רחפן חדר משטח לבנון לישראל

כוח צה"ל הפועל בגבולה הצפוני של ישראל זיהה מוקדם יותר רחפן שחדר משטח לבנון אל עבר ישראל וחזר חזרה. הרחפן היה במעקב כוחות הביטחון

רחפן חדר משטח לבנון לישראל
  אילוסטרציה (צילום: גרשון אליסון/ פלאש 90)

דובר צה"ל הודיע כי לפני זמן קצר כוח צה"ל זיהה רחפן שחדר משטח לבנון למרחב האווירי של מדינת ישראל וחזר לשטח לבנון. הרחפן היה במעקב הכוחות.

רק אתמול (שלישי) מפקד פיקוד צפון, אלוף אמיר ברעם, אמר כי "נסראללה בלחץ רב" בדברים אותם נשא בטקס לציון 13 שנים למלחמת לבנון השנייה, שהתקיים במצפור הר אדיר. בדבריו התייחס לאיומים של חיזבאללה ומנכ"ל ארגון הטרור, חסן נסראללה, כנגד ישראל.

"13 השנים שחלפו מאז מלחמת לבנון השנייה והיציבות הביטחונית שהביאה לגזרה הן ההוכחה הטובה ביותר להרתעה שיצרה המלחמה" אמר. "אל מול האיומים המונחים לפתחנו מצפון – חזינו בהתלהמות ובצווחות של נסראללה בנאומו לפני שבועיים, הכל כתוצאה מלחץ רב – יכול צה״ל להתגאות ביתרונו המשמעותי ביותר: איכות אנשיו – המפקדים, הלוחמים ויתר החיילים בזירה הצפונית".

לדבריו,"נאמנותו של חיזבאללה הייתה ועודנה למנהיג העליון באיראן, ולא לאזרחי לבנון. כתוצאה ישירה מכך, עלולה מדינת לבנון לשלם במערכה הבאה מחיר כבד על שיתוף הפעולה שלה עם הטרור השיעי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
תושבי לבנון תושבי עזה
שלמה גרין | 13-06-2019 10:35
יש קווים משותפים לסבל הרב של תושבי לבנון לכאורה החופשית לסבל של תושבי עזה תחת שלטון החמאס .גם החמאס וגם חיזבאללה ניזונים מקיצוניות המונהגת מאיראן ....גם אלה וגם אלה מקבלים כספים מאיראן על מנת להגביר את עוצמת ההתנגגות לכל צעד של ניסיון למצוא דרך לאיזה הסדר .התושבים שפוטים ואין להם מה לעשות מול הטרוריסטים המחזיקים נשק וכל ניסיון לשבור את המעגל נתקל כמובן באיום פנימי שלהם.כך אף אחד לא יכול להרים את הראש וכולם מיישרים קו עם הפושעים ....