אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

עוד בלוף של נתניהו? "לא חסרים חומרים בתיק החקירה"

הניסיון של פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו החשוד בפרשת שוחד ובשתי פרשיות הפרת אמונים לדחות את השימוע בעניינו, נשען כנראה על מידע לא נכון. הפרקליטות הודיעה היום כי לא היה חוסרים בחומרי החקירה שהועברו אל עורכי דינו של נתניהו. השימוע יתקיים במועדו

עוד בלוף של נתניהו? "לא חסרים חומרי חקירה"
  (צילום: יונתן זינדל/פלאש90)

הניסיון של פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו החשוד בפרשת שוחד ובשלוש פרשיות של הפרת אמונים לדחות את השימוע בעניינו, נשען כנראה על מידע לא נכון.

פרקליטות מחוז ת"א הודיעה לבא-כוחו של ראש הממשלה, עו"ד עמית חדד, כי לאחר בדיקת הדברים היא דוחה את טענותיו בקשר לחוסרים בחומרי החקירה שהועברו אליו כדי להתכונן לשימוע בתיקי החקירה הנוגעים לראש הממשלה.

כזכור, פניותיו של עו"ד חדד אל היועץ המשפטי לממשלה ואל הפרקליטות, אשר פורסמו בתקשורת, נגעו למועד השימוע בתיקי החקירה, וכן לחוסרים רבים לכאורה בחומרי החקירה שהועברו בקשר לתיקים אלו, שלטענתו מעכבים את יכולתו לטפל בתיקים.

במכתב התשובה ששוגר אל חדד מהפרקליטות הובהר לו כי מרבית החומרים שלטענתו היו חסרים, למעשה קיימים בחומר שהועבר אליו, למעט מסמכים ספורים בלבד, שבינתיים כבר הועברו לידיו, ובכך ניתן מענה לפנייתו.

השבוע כזכור התקפל נתניהו בפני היועמ"ש והודיע כי יתייצב לשימוע שנקבע לו בצום גדליה תש"פ, כלמור בעוד ארבעה חודשים. משרד המשפטים על שלוחותיו השונות – הפרקליטות ומשרד היועץ המשפטי לממשלה, השיבו לחדד, כל אחת מההחלטות שהתקבלה עד כה בקשר לניהול תיקי ראש הממשלה, הן כשלעצמה והן בהסתכלות כוללת על מכלול ההחלטות, מבוססת על שקילה עניינית ויסודית של בקשות ראש הממשלה, בשים לב למלוא השיקולים הרלוונטיים הנוגעים לעניין.

כך התקבלה, בין היתר, בקשת באי-כוחו של ראש הממשלה להשהות את מסירת חומרי החקירה במהלך תקופת הבחירות הקודמת, למרות שהדבר היה כרוך בעיכוב מסוים במועד קיום השימוע. וכך גם התקבלה, הגם שבאופן חלקי, בקשת ראש הממשלה לדחיית מועד השימוע מהתאריך המקורי שנקבע. לעומת זאת, ככל שעלו מצד באי-כוח ראש הממשלה טענות המבוססות על שיקולים שאינם רלוונטיים להחלטה על מועד השימוע, הרי שטענות אלו נדחו.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
נתניהו ה'ממלכתי'
טובי | 12-06-2019 19:36
לא נשארו לו שרידי ממלכתיות ממתי שגירשו יהודים מהבית, ולא היה להם לאיפה ללכת, מה הלחץ שלו גם אם יגרשו אותו מבלפור יש לו דירה ברחביה, הוא לא יגור באולפנה של עפרה....
נכון מאוד
עמי | 12-06-2019 22:06
שנים הוא שתק מול העוולות של בגצ, עוולות חמורות פי 1000 ממה שנעשה לו, פתאום הוא התעוררר....
2
די נמאס כבר מנתניהו....
שמעון לוי | 12-06-2019 19:53
נתניהו חייב להישפט על מעלליו ולשלם ביוקר וגם לחקור אותו בפרשת הצוללות !!! אסור לוותר לו !!!
3
עוד בלוף
ארנון | 13-06-2019 6:35
זה לא הפלמ ח כאן. לא מדובר בבלוף. המילה הנכונה היא שקר