אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

כך השיגה יונה לייבזון את הראיון עם ג'ונתן פולארד

"אני ניגשת, מתחילה לצלם, הם לא מוכנים להגיד שום דבר.. פולארד אומר רק כמה מילים על כך שהוא אדם מאמין.. ואז משהו משתנה.. בשניה אחת הוא כבר לא יכול להחזיק יותר בבטן"

כך השיגה יונה לייבזון את הראיון עם ג'ונתן פולארד
  צילום: מתוך הטוויטר של יונה לייבזון

כתבת חברת החדשות יונה לייבזון מספרת איך השיגה את הראיון עם ג'ונתן פולארד שפורסם הערב במהדורה המרכזית בקשת 12.

וכך היא כותבת בשרשור ציוצים בטוויטר את הסיפור: "אז בואו רגע אספר לכם איך באמת נולד הראיון עם ג׳ונתן פולארד"

"הייתה לי פגישה באפר ווסט וביקשתי לדחות בחצי שעה כי הדיווח במהדורה אתמול נדחק קצת בליינאפ. אני מסיימת את השידור ורצה עם כל הציוד עלי (חצובה,מצלמה, מיקרופון, לייביו וכו׳) לבית הקפה שבו קבענו. מגיעה למקום, מרימה את העיניים מהטלפון ויושב שם ג׳ונתן פולארד, אני בוהה בו", כותבת לייבזון.

"כדי לוודא שזה הוא ורואה את אסתר גם, ומבינה שאני חייבת להבין מהר איך אני פועלת. לצלם עם המצלמה? הטלפון? להוציא מיקרופון? מחליטה שהכי טוב פשוט לגשת עם הטלפון במצב וידאו ולנסות להשיג את מה שנראה באותה נקודה מופרך בטירוף, ראיון עם ג׳ונתן פולארד. בנתיים אני חייבת להסביר לפגישה שלי

מה לעזאזל קורה, מתנצלת ממש – אבל פולארד ממש פה שולחן ליד אז אין לי ברירה חוץ מפשוט לגשת אליו באמצע בית הקפה. אני ניגשת, מתחילה לצלם, הם לא מוכנים לדבר ולא מוכנים להגיד שום דבר.. פולארד אומר רק כמה מילים על כך שהוא אדם מאמין וזה מה שמחזיק אותו וזהו. ואז משהו משתנה..

בשניה אחת הוא כבר לא יכול להחזיק יותר בבטן ומחליט לפתוח. הזוג פולארד מבינים מה המשמעות של להתראיין, הם מכירים בזה שזו יכולה להיות הפרע של תנאי השחרור, אבל אני חושבת שבעיקר הם מפחדים שישכחו אותם. שבגלל שאסור להם לדבר, הם לא על סדר היום. ראו את הכאב שלהם, את זה שבאמת הסבל

מכך שאינם יכולים לעלות לארץ הוא עצום. הם היו נחמדים מאוד ובסוף חזרו לענייניהם. אם לסכם, באמת שפשוט היה לי מלא מזל", מסיימת לייבזון את הסיפור.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
חבל
שלום | 22-05-2019 17:22
למה לסכן אותו,הכל בגלל ראיון?