ואת כפיית האג'נדות על כולנו. מספיק עם הדגלים האלו, מספיק עם המצעדים. אנחנו רוצים נורמליות במרחב הציבורי'".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
13 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
זהו קשר עולמי ממומן,להרס האנושיות,ועצמאחנו !
בן הארץ! | 20-06-2019 23:27
ומה הפלא ! כשראש העיר של בש הוא הומוסקסואל מוצהר ! וזהוא סוף , לשתיקת הכבשים של שליחי הציבור ! וזהוא סוף לתעמולה הפראית , של מחרחרי הרס החיים האנושיים !!!
לפי תורת הח''ן חולי המין הללו=עובדי עבודה זרה
עידו 2 | 21-06-2019 7:46
וכבר אמרו הנביאים כי הארץ תקיא אותם.
2
ב"ה שיש אנשים שלא מפחדים.
גיא | 21-06-2019 1:03
כולם חייבים להצטרף אליהם, הם התחילו לומר את האמת של כולנו ואנו שמחים בזה!!!
3
הבעת דעה.
תומכת להט"ב גאה | 21-06-2019 1:33
ישראל 2019. העולם במאה העשרים ואחת, היום לכל אחד יש זכות מלאה להיות מי שהוא רוצה מתי שהוא רוצה. מה זה נורמלי? צפוי? משעמם? לא יודעת מה עם אחרים, אני לא מעוניינת לכפות דבר. בסך הכל להביע, אהבת חינם תמיד עדיפה על שנאה. הם לא רק הומואים ולסביות, הם אנשים. בני אדם. בדיוק כמוכם וכמוני. שיאהבו את מי שהם רוצים. הדבר היחיד שלא תקין הוא שבתקופה כזאת אהבה צריכה להילחם על זכויות וקבלה בחברה.
ילד צריך הורים טובים נקודה.
מיכל | 14-09-2019 10:01
הרוב המוחלט של המשפחות ההרוסות , המכות המתעללות , האלימות יש בהן אבא ואמא. לא שמעתי על התעללות במשפחות חד הוריות. נתקלתי במשפחות חד מיניות הן היו כל כך טובות וכל כך מכילות .
ילד צריך אבא ואמא???
הילה | 23-06-2019 6:17
ילד צריך שיתנו לו קרקע פוריה ויציבה לפרוח, לגדול, להיות אדם טוב לעצמו ולחברה ולהגשים עצמו. את זאת יעשה מצויין אם יאמינו בו, יאהבו אותו ויקדישו לו זמן ויהיו הורים טובים בשבלו. ואת זה יעשו מצויין אנשים טובים עם סבלנות ואהבה גם אמא ואמא וגם אבא ואבא וגם אמא ואבא. ראיתי משפחות של אמא ואבא נוראיות שפוגעות גם ללא כוונה בילדיהם ולא משמשים כהורים מצויינים במיוחד ופגשתי הורים מאותו מין שעושים עבודה מקסימה ומדהימה ומגדלים ילדים מאושרים עם אדמה יציבה תחת רגליהם.
התנהגות נאותה
רותי | 21-06-2019 18:09
ראשית אין לי שום דבר נגדם אבל מה שראתי בתא זה היה גועל נפש במקרה הטוב. זה היה הזוי ומבזה את האנושות בכול כנה מידה אפשרי. מה שהם עושים שישאירו לעצמם בבית אין לי בעיה אבל בפריסיה זה היה נורא וגם מגעיל. אותי לא בכלל מפתיע שמוקעים אותם וזה אחרי מה שראתי בתא.
שיאהבו את מי מהם רוצים, אבל
שיר | 21-06-2019 16:43
באיזו זכות הם מכניסים ילדים לתסבוכת הזו?? ילד צריך אבא ואמא.
בדיוק!!!
בדיוק!!! | 21-06-2019 11:54
בדיוק!!!
4
כבוד למפגינים היקרים נגד חילול ה' והאנושות!
איתמר | 21-06-2019 12:30
!!
5
מלחמת מאסף
מאוחר | 21-06-2019 14:23
הכלבים נובחים והשיירה עוברת...
6
הרבנים לא מוכנים לקבל אפילו רק זוגיות בין להט
אני | 23-06-2019 11:25
המלחמה שלהם נגד הלהטבים היום היא באצטלה של שמירה על הילדים אבל מה שמפריע להם באמת זה עצם הייתכנות של זוגיות חד מינית. הרבנים פשוט הבינו שהם הפסידו את תמיכת העם בסוגיית הזוגיות ועברו לתכנית ב' ששוללת מהלהטב להביא ילדים
7
אין פה עוד מה להוסיף - זה בטוח!
אוראור | 23-06-2019 18:14
והמבין יבין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!