"שקרנים" • ליברמן: תביעת דיבה תוגש נגד איש הליכוד

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו יוצא בפוסט חריף נגד הדיווחים על פגישה עם לפיד בוינה; מאשים את נתניהו שלא הצליח להרכיב ממשלה וטוען כי "אנחנו נמצאים במשבר כלכלי שמחייב הקמת ממשלת אחדות"

"שקרנים" • ליברמן: תביעת דיבה תוגש נגד איש הליכוד
  (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, מגיב בחריפות נגד הליכוד בטענה לשקרים, ההיסטריה הטוטאלית, הצביעות, והתדרוכים בתקשורת הישראלית.

בחשבון הפייסבוק שלו אמר ליברמן כי ב"ליכוד" עברו ל"נשק סודי" אותם כינה "שקרים". הוא יצא נגד הדיווחים על פגישה עם לפיד בוינה "שלא התקיימה". "הפחדנות היא ההגדרה היחידה לאותם מתדרכים אנונימיים, שיודעים שאם לא היו נשארים בעילום שם, מיד היתה מוגשת תביעת דיבה כנגדם.

ובהבהיר כי נגד  גיורא עזרא ממקורבי נתניהו המכונה "קפטן ג'ורג", בטוויטר תוגש בימים הקרובים תביעת דיבה ואיים כי "כך יעשה כנגד כל אחד שימשיך בהפצת כזבים",  לאחר שכתב כי "למי שעדיין לא קלט: 1. לפיד וליברמן נפגשו בוינה מיד לאחר הבחירות. 2. הגו את התוכנית בה ליברמן אינו מצטרף לממשלת נתניהו".

עוד האשים את נתניהו שלא הצליח להרכיב ממשלה, חרף חוסר ההסכמה שלו למשא ומתן: "בפגישה אצל הנשיא, "ישראל ביתנו" המליצה על בנימין נתניהו כמועמד להרכבת הממשלה, כפי שהבטיחה לבוחריה. נתניהו הוא זה שנכשל בהרכבת הממשלה. האחראיות כולה עליו בלבד. העובדה היא שנתניהו לא הצליח להגיע להסכם קואליציוני עם אף אחת מהשותפות הקואליציוניות. אפילו לגבי תפקידם של בצלאל סמוטריץ' ורפי פרץ בממשלת המעבר עדיין אין שום סיכום", הוא ציין.

ליברמן התייחס לאמירה אמש שעוררה סערה, לפיה הוא יישב עם גנץ. "בפוסט שפרסמתי בדף הפייסבוק שלי ביום 15 במאי כתבתי: "ברמה העקרונית אני מתנגד לממשלת אחדות לאומית במצבי שגרה, מאחר וממשלה כזאת מיד תהפוך לממשלת שיתוק לאומי. את ממשלות האחדות חייבים להקים אך ורק ברגעי משבר אמיתיים, ביטחוניים או כלכליים".

כרגע אנחנו אכן נמצאים במשבר כלכלי אמיתי, שהממשלה מנסה להסתיר את ממדיו מאזרחי ישראל. מדובר בגרעון סביב 55 מיליארד ש"ח, והטלת גזרות חדשות על מעמד הביניים והשכבות החלשות מיד עם הרכבת הממשלה הבאה. כל זה עוד לפני הדרישה של מערכת הביטחון שמשוועת נואשות לתקציבים של מיליארדי שקלים, שקוצצו במסגרת הקיצוצים הרוחביים הקודמים, ואינני רוצה לפרט מעבר לזה", ולא פירט.

ב"ליכוד" ב"כחול לבן" מעדיפים ממשלה עם החרדים

במקביל אמר כי "גם לגנץ אין שום סיכוי להרכיב ממשלה למרות החנופה המתמשכת למפלגות החרדיות, אבל למרות זאת גם ב"ליכוד" וגם ב"כחול לבן" מעדיפים ממשלה צרה עם החרדים. על מנת למנוע הקמת ממשלת הלכה ולהבטיח לעם ישראל ממשלה לאומית וליברלית, שתוכל להתמודד עם כל האתגרים התקציבים והביטחוניים, חייבים להקים ממשלה רחבה, ממשלת חירום שתענה על ציפיותיהם של רוב אזרחי ישראל".

עם  זאת הוסיף כי "תפקידה של "ישראל ביתנו" לכפות על "הליכוד" ו"כחול לבן" הקמת ממשלת חירום לאומית וזה מה שנעשה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
תוך 48 שעות יגיש איוואט תביעה ויחסל את הניה
עידו 2 | 16-06-2019 17:48
זוועה !! איך נתנו לבולשביק להיות שר הביטחון..... מי יודע מה הוא עשה..... עוד נשמע על כך בעתיד
כיפה סרוגה מטמאים אותנו בשחיתות..
מתנחל אבל ישר. | 16-06-2019 19:05
שוחד מרמה והפרת אמונים בחסות מתנחלים.
2
איווט המעוות גוי רשע צורר לעם היהודי!!
גימי-יהודי מיהודה | 16-06-2019 17:55
יוצא נגד התורה האמונה שניתנה מבורא העולם בלומר הוא מתנגד לבורא העולם וסופו ענשו וסבלותיו החלו מעכשיו!!
האמונה זו ממשלת שוחד מרמה והפרת אמונים ?
אני שאלה. | 16-06-2019 19:49
שוחד מרמה והפרת אמונים בחסות מתנחלים. זו האמונה ?
3
מוסר הנביאים-לפח= הציונות הדתית 2019..
מוסר הנביאים-לפח | 16-06-2019 19:10
ממליכים שחיתות על עם הקדש. שוחד מרמה והפרת אמונים..
4
ליברמן המטלטל
אהרן דרעי | 18-06-2019 9:20
רק דבר אחד בקמפיין הבחירות של הליכוד מפלגות מימין לליכוד.והחרדים.ללכת על ראשו של ליברמן.להחרים לנדות ולשלוח אותו לנוקדים שיספור כוכבים בלילה.ליברמן.אינו נאמן לארץ ישראל אינו נאמן לעם ישראל.הוא משומד.עומד על ימינו לשטן לנו.ברור אינו משלומי אמוני ישראל.אם יהיה חלילה בכנסת הבאה יסכן את מדינת ישראל.ולא אתפלא אם יום אחד יתברר כי הוא סוכן של מדינה זרה
5
ליברמן
אדם | 30-07-2019 19:07
חתיכת שקרן את המשבר אתה גרמת שבגללך יש בחירות שלא הינו צריכים תתביש לך