קרב הח"כיות לשעבר של כולנו: מי אתה משה כחלון?

ביום שאחרי המיזוג בין כולנו לליכוד, שתי חברות כנסת לשעבר מטעם כולנו מתווכחות מהי בכלל מפלגת כולנו, ואיזה קו מוביל משה כחלון ומתי החליט כי נמאס לו להגן על שומרי הסף

קרב הח"כיות לשעבר של כולנו: מי אתה משה כחלון?
  (צילום: מרים אלסטר/פלאש90)

ביום שאחרי המיזוג בין כולנו לליכוד, שתי חברות כנסת לשעבר מטעם כולנו מתווכחות מהי בכלל מפלגת כולנו, ואיזה קו מוביל משה כחלון.

ח"כ לשעבר רחל עזריה שהופרשה מהסיעה לקראת הבחירות האחרונות, אמרה הבוקר בכאן רשת ב': כי היא לא מופתעת מהחזרה של כחלון לליכוד. "אני לא מאוד מופתעת מהצעד הזה. אני חושבת שכולנו הייתה מפלגה שמהרגע הראשון התלבטה אם היא מפלגת מרכז או מפלגת ימין".

לאחר מכן הוסיפה בפרסום בטוויטר: "החיבור עם הליכוד לא באמת מפתיע, מאז משבר התאגיד כחלון החליט שהוא לא מגן יותר על שומרי הסף, ובעצם התחיל בתנועה ימינה. כשעלו חוקים בעייתיים: חקירות, המלצות, נאמנות בתרבות, תמרנתי בתוך המפלגה כדי להשיג חופש הצבעה, אבל זה היה בניגוד לעמדתו של כחלון."

"כחלון תמיד היה בימין"

מי שלא אהבה את גניבת הקרדיט היא ח"כית לשעבר אחרת מרשימת כולנו – מרב בן-ארי שהוצבה במקום השישי ברשימת המפלגה ולא נכנסה לכנסת הנוכחית: "כחלון תמיד היה בימין ולא זז משם אף פעם, במקביל במשך קדנציה שלמה (עד סופה) הגן על שומרי הסף."

על גניבת הקרדיט של עזריה היא הוסיפה עקיצה: "בכל החוקים הבעיתיים היינו שם הוספנו הסתייגויות או פעלנו לביטולם, עשינו זאת ביחד כסיעה, בניגוד אליך שתמיד פעלת לבד. ונאמנות בתרבות בוטל בגלל אלי אללוף ולא בגללך פעם אחת ולתמיד נסגור את זה."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
כחלון היה
ליבנה | 29-05-2019 9:06
שמאל אידיאולוגי ושמאל כלכלי לאורך כל הדרך.
2
זהירות כחלונים, לא להצביע לכחלונים
יוסף | 29-05-2019 9:35
תופעת החלו ים מסוכן מאוד. לא צפויים, לא ניתן לסמוך עליהם, לא יציבים, חסרי בושה, חסרי ע'רונות, כדאי יקים, וחוזרים למקור מחצבתם, לביביזם