מנכ"לית מיקרוסופט בישראל הודיעה על פרישה

לאחר 22 שנה, מנכ"לית מיקרוסופט בישראל שלי לנצמן הודיעה כי תפרוש מתפקידה בסוף יוני. בהודעתה נפרדה: "זהו המסע הארוך ביותר שעשיתי והתקופה הארוכה ביותר שבה למדתי. עשינו אימפקט טכנולוגי על כל אדם במדינה"

מנכ"לית מיקרוסופט בישראל הודיעה על פרישה
  משרדי מיקרוסופט בחיפה (צילום: שאטרסטוק)

מנכ"לית מיקרוסופט ישראל שלי לנצמן הודיעה היום ׁ(שלישי) על פרישה מתפקידה, זאת לאחר ארבע שנים בתפקיד ו-22 שנים בסך הכל בחברה. לנצמן תסיים את תפקידה ב-30 ביוני, ובמיקרוסופט כבר החלו בתהליך איתור למחליף.

"לפני 22 שנים נכנסתי למיקרוסופט. במבט לאחור, זהו המסע הארוך ביותר שעשיתי והתקופה הארוכה ביותר שבה למדתי" אמרה במכתב שבו נפרדה משותפיה לעבודה. "מיקרוסופט היא מקום מעולה לעבוד בו, לפתח את עצמך, לרכוש חברים ושותפים לחיים".

"צוות העובדים המדהים בישראל עושה אימפקט טכנולוגי על כל אדם במדינה, על הארגונים שאנחנו עובדים איתם, על האקוסיסטם – השותפים והסטארטאפים" הוסיפה. "אני ברת מזל שיכולתי לעבוד במיקרוסופט לאורך השנים עם כל כך הרבה אנשים מהארץ ומחו"ל ולראות את החברה הזו צומחת, משתנה וממשיכה להיות נאמנה לחזון שלה".

לנצמן הובילה בישראל את הזרוע העסקית של מיקרוסופט, כשבמסגרת תפקידה עבדה על פיתוח מהלכי חדשנות מול חברות במשק ובמגזר הציבורי, ובאופן ספציפי במעבר שלהם לענן. כמו כן, לנצמן ליוותה תהליכי פיתוח עסקי של סטארט-אפים. לפני שמונתה לתפקיד המנכ"לית ב-2015 כיהנה לנצמן כסמנכ"לית המגזר הציבורי, סמנכ"לית החטיבה הטכנולוגית "Services" ומנהלת קבוצות הפיננסים, הבריאות והתעשייה בחטיבה העסקית של מיקרוסופט.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו