ליברמן מגיב: "נתניהו לחוץ ומפזר דברי שקר"

לאחר שראש הממשלה תקף את ליברמן וטען כי הוא "מפיל ממשלות ימין", בישראל ביתנו הגיבו ואמרו כי הליכוד אחראי לבחירות החוזרות: "נתניהו נכשל בהרכבת הממשלה, ומחפש על מי להטיל את האשמה. הוא לחוץ ומפזר דברי שקר"

ליברמן מגיב: "נתניהו לחוץ ומפזר דברי שקר"
  (צילום: יונתן זינדל\פלאש 90)

לאחר שראש הממשלה בנימין נתניהו תקף בנאום פתיחת קמפיין הבחירות את אביגדור ליברמן, בישראל ביתנו הגיבו הערב (חמישי) לדברי ראש הממשלה וטענו כי הליכוד הוא האחראי לפיזור הכנסת והליכה לבחירות חוזרות.

"נתניהו נכשל במלאכת הרכבת הממשלה, וכרגע מחפש על מי להטיל את האשמה. אבל זה לא משנה את העובדה שהאחריות הבלעדית על בחירות חוזרות היא של הליכוד בלבד" תקפו בהודעת המפלגה. "נתניהו לחוץ ושוב מפזר דברי שקר. בניגוד אליו, ליברמן תמיד שמר על עקרונותיו- כמו בממשלת ההתנתקות, ממנה ליברמן התפטר ונתניהו הצביע בעד, וכמו שעזב את ממשלתו של נתניהו לאחר שהאחרון לא איפשר לו להכניע את החמאס".

"נתניהו לחוץ כי הוא יודע שהציבור כבר מבין מי זה הימין הלאומי האמיתי. מי רוצה להקים ממשלה ימנית, ומי ניסה להקים ממשלת הלכה" הבהירו.

גם במפלגת כחול לבן הגיבו לדברי נתניהו ואמרו כי "ביבי נכשל כישלון כואב, והוא מנסה למצוא על מי להפיל את התיק – והפעם זה ליברמן. נתניהו מנע מהנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על מועמד אחר מהליכוד או על כחול לבן כדי להמשיך ולהימלט מאימת הדין".

כזכור, נתניהו אמר כי "היינו אמורים להציג לאזרחי ישראל ממשלת ימין חזקה ויציבה, אחרי שהרוב בחר בי להנהיג את המדינה. הענקתם 65 מנדטים למפלגות שייבחרו בי להקים ממשלה בראשותי- ואכן הליכוד השיג הסכמים קואליציוניים עם 60 מתוך 65 המנדטים. רק ליברמן סירב לממש את זה שוב פעם".

"זו פעם שנייה תוך שמונה חודשים שליברמן מפיל ממשלת ימין: הוא קיבל כל מה שרצה, כולל חוק הגיוס לפי מה שהוא רצה. אבל ליברמן הוא מפיל הלאומי של ממשלות ימין" תקף. "ברור שאם לליכוד היו 61 מנדטים היינו מקימים ממשלה, והיינו מקימים ממשלה בלעדיו. בעבר נסיתי להכניס אותו בכל דרך, אבל הוא קיווה שאם הוא יישאר בחוץ ממשלת הימין שהקמתי תיפול מעצמה ורק אחרי שהוא ראה שהיא לא נופלת – הוא נכנס. זו הפעם השלישית שהאיש הזה מפיל ממשלת ימין".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
ליברמן ירשם המטומטם בתולדות המדינה
אבי | 31-05-2019 6:50
הוא יזרוק להיות הציבור יעניש אותו הוא משתפ של השמאל
המקובלים: ליברמן סכנה לעם ולמדינה
עידו 2 | 31-05-2019 9:11
להתפלל שליברמן לא יעבור את אחוז החסימה
2
ליברמן
מירון וורמן | 31-05-2019 7:13
ליברמן ארור בגללו יזרק כסף על בחירות במקום כסף לחולים ולקשישים.ימח שמו של ליברמן.נקווה ש השם יעניש אותו
הכסף נזרק רק בגלל ביבי.
Mt | 31-05-2019 9:05
תתחילו להבין ליברמן אומנם לא רצה להכנס לממשלת ביבי. אבל זה ביבי שסחב אותנו לבחירות. אז תפסיקו לחזור על השקרים של ביבי. כי רק הוא קבע שנלך לבחירות ונבזבז מיליארדים.
3
ליברמן
גברת | 31-05-2019 7:55
הוא צודק בהחלט.ביבי רמאי ושקרן.תמיד מחפש אשמים .לא הוא.כולם לא בסדר חוץ ממנו.הוא השלמות בהתגלמותה.רצה למכור את כל תושבי ישראל החילוניים.במכירת חיסול לחרדים .העיקר שישב עת הכסא.תודה שליברמן מנע זאת.
גברת מרשעת ואנטישמית.
חלי | 31-05-2019 16:05
אם את כל כך שונאת את היהדות ,ואם את אדם המודע לרצונותיו ,עזבי את היהדות שכל כך מאוסה עליך.דרך אגב אגלה לך סוד זו את שמאוסה על היהדות.ישנן דתות הרבה יותר סובלניות שיתאימו לך לדוגמא האסלם ,יתאים לך מאד ,ולנו תהיה פחות גברת אנטישמית אחת.בהצלחה לביבי .