אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

לפיד לוחץ על ליברמן, שלא נענה: "כשאזדקק לעצתך אפנה"

יו"ר כחול לבן לוחץ על יו"ר ישראל ביתנו שלא ייכנס לממשלת נתניהו. בטרם פגישתם של השניים כתב לו להציב אולטימטום לראש הממשלה: "תגיד לביבי שיש לך את כל האצבעות שאתה צריך מהאופוזיציה". מה השיב ליברמן?

לפיד לוחץ על ליברמן, שלא נענה: "כשאזדקק לעצתך אפנה"
  (צילום: נועם רבקין פנטון, הדס פרוש/ פלאש 90)

יו"ר כחול לבן יאיר לפיד ממשיך ללחוץ על יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן שלא ייכנס לממשלת נתניהו ובטרם פגישתם של השניים כתב לו בטוויטר להציב אולטימטום לנתניהו.

"תגיד לו שיש לך את כל האצבעות שאתה צריך מהאופוזיציה כדי להעביר את הפנסיות לעולים. אל תוותר לו", כתב בחשבון הטוויטר שלו.

אולם ליברמן לא שעה לבקשתו: "‏ידידי ‎יאיר, כשאזדקק לעצתך אפנה אליך בטלפון באופן אישי ולא בטוויטר". על נושא הפנסיות הבהיר: "כדאי שכבר תלמד שלא מדובר על פנסיות לעולים, אלא על הכנסת מינימום בסך 3710 ש"ח לכל אזרח ישראלי שהגיע לגמלאות. ואני מדגיש במיוחד בשבילך: לכל אזרחי ישראל- לעולים וותיקים, לדתיים ולחילונים."

לפיד שלא הראה בקיאות בנושא, השיב: "איווט, עוד יותר טוב. יש לך אפשרות להעביר לכל פנסיונר 3710 שקל, אין לנו בעיה להעביר את זה יחד", הוא הוסיף כי לא מציע לך עצות, אלא אצבעות בכנסת למאבק הכי צודק בעולם", וביקש ממנו להציב לביב אולטימטום: "לך תגיד לביבי – ״או שתתן לי את זה, או שאני מעביר לך את זה על הראש עם האופוזיציה".

 

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
לפיד מחזיק את ליברמן לטמבל.
דרור | 22-05-2019 14:02
אם ליהרמן לא בממשלה לא יתקדם שום דבר ואים צורך באצבעות של לפיד. הולכים לבחירות. ועוד מענין - פתאום ליד מוכן לחלק כסף ציבורי ללא חשבון. איפה היתה כשהיתה באוצר ? מה עם גרעון תקציבי ?
2
נולדתי בבית משפחת "שקר" ואני נוכל
כסיל לפיד | 22-05-2019 14:04
אמרת יאיר לפיד אמרת הכל. שקרן, נוכל, זגזגן, הזוי, בור ועם הארץ, שוטה, ובעיקר כסיל גדול.
חסר השכלה ,שוטה הכפר רוצה ללמד את השקרן הראשי
אני | 18-06-2019 15:13
ללמד את השקרן הראשי איך לשקר ולעוור את עיני הציבור , פטפטן מהטלויזיה שעלה לגדולה ,שיקר בקשר לשרות הצבאי שלו ניסה לרמות ולהוציא תואר בלי בגרות ועוד ועוד...
מת להגיע לשילטון לשלוט
לפיד | 23-05-2019 15:07
הטיפש לפיד חסר נסיון מדיני וכלכלי לא מבין בכלום ללא השכלה מתאימה ונסיון יעשה הכל יוציא את כל הרפש שלו כי אינו יודע להפסיד בכבוד והכסף הביא אותו לשילטון תאווה לשילטון אתה רחוק מביבי לא מגיע איליו לא בהשכלה נסיון מה כרטיס הביקור שלך פטפטת על נייר העיתון מה שעשה אביך אתה ממשיך אחריו ,זה בסדר רק מי שיש לו כסף מפטפטת על נייר כותב מה שהוא חושב עושה כסף גם אישתך אותו הדבר כותבים ,דעות ועוד דעה לכולם יש דעה ואף אחד לא מגלגל כסף מזה ומתעורר יום אחד וממחליט אני רוצה להיות ראש ממשלה לא מגיע לנעליו של ביבי ,חולה שינאה ורוע לב ,שינאת חינם אבל יבוא יום בעה ותקבל הכל חזרה אליך הרוע בכל מקום אפשרי מלכלך זה לא אדם איזו אשיות זאת תתבייש חסר כבוד וערך ,תפסיד בכבוד ,מי שאין לו תאוות שילטון לא משתולל מעל כל במה ....
3
קשישים
יעקב | 24-05-2019 7:09
גילה גמליאל שמשרדה היה אחראי לרווחת הקשישים התעלמה מהקשישים, ובמגזר הערבי השקיעה 15 מיליארד ש'. איפה היה ליברמן למה שתק, אם גנץ היה הולך בלעדי לפיד בבחירות, היה מקבל אותו כמות מנדטים, חלק מהשמאל נרתע מלפיד
4
| 24-05-2019 8:34
לפיד את כל האצבעות שיש לך אותם בתחת שלך נוכל שקרן זגזגן לך תעשה חמוצים