שקד בכנס הימין החדש "אחליט עוד כמה ימים"

בכנס הימין החדש, נפגשו בנט ושקד עם עשרות הפעילים שקיבלו את פניהם בהתלהבות. שקד: "אין הסבר לבחירות האלו חוץ מזה שהקב"ה החליט להתערב" | עדיין לא החליטה אם תצטרף לבנט

בכנס שערכו בנט ושקד עם פעילי הימין החדש בתל-מונד הערב (ראשון) אומרת שרת המשפטים לשעבר שקד כי עדיין לא החליטה אם תרוץ עם בנט להנהגת הימין החדש.

בכנס שנכחו בו כמה עשרות פעילים, דתיים וחילונים כאחד, קיבלו הפעילים את בנט ושקד בהלהבות.

בדבריה התייחס שקד לאכזבת הבחירות: "אחרי ההפסד כל אחד ישב עם עצמו ועשה חשבון נפש. אני רוצה לקחת כמה ימים לחשוב להחליט מה הדבר הנכון לעשות".

לדבריה: "אין הסבר לבחירות האלו חוץ מזה שהקב"ה החליט להתערב".

לאחר דבריה שקד עזבה יחד עם שולי מועלם, בעוד בנט נשאר עם מתן כהנא.

בנט יתמודד שוב עם הימין החדש: "הפעם ננצח" 

יו"ר הימין החדש, שר החינוך היוצא, נפתלי בנט, פיזר הערב את הערפל סביב עתידו הפוליטי והמסגרת בה יתמודד בבחירות הקרובות, ואומר כי בניגוד לבחירות האחרונות הפעם הוא ינצח. בלטה בהיעדרה בהצהרתו: אילת שקד

בהצהרה שנשא בפתח ביתו, אמר בנט: "מוקדם יותר היום הודיע לי ראש הממשלה שהוא מפטר אותי מתפקידי כשר החינוך של מדינת ישראל. לראשונה, אוכל להקדיש את פתיחת שנת הלימודים הקרובה ב-1 בספטמבר רק לארבעת ילדיי ולא לכל שני מיליון ילדיי במערכת החינוך בישראל".

בנט נמנע לתקוף את נתניהו ולשמור על קו ממלכתי ואמר: "תודתי העמוקה לכם, הציבור הישראלי, ולבורא העולם, על שהענקתם לי את הזכות הנדירה להוביל את מערכת החינוך של ילדי ישראל בארבע השנים האחרונות. עשיתי הכי טוב שיכולתי למען עם ישראל, ולמען ילדי ישראל שאני כל כך אוהב. לכל אדם יש תחליף, גם לי. אני יכול להבטיח לכם: אתם בידיים טובות. אני מחוייב לבצע חפיפה מסודרת לכל שר שיחליף אותי כדי לצמצם את הזעזועים לקראת פתיחת שנת הלימודים בעוד 90 יום".

בשלב הזה עבר בנט לדבר על הנושא הפוליטי ופיזר את הערפל סביב הריצה שלו בבחירות הקרובות: "מדינת ישראל נקלעה למערכת בחירות נוספת. זה לא דבר טוב אבל יש כאן הזדמנות לכולנו לבוא אליה חכמים יותר, רציניים יותר, צנועים יותר. גם אני".

בנט הצהיר כי מפלגת הימין החדש תתמודד שוב ו"תביא בשורה של ימין ממלכתי, שמאחד את כל חלקי העם. דתיים, חילוניים, מסורתיים, כולם יחד. 'הימין החדש' תהיה מפלגה שלא מוותרת ולא מתפשרת על עמדותיה, אך לא מחפשת רק לריב עם השמאל. נשאף שהמפלגה תסחוף אחריה הרבה ישראלים טובים".

"כל חיי, כלוחם בסיירת מטכ"ל, כמפקד פלוגה במגלן, כחבר קבינט בטחוני וכשר חינוך – משימת חיי הייתה ועודנה: עם ישראל וארץ ישראל. אמשיך לפעול למען העם שאני כל כך אוהב. הבוקר הייתי שר החינוך, הערב אני נפתלי. אני קורא לעם ישראל להצטרף לימין החדש, והפעם בעזרת השם ננצח. תודה רבה".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 10 דיונים מיין לפי
1
הכלבה פתאום מאמינה בקבה
. | 02-06-2019 22:46
.
שקד בבית היהודי - צלם בהיכל וספריי מסריח בבית
עידו 2 | 03-06-2019 11:49
מה לחילונית רפורמית בקודש? להחזירה זה חילול הקודש
2
שקד אשה רעה ואכזרית
איין ראנד | 02-06-2019 22:47
כלכלה מחלחלת
3
למה בנט חוזר על אותה טעות פעמים?
אני | 02-06-2019 22:57
הרי בגלל איבוד המנדטים של הימין החדש ביבי לא הצליח להרכיב קואלציה
4
האשפתון נזרק ממטכ"ל לפני עשרות שנים נמאס ממנו
רסר פיטוסי | 02-06-2019 23:04
לחלוטין
5
אולי הפעם תחסכו מאיתנו את
אליה | 02-06-2019 23:29
הסרטונים המטופשים של קמפיין הבחירות שלכם..הציבור לא מטומטם,תפסיקו עם הקיטש,זה לא בני עקיבא,אתם רוצים להיות מנהיגים או קומונרים..?
6
ללא ערכים - הנפילה מובטחת
אלי יוסף | 03-06-2019 0:09
Goerge Matello sd Paul Vogt stop the trais to Auschwitz לכבוד הרב שלמה אבינר (ולכל רבני ישראל ) שלום רב , השבוע התמלאו 75 שנה מהיום שיהודי דתי בשם ג'ורג' מנטלו קיבל תקציר של הדו'ח של רודולף וורבה ואלפרד ווצלר שברחו מאושוויץ. וורבה התחנן - תגידו ליהודי הונגריה לא לעלות לרכבת. הדו'ח הגיע לוועד היהודי בבודפשט ולא הופץ בקרב היהודים בערי השדה. שגורג מנטלו קיבל את הדוח , כבר נשלחו 437,000 יהודים מערי השדה לאושוויץ. ( והוא בכה שלא קיבל את הדוח בזמן שהוועד היהודי קיבל אותו בבודפשט ) . ג'ורג' מנטלו החליט לא להקשיב לקסטנר שהזהיר לא לפרסם את הדוח. יחד עם קבוצת סטודנטים העתיקו את הדוח ולמחרת פנו לכמרים. ביניהם , הכומר פול ווגט , שהתנגד נחרצות למדיניות השוויצרית להחזיר פליטים יהודים והגן בכל כוחו על הפליטים היהודים. ועכשיו הוא נערך לאתגר - לעורר את הקהילה הנוצרית למען היהודים. והוא דורש בכנסיות דרשות קורעי לב: אמר ה לקין - איה הבל אחיך - ( וקין משיב ) - השומר אחי אנכי . ( וה' משיב ) - מה עשית - קול דמי אחיך זועקים מהאדמה .עיני ה' החוקרים בקפדנות ממוקדים בנו הנוצרים. וה' דורש מאתנו - איפה אחיך היהודי הנע ונד.? איפה הילדים היהודים ? - על הקהילה הנוצרית לעשות תשובה שלמה . עשרות אלפי נוצרים יצאו לרחובות בדרישה לעצור את הרכבות. 400 כותרות בעיתונות השוויצרית , יותר מכל מדינה אחרת. הזעקה הגיע לרוזבלט - נשיא ארה'ב ,ולש'ירשיל ראש ממשלת אנגליה. שניהם פנו בדרישות להורטי , מנהיג הונגריה לעצור את הרכבות לאושוויץ. אותו פסק זמן קצר אפשר לראול ולנברג וקרל לוץ ועוד דיפלומטים חסידים להציל רבבות יהודים בבודפשט. ועכשיו - הרב - האם זה מוגזם לבקש מרבני ישראל לשאת זעקה בבתי כנסיות ובבתי מדרשות נגד הייצוא הצבאי שלנו למדינות שמבצעות רצח עם ופשעים נגד האנושות.זעקה שטרם נשמע בישראל. נכון , 800,000 שנרצחו ברואנדה גם עם נשק שלנו - זה לא שש מיליון. 382000 שנרצחו בשנים האחרונות גם עם נשק שלנו בדרום סודן זה לא שש מיליון. אבל איך הגענו לשש מיליון - כי לא היו מספיק חסידים. אבל היו כמה חסידים והם אור לנו . לא ראוי שגם אנחנו נזעק - איה הבל אחיך . ללמד אותם שבע מצוות בני נח .ולא לחמש רוצחים שפלים ששורפים חיים נשים וילדים . כבוד הרב , זכינו במועד ב בחסדי ה ,לא קם ממשלה שהיה ממשיך לחמש מדינות רצחניות. שוב תקופה של בחירות - תקופה של חשבון נפש. הגיע זמן לזעקה שטרם נשמע בישראל. - לא נחמש ולא נאמן כוחות רצחניים. אנחנו עם ישראל - רחמניים בני רחמניים . בברכת - ירושלים - אור לגויים ולא נשק לרוצחים - אליהו יוסף
דברי טעם.
נון | 03-06-2019 0:58
נון
7
פוליטיקה זה לא אקזיט
נפתלי | 03-06-2019 0:29
בנט האח! חבל על הקולות חבל על הזמן וחבל על הדיבורים.. תחזור לאקזיט שם אתה תותח. בפוליטיקה לא מנסים מנסים ורק אם הולך הולך. זה לא אקזיט. חבל על גוש הימין, מדינת ישראל מעל הכל!
8
ללא ערכים - תהיה שוב נפילה
אלי יוסף | 03-06-2019 0:33
Goerge Matello sd Paul Vogt stop the trais to Auschwitz לכבוד רבני ישראל שלום רב , השבוע התמלאו 75 שנה מהיום שיהודי דתי בשם ג'ורג' מנטלו קיבל תקציר של הדו'ח של רודולף וורבה ואלפרד ווצלר שברחו מאושוויץ. וורבה התחנן - תגידו ליהודי הונגריה לא לעלות לרכבת. הדו'ח הגיע לוועד היהודי בבודפשט ולא הופץ בקרב היהודים בערי השדה. שגורג מנטלו קיבל את הדוח , כבר נשלחו 437,000 יהודים מערי השדה לאושוויץ. ( והוא בכה שלא קיבל את הדוח בזמן שהוועד היהודי קיבל אותו בבודפשט ) . ג'ורג' מנטלו החליט לא להקשיב לקסטנר שהזהיר לא לפרסם את הדוח. יחד עם קבוצת סטודנטים העתיקו את הדוח ולמחרת פנו לכמרים. ביניהם , הכומר פול ווגט , שהתנגד נחרצות למדיניות השוויצרית להחזיר פליטים יהודים והגן בכל כוחו על הפליטים היהודים. ועכשיו הוא נערך לאתגר - לעורר את הקהילה הנוצרית למען היהודים. והוא דורש בכנסיות דרשות קורעי לב: אמר ה לקין - איה הבל אחיך - ( וקין משיב ) - השומר אחי אנכי . ( וה' משיב ) - מה עשית - קול דמי אחיך זועקים מהאדמה .עיני ה' החוקרים בקפדנות ממוקדים בנו הנוצרים. וה' דורש מאתנו - איפה אחיך היהודי הנע ונד.? איפה הילדים היהודים ? - על הקהילה הנוצרית לעשות תשובה שלמה . עשרות אלפי נוצרים יצאו לרחובות בדרישה לעצור את הרכבות. 400 כותרות בעיתונות השוויצרית , יותר מכל מדינה אחרת. הזעקה הגיע לרוזבלט - נשיא ארה'ב ,ולש'ירשיל ראש ממשלת אנגליה. שניהם פנו בדרישות להורטי , מנהיג הונגריה לעצור את הרכבות לאושוויץ. אותו פסק זמן קצר אפשר לראול ולנברג וקרל לוץ ועוד דיפלומטים חסידים להציל רבבות יהודים בבודפשט. ועכשיו - הרב - האם זה מוגזם לבקש מרבני ישראל לשאת זעקה בבתי כנסיות ובבתי מדרשות נגד הייצוא הצבאי שלנו למדינות שמבצעות רצח עם ופשעים נגד האנושות.זעקה שטרם נשמע בישראל. נכון , 800,000 שנרצחו ברואנדה גם עם נשק שלנו - זה לא שש מיליון. 382000 שנרצחו בשנים האחרונות גם עם נשק שלנו בדרום סודן זה לא שש מיליון. אבל איך הגענו לשש מיליון - כי לא היו מספיק חסידים. אבל היו כמה חסידים והם אור לנו . לא ראוי שגם אנחנו נזעק - איה הבל אחיך . ללמד אותם שבע מצוות בני נח .ולא לחמש רוצחים שפלים ששורפים חיים נשים וילדים . כבוד הרב , זכינו במועד ב בחסדי ה ,לא קם ממשלה שהיה ממשיך לחמש מדינות רצחניות. שוב תקופה של בחירות - תקופה של חשבון נפש. הגיע זמן לזעקה שטרם נשמע בישראל. - לא נחמש ולא נאמן כוחות רצחניים. אנחנו עם ישראל - רחמניים בני רחמניים . בברכת - ירושלים - אור לגויים ולא נשק לרוצחים - אליהו יוסף
9
איינשטיין כבר הסביר מה זה שיגאון
דוד | 03-06-2019 4:49
זה לחזור על אותה פעולה ולצפות לתוצאה שונה. ואין כאן מקום להאריך
10
היא עושה הצגה שהסוף ידוע
יוסי | 03-06-2019 8:07
שקד תפסיקי לשחק בנו אנחנו יודעים ומבינים שאת רוצה להיות מספר 1 וזה מה שיהיה .