קשיים במקרה האונס: מחוז ש"י יבצע השלמות חקירה

מה שהוגש ככתב אישום מטלטל, הופך לחקירה מעוררת קשיים במקרה האונס של ילדה בת השבע מבנימין, בעקבות כך הורו הערב (שלישי) בכירים בפרקליטות ובמשטרה על השלמות חקירה במחוז ש"י

קשיים במקרה האונס: מחוז ש"י יבצע השלמות חקירה
  משטרת מחוז ש"י (צילום: יונתן סינדל/ פלאש 90)

מה שהוגש ככתב אישום מטלטל, הופך לחקירה מעוררת קשיים וסמני שאלה במקרה האונס של ילדה בת השבע מבנימין, בעקבות כך הורו הערב (שלישי) פרקליט המדינה, הפצ"ר, ראש אגף החקירות ובכירים נוספים על השלמות חקירה במחוז ש"י ולא להמשך חקירה בתחנת המשטרה המקומית.

זאת על מנת למצות את בירור החשד בעניין מעורבים נוספים בעבירה, ובנוסף לאור מידע חדש שהתקבל לאחר פרסום המקרה, אומרים עוד במשטרה. כאמור, הוחלט להטיל על היחידה המרכזית במחוז ש״י לערוך השלמות חקירה נוספות.

ההחלטה התקבלה לאחר התייעצות משותפת שנערכה הערב ביחס לתיק על ידי ראש אגף החקירות במשטרה, ניצב גדי סיסו, והפרקליט הצבאי הראשי, אלוף שרון אפק. נוכח רגישות הענין שותפו בהתייעצות גם פרקליט המדינה וגורמים בכירים נוספים מפרקליטות המדינה.

מוקדם יותר הנחה סיסו צוות מיוחד של חוקרים לבדוק את התיק ובבוקר קיים דיון מיוחד בנוגע לגבי המעורבים הנוספים שטרם אותרו, למרות ההודעה על סיום החקירה והגשת כתב האישום.

פרקליטו של הנאשם ששוהה במעצר כבר מעל 40 יום, מספר שמאז שפורסמה הפרשה האו סובל מהתנכלויות במעצר. שלשום הגישה הפרקליטות הצבאית לבית המשפט הצבאי בעופר, כתב אישום נגדו בגין אינוס של הקטינה.

בתוך כך,   בעקבות סימני שאלה בכתב האישום נגד הנאשם באונס המחריד מוחמד קטוסה, הוחלט  על הקדמת הדיון בתיק שייערך כבר מחר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
לא השלמות, כי אם חקירה מחדש
לא הסוף | 18-06-2019 20:08
אולי לא ערבי הוא האנס, אלא חרדי? מה יעשה כל הצווחנים שדורשים עונש מוות אם יתברר שהאנס הוא יהודי שומר מיצוות ?
ספין
רוני | 18-06-2019 23:07
ההיה אונס או לא
התיק
התמים | 18-06-2019 21:43
על כרעי תרנגולת. ההורים התערבו ושיבשו חקירה, אין ממצאים מדעיים או רפואיים, גירסת הילדה בעייתית, נקבה במועד אירוע שהופרך, לטענתה נגררה על ידי ערבי מאות מטרים ברחוב ואיש לא ראה, ויש עוד קשיים ראייתיים רבים. בנסיבות אחרות - ללא ספק היה מזוכה.
2
אונס
רוני | 18-06-2019 23:06
ההיה או לא היה .? עמוס ברנס נאשם וזוכה . מרצח החיילת רחל הלר .כמה יושבים בבס על לא עוול בכפם..פרטיי המקרה מעלים תהיות רבות .למה פנו רק שבועיים לאחר המקרה ? .האים זה ספין תקשורתי ליצור שנאה בן אוכלוסיות שונות.ספין של ביבי הקוסם מהמלין
3
סערת פרשת האונס
רבקה | 19-06-2019 15:19
התבטאויות של רופאה בקופת חולים לאומית לגבי האונס שאמרה שהילדה תשכח מזה וזה כאב של עקיצת דבורה אינו במקום לעורר סערה בקרב הציבור כולו.יש להחליף צוותי עבודה במרפאה כדי שיכנסח אמשיך חדשים אנרגטיים למערכת ריענון
4
ריענון צוותים חדשים יתל שירות טוב לאזרח
שרה | 19-06-2019 15:21
אנשי מקצוע בארץ איבדו כל רגש אנושי כלפי האחר והשונה ממך.יש לעשות ריענון של צוותים חדשים יועיל לכולנו