אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

ניר אורבך: "לא יקבלו יותר ממפלגה אחת מימין לליכוד"

מנכ"ל הבית היהודי קרא לפעול למען איחוד במפלגות הימין, כשלדבריו: "הציבור זועק אחדות. הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד. מוטל לפתחינו אתגר עצום ואנו נעמוד בו בעז"ה"

ניר אורבך: "לא יקבלו יותר ממפלגה אחת מימין לליכוד"
  (צילום: סרוגים)

בנאומו בפתח ועידת המפלגה, מנכ"ל הבית היהודי ניר אורבך קרא הערב (רביעי) לפעול למען איחוד במפלגות הימין. "לפני חודשים מעטים, בתנאים קשים וכנגד כל הסיכויים, הצלחנו להרכיב רשימה מעולה, מגוונת, בעלת נסיון רב שמייצגת את הפסיפס השלם והכל כך מיוחד של הציונות הדתית" אמר. "רכבת ההרים הפוליטית שעברה על הציונות הדתית בחצי השנה האחרונה יכולה להספיק למספר מערכות בחירות".

ניר אורבך בוועידת הבית היהודי (צילום: סרוגים)

"ברוך ה', להבדיל ממפלגות אחרות, הצלחנו לשמור על הבית שלנו. והכל בזכותכם, בזכות הנאמנות והמסירות וההרתמות של כולכם להצלת הבית" הוסיף. "לאחר מאמצים גדולים שלנו ושל המועצה הציבורית שבחרנו, יש לציונות הדתית בית חזק ואיתן ולבית הזה יש מנהיג חזק. יו"ר הבית היהודי ואיחוד מפלגות הימין ומי שינהיג אי"ה את הרשימה שלנו גם בבחירות הבאות, שר החינוך, כן חברים וחברות, שר החינוך של מדינת ישראל, של כלל תלמידי ישראל, ח"כ הרב רפי פרץ".

עוד ציין כי "הציבור זועק אחדות. הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד. מוטל לפתחינו אתגר עצום ואנו נעמוד בו בעז"ה. בכדי שנוכל להכנס למו"מ עם הגורמים הפוליטיים השונים בראש שקט וללא זעזועים וטלטלות פנימיות, ובמיוחד לאור העובדה שזה לא מכבר בחרנו את הרשימה, אנו מציעים לאשר את הרשימה כפי שנבחרה כבר על ידי מרכז הבית היהודי והמועצה הציבורית. במקביל ומתוך הבנה שהמגעים עם שאר הגורמים יהיו מורכבים ואולי גם לא צפויים אנחנו מבקשים לפשט תהליכים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
זה יצליח רק במידה והפעם לא תהיו חזירים
רחל דיין | 21-06-2019 0:08
אתם מביאים הכי מעט קולות ולוקחים יותר