ישיבת רעננה זכתה באליפות הישיבות בקטרגל

אליפות הישיבות התיכוניות בכדורגל ננעלה במכללת גבעת וושינגטון כאשר אלופת הישיבות התיכוניות והזוכה בגביע היא ישיבת בני עקיבא רעננה שגברה על מטה בנימין

ישיבת רעננה זכתה באליפות הישיבות בקטרגל
  (צילום: ילון מדר/ דוברות גבעת ושינגטון)

מאות  צופים חזו במשחקי הגמר במסגרת אליפות הישיבות בכדורגל שהתקיימה השבוע במגרש הכדורגל בקרית החינוך גבעת ושינגטון. השלב המוקדם של הטורניר נערך בחודש שעבר בהשתתפות כ- 30 ישיבות תיכוניות מכל קצות המגזר הדתי לאומי.

משחק הגמר בכדורגל הפגיש את ישיבת בני עקיבא רעננה וישיבת בני עקיבא "מטה בנימין". לאורך כל המשחק הפגינה רעננה משחק קשוח ושליטה מוחלטת  בכדור שהביאה אותה לניצחון היריבה בתוצאה 0:2.

ישיבת בני עקיבא מטה בנימין זכתה במקום השני באליפות הכדורגל ולאחריה ישיבת "קול מבשר" שהגיעה למקום השלישי, לאחר שגם היא נצחה את יריבתה, שדות נגב.

עוד קודם לכן, במשחק חצי הגמר הראשון התמודדו ישיבת מטה בנימין וישיבת קול מבשר. המשחק נפתח בקצב נהדר שנמשך כמעט לכל אורכו והעניק לישיבת מטה בנימין את הכרטיס הראשון לגמר.

בחצי הגמר השני גברה ישיבת רעננה ישיבת שדות נגב ועלתה למשחק הגמר מול "מטה בנימין".

את האליפות ניהלו ביד רמה סטודנטים שנה ג' במסלול החינוך הגופני: צח זלינגר, מאור ביטן, טובה פלהיימר.

מנהל קרית החינוך גבעת ושינגטון, יקי סעדה: אני שמח לראות שבכל התחרויות שמתקיימות בגבעת ושינגטון במגוון ענפי הספורט ישנה רמה גבוהה ביותר ורוח ספורטיבית של השחקנים. אליפות הישיבות התיכוניות הפכה למסורת בקריית החינוך גבעת ושינגטון אשר מקיימת מזה כשלושים שנה את האליפות שמאגדת סביבה עשרות ישיבות מכל רחבי הארץ".

"התחרות התנהלה ברמה גבוהה, תוך הכנת הקבוצות באופן מקצועי ביותר ניתן לראות כישרונות רבים בקרב החבר'ה הצעירים." דר' מאיר אבקסיס, ראש החוג לחינוך גופני במכללת גבעת ושינגטון וממארגני התחרות. "יש לציין את המארגנים, הסטודנטים שלנו, שראויים לכל שבח על הניהול המקצועי של התחרויות. המכללה תמשיך לארח את תלמידי הישיבות והאולפנות במסגרות הספורט השונות ".

תוצאות משחקי הגמר

חצי גמר ראשון-  מטה בנימין-קול מבשר 2:1

חצי גמר שני- רעננה -שדות נגב 1:0

מקום 3 4- קול מבשר- שדות נגב 1:0

גמר- מטה בנימין-רעננה 0:2

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו