יוגב מזים את השמועות: "הרב רפי בראש, הרשימה מקובעת"

בעקבות השמועות על מיזוגים וחיבורים בין מפלגות הימין שכוללים הזזה של חברי הרשימה, מבהיר יוגב כי הרב רפי יעמוד בראש, מרכז המפלגה יחליט על קיבוע הרשימה שנבחרה ורק לאחר מכן ייצאו במשא ומתן

יוגב מזים את השמועות: "הרב רפי בראש, הרשימה מקובעת"
  (צילום: פלאש 90)

ח"כ מוטי יוגב יצא בהודעה לפיה,  בעקבות השמועות על מיזוגים וחיבורים בין מפלגות הימין שכוללים הזזה של חברי הרשימה, מבהיר כי הרב רפי יעמוד בראש, מרכז המפלגה יחליט על קיבוע הרשימה שנבחרה ורק לאחר מכן ייצאו במשא ומתן.

"שהשמועות רצות מצד גורמים כאלו ואחרים, חשוב לומר באופן חד משמעי וברור, לבית היהודי- מפלגת הציונות הדתית, יש מנהיג נבחר אחד – הרב רפי פרץ ואיתו נבחרת שנבחרה לפני מערכת הבחירות הקודמת", הוא חזר על הידוע. אל הדגיש כי הם "עומדים כאיש אחד מאחרי הרב רפי".

הוא התייחס להחלטת מזכירות הבית היהודי, לפיה הרשימה תישאר כמו שהיא: "נקיים את ההליכים החוקיים המתחייבים מחוקת המפלגה". יכנסו מרכז להחליט על קיבוע הרשימה שנבחרה ולאחר מכן ייכנסו למשא ומתן עם מפלגות נוספות, "מתוך אחריות להביא לתוצאה הגדולה והטובה ביותר לציונות הדתית ולעם ישראל", דברי יוגב בפייסבוק.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בבקשה ובתחינה
ציפי | 05-06-2019 18:15
תתארגנו ביחד בשקט ובלי תקשורת. רק אחרי שהדברים יהיו מבוררים עד הסוף, צאו אלינו - ציבור הבוחרים של הציונות הדתית, ותציגו את התוצאות של העבודה שנעשתה בחדרים פנימה...... היציאה כל יום עם הודעה... ועוד הודעה... ועוד הודעה..... מבלבלת ומטישה אותנו. כמו כן היא ומשדרת חוסר רצינות. עד כדי כך שלא נרצה לצאת להצביע הפעם. אז בבקשה..... חידלו לפרסם כל רגע משהו שמישהו אמר... תודה - אחת שמאד מודאגת.
2
סליחה. מי בחר את הרשימה? פריימריז? לא זה הרבנים קבעו
תומר | 05-06-2019 18:40
זה הפרצוף של הציונות הדתית החרדית.
3
חלמאות לחשוב שהרב טאו ובנט יהיו באותה מפלגה
סטרום ורה | 05-06-2019 19:23
למי זה טוב, הייחוד של זרזיר עם עורב?
4
בנט כבר נישק את שקד המבושמת,חרדל"ים לא יתאחדו
ג'סי | 05-06-2019 19:27
חרדלים לא יתאחדו עם בנט שכבר נישק את שקד המבושמת
5
ראשי המחנה ימשיכו לריב עד מחיקת הציונות הדתית
אלי יוסף | 05-06-2019 20:25
ראשי המחנה ימשיכו לריב עד שהציונות הדתית תמחק כליל. ולמה ? כי אין ערכים שמאחדים אותם - הכל אינטרסים. הפקרת קדושת החיים תעלה למחנה ביוקר רב. רק 382000 נשים גברים וילדים נרצחו בדרום סודן , גם עם נשק שלנו. ואין חרטה , ואין בושה שהבית היהודי הוביל את ההתנגדות להצעת החוק של יהודה גליק, שכל עניינה היה לאסור חימוש מדינות שכוחותיהם מבצעות רצח עם על ידנו.
חזק ואמץ
יואל | 05-06-2019 22:10
חבל שאין הרבה כמוך, הבעת היהודי הוכיח את עצמו כחסר עמוד שידרה מוסרי!