כשהפחד מנצח את התקווה

כל המציאות מתנקזת לאדם אחד, בו נתלות כל התקוות, הוא חזות הכל, שום דבר אחר לא חשוב. לא ערכים ולא משפחה, לא ארץ ולא מדינה. רק ביבי | מכתב פתוח של עו"ד יסכה בינה לציבור הלאומי

כשהפחד מנצח את התקווה
  צילום: הדס פורוש, פלאש 90

מכתב פתוח מלב אל לב לאחיי ואחיותי, הציבור הלאומי בישראל

אנחנו עומדים ומתבוננים,רואים אתכם מתפכחים את העיניים הפתוחות לרווחה. רואים אתכם תלושים, זעים אנה ואנה כשנפלה עליכם ההבנה, הבנה שאנחנו כבר הפנמנו מזמן.

נמכרנו כולנו לעבדים ושפחות,שבויי מלחמה במלחמת ה"ימין" וה"שמאל"במלחמת הפירוד, מלחמת ההפרד ומשול. כל צד עושה בנו כבשלו, ומקבל את חיותו מהמלחמה זה בזה בה כולנו מפסידים. ארץ ישראל, על חורבותיה ההולכים ונערמים בקצב הריסת בית יהודי ליום. הזהות היהודית, המרוטה משימושים פוליטיים אפלים וככלי משחק בידי הצדדים. הכלכלה המתקדמת, בה הסיכוי היחיד שלכם לרכוש דירה בארצכם הוא בהגרלה. הדם שלנו, אשר נהיה זול ומחירו הולך ופוחת בטרור מושתק כברווזים במטווח.

את הפחד והאימה מהשמאל (זוכרים את 92'??) דואגים להזין אתכם בכף אחת גדושה ליום,והפחד הזה גורם לכם לאכול ולבלוע עם הכף הזו, את הכל.

את הרמיסה של כל היקר לכם, את ההקפאה בחבלי ארצנו, את העינויים בילדינו, את המשוריינים לאויבנו, את הטילים על ערינו, את השרפה בשדותינו, את אבדן הצדק, את הקושי לסגור את החודש, את היתומים והאלמנות פעם בבנימין ופעם בשדרות, את התרופה לילדיכם, את האפליה המשפטית נגדיכם (חאן אל אחמר).

כשהפחד מאפשר למערכת בחירות להתמקד באיש אחד

כף הפחד הזו מאפשרת למערכת בחירות להתמקד באיש אחד, כן ביבי, לא ביבי. משככת ומנוונת את כל השאר, כאילו זה מה שחשוב. כאילו כל המציאות מתנקזת לאדם אחד, בו נתלות כל התקוות, הוא חזות הכל, שום דבר אחר לא חשוב.

לא ערכים ולא משפחה, לא ארץ ולא מדינה. רק ביבי. ואז, כשהשכרון שלו מציף, והסטירה היא מהמקפצה, אתם המומים. מסתכלים סביב בתדהמה והמציאות המרה שומטת תחת רגליכם את הקרקע.

אני רואה עוד ועוד מאמרים, כתבות ופוסטים שמבטאים את ההתפכחות. האם ביבי בכלל ימין? האם הוא הוא במעשיו, ראוי להיקרא בכלל מנהיג הימין? הנה, מתחיל ברוך ה' עיסוק בתוכן, במהות, במציאות.

ואז מתחילות זעקות השבר וחשבון הנפש. אתם אומרים- נרדמנו בשמירה, גנבו אותנו ואת ערכינו, ואף אחד לא דיבר, איש לא פצה פה.. אז, אחים ואחיות אהובים, תתבוננו שוב במציאות ותיווכחו שיש מי שדיבר, שזעק המלך הוא עירום, שניסה לפקוח את העיניים, שאמר זה לא ה"גוש" שחשוב- ארץ ישראל, הזהות היהודית, חירות הפרט חשובים. ועמל, יזע ודמע, בנה לבנה אחר לבנה, הציב אלטרנטיבה.

אלטרנטיבה של מהות, של ערכים, של של משמעות, של חזון. והנה חשבון הנפש האמיתי אותו יש לערוך. איפה הייתם? הנתתם כתף? שילבתם כוחות, באמון, באמונה בדרך, באחוות אחים לקידום המשותף והמאחד?את התשובה אם תהיו כנים, אתם כבר יודעים.

בואו נתכנס, נדבר, נשוחח ונתווכח

עוצמת ההתנגדות, השנאה והזלזול שהיא מנת חלקנו, אנחנו שזעקנו כל הזמן, שהעזנו להביט אל המציאות נכוחה, קשה לעיכול. ואף כי היא מגיעה ומציפה לעיתים, אני מסרבת להתרגל. ועכשיו, כשעיניכם פקוחות לרווחה, והמציאות חזקה מאלף מאמרי שטנה נגדינו אני קוראת לכם, אחים ואחיות, בואו!

בואו נתכנס, נדבר, נשוחח ונתווכח. בואו נצעד יחד, איש אל אחיו אישה אל רעותה, ונקדם את ערכינו ואת שחלמנו אלפיים שנה לעשות בארץ הטובה הזאת, נוביל את מדינת ישראל מציונות של קיום לציונות של יעוד.

ידינו הושטה לחיבורים, ואנו תקווה כי תימצא יד אחות, אך בין אם תימצא ובין אם לאו (גם האחרים צריכים לרצות, אתם יודעים..)אנחנו את תפקידנו נמשיך לעשות.

מחויבים לכ 120,000 אלף איש שנתנו לנו את קולם ולעוד רבים אחרים שבעזרת ה' יבואו כתוצאה מההתפכחות הזו שאנו עדים לה. בעוז ובאמונה, חדורי מטרה וענווה, נמשיך לתת אלטרנטיבה למדינת ישראל. כף הפחד עוד תשוב ,ביתר שאת, בבחירות הקרובות. ינסו להאכילכם בה בכל הכוח. זכרו, יש לכם בחירה, בחירה לסרב לה בנימוס. להגיד, הפעם אנחנו אומרים לא! הפעם אנו בוחרים בכל היקר והחשוב לנו באמת!בואו, היו חלק, כתף אל כתף, תנו לנו כוח. את הזלזול והשנאה, הניחו רגע בצד. זה צו השעה.

 

עו"ד יסכה בינה יועמ"ש מפלגת זהות, ראש מטה תורה עם זהות. אם לשישה תושבת עפרה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
11 תגובות - 11 דיונים מיין לפי
1
נשמע טוב
אני | 10-06-2019 14:08
יותר מדי טוב. הלוואי שהיה לי מאיפה לשאוב אופטימיות במצב העגום הנוכחי
2
אז בבקשה
המיואש | 10-06-2019 14:17
תשכנעי את היור שיפסיק לשחק כאילו הוא נשגב לבדו וחוץ מזה שיש עוד ערכים שאנחנו בשום פנים ואופן ניתן לכם לקדם כמו הפרדת הדת לגליזציה ועוד מרעין בישין זה קל לנגן על המוסכם
3
תגובה
סוזנה קול | 10-06-2019 15:01
ג.נ. כתבת יפה מאוד את דעתך.אבל לא שמת לב שפגעת בהתנשאות באינטליגנציה של אנשים שחושבים אחרת.אף אחד לא מפחיד .ומי שמביט ובודק וחושב...מגיע למסכנות מתוך ביטחון מלא. צר לי. לא שיכנעת אותי. אני ורבים כמוני לא רואים שום אלטרנטיבה לביבי. אז שלכולנו יהיה בהצלחה. ושכל אחד יביע את דעתו בקלפי.ככה מטבצעת דמוקראטיה...
4
איפה היה כל זה בקמפיין של מפלגת זהות בבחירות
רובי | 10-06-2019 15:49
האחרונות?
5
מזל משמיים.
מיכאל | 10-06-2019 16:19
כל מה שקורה סביב ביבי הוא פשוט מזל משמיים, זו ההשגחה העליונה במלוא מובן המילה. הרי, כל המעורבים בחקירות נתניהו ובהגשת האישומים נגדו, הם מינויים טהורים שלו.תארו לכם לו האנשים האלו היו מינויים מקצועיים אחרים עם חשד להשתייכות לשמאל.מזמן היינו בעיצומה של מלחמת אחים.לכן, בורא עולם גרם לכך שביבי יוענש בידי אנשיו. כך איש לא יוכל לטעון על תפירת תיקים וחתירה נגד רוהמ. אשרינו מה טוב חלקנו,ומה נעים גורלנו.
6
איזה תת רמה
בנצי | 10-06-2019 18:39
איזה יופי של מילון לקלישאות מרוטות שכל תכליתן לכסות על ערוות הפגיעה של האגואיזם הצרוף של זהות בציבור הדתי לאומי ולמעשה בכל הציבור בארץ. צאו ורחצו רגלי מנחים אוילים בטלויזיה והצטרפו אליהם.
7
יסכנה
ויזתא | 10-06-2019 20:19
את שקרנית מתועבת.
8
יסכנה
ויזתא | 10-06-2019 20:20
יסכנה היכנע שתלכי כפרה על ביבי נתניהו
9
מה היא רוצה לומר בתכלס... שאנחנו קבוצה של לוזרים???!!!??
נועם | 11-06-2019 2:33
כאילו שנתבכיין שאנחנו לא יוצלחים או מה ??!? רק איילת יכולה לנצח, שרה שונאת אותה אז זו סיבה לאחרים רבים לאהוב אותה... היא פשוטה ולא יומרנית, העם איתה
10
אני התפקחתי כאשר נתניהו העביר המשוריינים לאוי
ג | 11-06-2019 9:11
לאויבנו
11
טוב שיש גילוי נאות : יועמ"ש לזהות.
מפלגת האיבה ליהדות | 11-06-2019 9:50
לא רוצים נישואי התבוללות רשמיים ומעודדים. לא רוצים גירושי ממזרות אזרחיים לא רוצים ביטול כשרות הרבנות וזריקת מיליוני חילונים לכלבים ולנבלות ולטרפות. לא רוצים סמים לכל שלא לצרכים רפואיים. מספיק למערכת הבריאות העניה להתמודד עם המחלות הקיימות בתקציב עוני לא צריך להעמיס עליה עוד חוליים. אם ביבי זה האנטי תזה של זהות אז ביבי הוא חבר שלנו ונצביע רק למפלגות בגוש של ביבי!