שמה החדש של ליגת העל: הליגה לבורסה לניירות ערך

מנהלות ליגות הכדורגל חתמו על הסכם עם הבורסה לניירות ערך שיחליפו את שיתוף הפעולה עם ג'פניקה. היקף החסות מעל 12 מיליון ש"ח ל-3 עונות ויחל כבר בעונת המשחקים הקרובה

שמה החדש של ליגת העל: הליגה לבורסה לניירות ערך
  צילום: Alima/Flash90

בשלוש העונות הקרובות שמה הרשמי של ליגת העל בכדורגל ישתנה ל-"ליגת הבורסה לניירות ערך", כך הודיעו היום (שלישי) במנהלות הליגות לכדורגל.

מנהלות הליגות לכדורגל סיכמו על שיתוף פעולה אסטרטגי עם הבורסה לניירות ערך. שיתוף הפעולה יחל כבר מעונת המשחקים הקרובה.

מנהלת הליגות לכדורגל והבורסה לניירות ערך סיכמו על שיתוף פעולה אסטרטגי לשלוש שנים החל מעונת המשחקים הקרובה 2019 – 2020.

שיתוף הפעולה יעניק לבורסה לניירות ערך חשיפה במסגרת משחקי ליגת העל: משילוט ומיתוג ועד תכנים דיגיטליים מיוחדים שישולבו.

היקף החסות מעל 12 מיליון ש"ח ל-3 העונות הבאות.

ההסכם החדש יחליף את ההסכם שנחתם בעונה האחרונה עם ג'פניקה.

יו"ר מנהלת הליגות לכדורגל, ארז כלפון: "אנו גאים לבשר כי הבורסה לניירות ערך, המוסד הפיננסי המוביל במדינת ישראל, בחר בכדורגל הישראלי כשותף אסטרטגי וסיכם עמנו על הסכם חסות ראשי לליגת העל. השותפות החדשה עם הבורסה לניירות ערך, אשר מהווה אבן יסוד בכלכלה הישראלית, היא משמעותית לליגת העל ואני בטוח כי תתרום רבות לתדמית הליגה, תסייע בהקניית כלים פיננסיים לשחקני הכדורגל, אשר יבטיחו את איתנותם הכלכלית גם לאחר פרישתם מהמשחק ותיתן לציבור הישראלי את החוט המקשר בין ספורט וכלכלה. אנו מודים לאיתי בן זאב, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך ולחברי דירקטוריון הבורסה על הבעת האמון המרגשת בכדורגל הישראלי. עם סיום ההסכם, אני מבקש להודות לגדי בנוליאל, מנכ"ל רשת ג'פניקה, על הסכם החסות ומאחל להם הצלחה בהמשך".

מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב, איתי בן זאב: "בשנה האחרונה אנו משקיעים מאמצים רבים בחיבור הבורסה לקהל הרחב ובהגדלת המעורבות וההשתתפות שלו בהצלחת הכלכלה הישראלית דרך שוק ההון. שיתוף הפעולה האסטרטגי עם ליגת העל בכדורגל מהווה הזדמנות מצוינת וייחודית עבורנו לחבור למותג חזק ופופולרי בעל חשיפה רחבה וכמובן לקהלים חדשים ומגוונים – גברים ונשים, מבוגרים וצעירים ומשפחות בכל רחבי הארץ. אנו שמחים מאוד על החיבור המנצח והמרגש שיתרום לא רק לקידומה של הבורסה לניירות ערך, אלא גם ייתן ערך לחיזוק הכדורגל והספורט הישראלי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו